Enerģētiskā prognoze 2023. gada aprīlim

Enerģētiskā prognoze 2023. gada aprīlim
Autors: Emmanuel Daguerre

Sveiks mans draugs,
Lai brīnišķīgs Tev aprīlis!

Šomēnes uz Zemi plūdīs daudz Gaismas, un tam būs milzīga ietekme uz cilvēci.
Var būt sirreāli brīži, kad lietas prātam šķitīs nedaudz dīvainas, taču zini, ka tas viss būs atbalsts nākamajam solim mūsu evolūcijas ceļojumā.

Daudzi šo Gaismu, kas ielaužas mūsu personīgajā un kolektīvajā pieredzē, sajutīs kā atdzimšanu, jo īpaši tāpēc, ka pēdējo mēnešu enerģijas ir nesušas sev līdzi emociju un pārdzīvojumu amerikāņu kalniņus, kuros lielākajai daļai ir bijis grūti orientēties.

Mums, empātiem un jūtīgajiem, ir svarīgi uzskaņoties uz savu sirds centru un atrast iekšējo līdzsvaru.
Savienojums ar savu centru nodrošinās to, ka turpmākajās nedēļās varēsim vieglāk sērfot šajos Gaismas viļņos, kas ienāks mūsu fiziskajā, ēteriskajā un mentālajā ķermenī.

Minēšu dažus maigus veidus, kā mēs varam savienoties ar savu centru un justies līdzsvarotāki, lai sagatavotos ieniršanai ienākošās Gaismas enerģijas viļņos:
– Meditē;
– Katru dienu velti laiku, lai parūpētos par sevi, atpazītu un godinātu sevi (ķermeni, prātu un garu);
– Spēlē katru dienu (dejo, baudi sauli, skrien pa zāli, zīmē, smejies un dari visu, ko dzīve dod);
– Saņem un dalies Gaismā caur labiem darbiem;
– Atbrīvojies no nepieciešamības visu saprast un atbrīvojies no pārmērīgas analīzes;
– Isaki pateicību;
– Velti laiku, lai atcerētos, ka mēs paši izvēlamies, kā reaģēt uz dzīvi — mums nav jāreaģē automātiski vai nekavējoties;
– Ēd pārtiku, kas dod dzīvību un baro ķermeni un prātu;
– Pavadi laiku pie dabas un kopā ar labdabīgiem dzīvniekiem;
– Apzināti un pilnu krūti elpo visas dienas garumā.

Ir daudzi citi veidi, kā justies savienotam ar savu centru, un tie kalpos kā sākumpunkts šim ceļojumam.
Ir svarīgi atcerēties, ka šajā mēnesī biežāk jāatceras iekļauties augstākās enerģijas plūsmā, lai nodrošinātu to, ka esam atvērti Gaismas enerģijas saņemšanai, jo tā caurstrāvo mūsu personīgo un kolektīvo pieredzi.

GALVENĀ PĀRKĀRTOŠANĀS

Šobrīd Zeme, visa cilvēce, visas Zemes sistēmas un viss, kas ar to saistīts, piedzīvo galveno un svarīgāko pārkārtošanos.
Šī lielā pārkārtošanās izceļ un palīdz mums tikt galā ar visu, kas notiek mūsu dzīvē, ieskaitot visu, kas vairs nekalpo cilvēcei kopumā.
Ir sākusies jauns laika nogrieznis, kas apvieno cilvēci tādos veidos, kā daudzi skolotāji, empāti, dziednieki un citi garīgie meklētāji ir tikai sapņos redzējuši.

Ar visu, kas pasaulē šobrīd notiek, kas šobrīd ir cilvēku uzmanības centrā, ir viegli nonākt stresā, troksnī un kolektīvajās bailēs.
Tā kā šī jaunā paplašināšanās daudziem rada arī lielu apjukumu un haosu, ir svarīgi atcerēties, ka tā ir pilnīgi normāla pamošanās procesa sastāvdaļa.
Tāpat kā daudziem, kas jau ir pamodušies, ir nācies iet savu individuālo sarežģīto ceļu, lai sasniegtu tādu paplašināto apziņu, kāda viņiem ir šodien, ir svarīgi ar cieņu izturēties pret to cilvēku ceļojumu, kuri tikai tagad sāk mosties, lai arī cik grūts tas reizēm šķistu.

Šobrīd mēs atrodamies uz unikālākās laika skalas, kas dod mums iespēju radīt pavisam citu realitāti. Realitāti, kuras pamatā ir principi, kas dod labumu visai cilvēcei, nevis tikai dažiem izredzētajiem.
Šie principi ietver sevī labestību, cieņu pret visu dzīvo uz mūsu Zemes, līdzjūtību, mieru, taisnīgumu, kopību, vienotību un labklājību visiem.

Lai palīdzētu prātam tikt galā ar šo jauno realitāti, ir jādara tam zināms fakts, ka, pieņemot jauno, tam nav ko zaudēt, drīzāk iegūt var daudz vairāk.
Prāts bieži vien rod mierinājumu, atgriežoties pie apgūtajiem šaubu, raižu un baiļu ieradumiem kā pašaizsardzības veidiem.
Šī iemesla dēļ ikreiz, kad prātam tiek parādīta jauna perspektīva, kas liek tam izkāpt no savas komforta zonas, tas mēdz pāriet uz aizsardzības režīmu un pretoties pārmaiņām.

Izturoties maigi un ar pateicību pret prātu par to, ka tas cenšas mūs aizsargāt vislabākajā, sev zināmajā veidā, mēs palīdzam tam justies droši, pieņemtam un mīlētam.
Kad prāts jūtas drošs, pagodināts un mīlēts, tas ir daudz atvērtāks un labprātāk pieņem jaunas perspektīvas, idejas, uzvedību un ieradumus, kas tam kādreiz šķita neērti.

Maiga attieksme pret prātu, ja tā tiek praktizēta pietiekami ilgi, palīdzēs mums pārvarēt jebkādu iepriekšējo pretestību mūsu prāta reakcijām.
Ja mums ir mīlestības pilna un līdzjūtīga attieksme pret prātu, tas galu galā tā attieksies arī pret mums. Tam tikai vispirms jāiemācās to izdarīt, un mēs varam tam rādīt piemēru.

Kad mēs izmantojam šo maigo mīlestības, līdzjūtības un rūpēšanās pieeju, prāts sāk pielāgoties jaunām idejām, atziņām, ieradumiem un esības veidiem, kas atbilst jaunajai realitātei — tādam, kas nemanāmi saplūst ar paplašinātā sevis versiju.

Dziedināšanas laiks Mātei Zemei

Viena no galvenajām tēmām šajā jaunajā laika skalā ir lielāka koncentrēšanās uz Mātes Zemes labklājību.
Māte Zeme ar mums runā skaļi, neatstājot vietu pārdomām par viņas vēstījumiem.
Viņa liek mums, saviem bērniem, saprast, ka vairs nav pieļaujams tas, ka ļaujam mums uzspiest to, kas ir pretrunā ar dabisko dzīves ritmu un plūdumu.

Kad cilvēce izkāpj no vāveres riteņa dzīves stila, kura pamatā ir izdzīvošana, Māte Zeme atviegloti nopūšas un izmanto šo laiku sevis dziedināšanai.
Tie, kas ir jutīgi pret enerģijām, arī atviegloti nopūšas, kad mēs dziedinām paši savu ķermeni un garīgo enerģiju. Tā kā šobrīd arvien vairāk cilvēku atpūšas dziļā dziedināšanā, arvien vairāk mūsu māsu un brāļu, kuri vēl pilnībā neapzinās notiekošo, arī pamodīsies un ieies dziļas dziedināšanas, miera un transformācijas stāvokļos.

Tieši no šīs dziļās un barojošās kolektīvās dziedināšanas telpas radīsies jauni risinājumi, izgudrojumi un holistiski līdzekļi globālai vienotībai, mieram un veselumam.
Pasaule mostas ar ātrumu, ko pat visciniskākais cilvēks vairs nevar ignorēt vai noliegt. Šis ir laiks, kad tik daudzi ceļa meklētāji un tie, kas sevi veltījuši garīgajam ceļam ir tik smagi strādājuši, lai to visu pārvērstu kolektīvā pieredzē.

Viltus mierinājums, ko mēs atradām, ignorējot un noliedzot savu iekšējo diskomfortu, tagad arvien vairāk mainīsies un izzudīs.
Ir zināms komforta līmenis, kad runa ir par lietām, kas varētu apdraudēt mūsu izvēli justies droši un saglabāt status quo. Tomēr, skatoties no otras puses, mēs esam ļāvuši “izredzētajiem” pieņemt lēmumus mūsu visu vietā par to, kā mēs uztveram savu dzīvi.
Un tas ir ĻOTI SMAGI iedragājis mūsu labklājību, un tāpēc mēs vairs nedrīkstam atdodot savu spēku.

Tas, ko mēs šobrīd redzam pasaulē, skaidri liecina, ka vecās patriarhālās sistēmas, kuru pamatā ir bailes, kontrole, šķelšanās, izdzīvošana un hierarhija, vairs nevar turpināt pastāvcēt tā, kā tas bija agrāk.

Lūk, tikai daži pierādījumi tam, ka šī  nomaiņa notiek:
– Cilvēce mostas patiesībai par to, kas mēs patiesībā esam, jo ​​mēs vairāk sazināmies ar sevi un viens ar otru no sirds uz sirdi.
– Cilvēce apzinās, ka neatkarīgi no tā, kādas izcelsmes, kultūras, sociālās vai ekonomiskās šķiras  cilvēki mēs esam, mūsu starpā patiesībā nav nekādas atšķirības. Tā bija tikai ilūzija. Pašreizējā situācija, kurā atrodamies, to skaidri parāda.
– Nozares un korporācijas, kas darbojas, ignorējot godprātību, zaudēs varu un ietekmi un tām būs vai nu jāslēdz darbība, vai jāpārveidojas.
– Cilvēce arvien vairāk apzinās mūsu neveselīgās attiecības ar Māti Zemi, un mēs rīkojamies, lai šīs attiecības dziedinātu.
– Cilvēce arvien vairāk apzinās mūsu attiecības ar sevi un vienam ar otru, un mēs arī rīkojamies, lai šīs attiecības dziedinātu.
– Cilvēce arvien vairāk apzinās, no kurienes nāk mūsu pārtika, un mēs rīkojamies, lai to vairāk saskaņotu ar mūsu ķermeņa, prāta un zemes dabiskajiem ritmiem.
– Varas svārsts svārstās nost no ievēlētajiem uz kolektīvajām masām.
– Apzināta uzņēmējdarbība un alternatīvie mediji, kuru pamatā ir godīgums, kļūst arvien populārāki un pieprasītāki.
– Izrādās, ka alternatīvā dabiskā medicīna un holistiskās dziedināšanas metodes un prakses ir efektīvākas par Rietumu medicīnas pieeju.
– Cilvēce apzinās, ka apsēstība ar materiālo pasauli nav tik svarīga, kā atbalsts un mīlestība vienam pret otru.
Un ļoti daudz kā cita.

Atjauninātā ilgtspējība

Aprīļa vidū līdz pat tā beigām mēs pamanīsim jaunu spēka un noturības sajūtu.
Mēs jutīsimies drosmīgi un vīrišķīgi. Šis būs ideāls laiks, lai risinātu un pabeigtu uzdevumus, kas šķita tik grūti.
Enerģijas ļoti atbalstīs pat visdrosmīgākos lēmumus un rezultātus. Tāpēc, lai kāds būtu uzdevums, zini, ka viss būs kārtībā.

Tas būs arī lielisks laiks jaunu projektu, attiecību uzsākšanai un radošiem centieniem. Šajā laikā liela uzmanība tiks pievērsta jaunā “celtniecībai”, tāpēc neaizmirsti par svarīgām lietām dzīvē.

Ir lieliski būt ambiciozam un būt radošā plūsmā. Tomēr šī enerģija var būt vēl izdevīgāka un ilgtspējīgāka, ja katru dienu atvēlam laiku, lai izbaudītu vienkāršus dzīves priekus.
Tādas lietas kā mūsu saikne ar Garu, putnu dziesmas, mierīga ezera vai okeāna klusums, apziņa par to, kā tava svētā elpa savieno tevi ar visu, mīļotā cilvēka apskāviens…
Tās ir svarīgas lietas dzīvē, un galvenokārt tās baro mūsu Dvēseli.
Kad mūsu dvēsele ir pilnībā pabarota, mūsu enerģija darbojas 100%. Mēs esam pasaule. Mēs esam atvērti, tīri, iedvesmoti un pieejami visām svētībām, ko Visums mums ir sagatavojis.

Tuvība un mīlestība

Līdz aprīļa vidum mūsos atkal pamodīsies intīma un jutekliska mīlestība.
Viss sākas ar intīmu mīlestību pret sevi. Mēs nerunājam par savtīgu mīlestību, bet par godbijīgu mīlestību, kurā mēs atpazīstam visuma spēku un skaistumu mūsos.
Kā tikko šī Mīlestība pret sevi būs pilnībā nostiprinājusies un pieņemta, tā sāks aicināt uz svētu un intīmu savienību ar dvēseles partneri, kura vibrācija ir tāda pati kā mums.

Ir svarīgi atzīmēt to, ka tad, kad mūsu mīlestība pret sevi ir pilnīga, mīlestību pret citiem vairs nevajadzētu pavadīt drāmai un sāpēm. Problēmas kļūst daudz vieglāk atrisināmas.
Šī mīlestības forma ir tīra, viegla, priecīga un elastīga.

Aprīlī tavs jutekliskums un mīlestība pret sevi vai nu atjaunos mīlestību pret savu pašreizējo partneri, vai arī, ja pašlaik neesi attiecībās, atvērs iespējas sastapt savu saskanīgo tuvo cilvēku.
Vienīgais, kas no tevis tiek prasīts, ir jābūt atvērtam un pilnībā apņēmīgam padarīt sevis mīlestību par savu prioritāti. Viss pārējais sekos pats no sevis.

Kopumā aprīlis būs dinamisks, jaudīgs un notikumiem bagāts mēnesis, kas mūs apbērs ar jaunām dāvanām, kas iedvesmos un dos izcilu spēku!
Lai brīnišķīgs aprīlis!

Autors: Emmanuel Daguerre
​​​​​​​Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s