Īstu sievišķību uzreiz var pamanīt

70008472_2048576071908872_8291808821651701760_n

Patiesu sievišķību uzreiz var pamanīt. Par to nevajag kliegt, to nevajag pierādīt… tāpat kā putnam nevajag pierādīt, ka viņš ir putns, tā īstai sievietei nav jāpierāda, ka viņa ir sieviete.

No viņas staro īpašas pievilcības smalkie stari, īpašs šarms un valdzinājums, kurus nevar sasniegt ar ārējiem atribūtiem… Tāpēc, ka īsta sievišķība ir iekšējās harmonijas, piepildījuma, savas mūžīgās iekšējās dabas izjūta un harmonija ar sevi un visu esošo.

Ja tu sevi uzskati par sievieti, bet citi to neredz un izturas pret tevi kā pret pašpuiku, neizrāda cieņu, nepadod roku, neatver durvis, aizmirst pat par vismazākajām dāvanām, uzveļ tavos plecos neskaitāmus pienākumus un darbus – tātad tev nav pietiekoši patiesā sievišķā spēka un enerģijas. Un es nerunāju par meikapu, kleitām un augstpapēžu kurpēm, nav tik būtiski, kā tu esi “iesaiņota” – svarīgākais ir saturs. Var uzvlkt vissievišķīgākos svārkus, bet arvien palikt pašpuikam svārkos. Ja tev ir Sievietes Spēks, tev nevienam  nav nekas jāpierāda, tas vienkārši ir.

Kāda ir īsta Sievišķība?

Īsta sieviete atļauj par sevi rūpēties.
Sieviete ļoti daudz atdod: bērniem, vīram, radiniekiem, dzimtai, dzīvniekiem – viņai gribas par visiem rūpēties, tā ir viņas daba – visiem palīdzēt un līdzpārdzīvot. Un viņa ir tiesīga saņemt rūpes par sevi. Turklāt viņa zin noslēpumu: ļaujot vīrietim par sevi rūpēties, viņa dod viņam iespēju realizēt savu vīrišķo dabu – būt apgādniekam, aizstāvim un vadonim, izpildot šīs lomas, viņš vairo savu vīrišķo spēku. Tāpēc viņa nekautrējas palūgt un būt vāja. Blakus viņai vīrietim izplešas spārni.

Īsta sieviete visu dara ar mīlestību.
Lai ko viņa darītu, it visā tā ieliek mīlestību, sirds siltumu, vai tā ir mājas uzkopšana vai ēdiena gatavošana vai kreklu gludināšana. Viņa pret visu ko dara izturas nevis kā pret smagu darbu, bet kā radošu procesu. Gadās, ka viņa piekūst vai ir sliktā garastāvoklī, un tad viņa atļauj sev atpūsties, atjaunoties, piepildīties un neķeras pie darba, kamēr nav to izdarījusi, jo nevēlas piepildīt savu darāmo ar negatīvu enerģiju.

Īsta sieviete saglabā mieru jebkurā situācijā.
Kad sieviete ir harmonijā ar sevi un apkārtejo pasauli, tas dod viņai dziļu miera sajūtu. Viņa nesteidzas, netrako un nepaceļ balsi. Tas ir īpašs sievietei raksturīgs stavoklis – saglabāt līdzsvaru. Ja viņa ir sasniegusi šo iekšējo miera un laimes stāvokli, tad kļūst savam vīram un ģimenei par bezgalīgi vērtīgu mājīguma un siltuma avotu, pie kura tiecas, pēc kura alkst. Un vīram ir tik ptīkami atgriezties mājas, savā miera ostā, kur lieliski var uzkrāt spēkus un atpūsties.

Īsta sieviete zin par savu svētību.
Būt sievietei – tā ir svētība. Tāpēc viņa ciena un mīl savu sievišķo spēku un nekad neaizmirst par to, ka ir sieviete. Viņa zin, ka sievišķība sākas iekšienē – no sajūtas, ka es esmu Sieviete, no sapratnes par to, ka ir milzīga atšķirība starp sievietes un vīrieša dabu. Viņa apmirdz ar savu sievišķību katru savu dienu, dāvā pasaulei savu starojošo Skaistumu, piepildot to ar Mīlestības un Dvēseles siltumu.

Marija Mavela
Tulkoja: Ginta Filia Solis

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s