Atvēlēt laiku sev, lai mīlētu šo dzīvi

Ja vēl pagaidām tev nav ieraduma pamanīt apkārtējo skaistumu, šis vingrinājums palīdzēs: iedomājies, ka esi citplanētietis, kuram ir iespēja pavērot mūsu pasauli.
Aizej no pazīstamā un ziņkārīgi un ar jaunu skatu aplūko visu, kas tev apkārt. Galu galā mūsu planēta ir tik skaista. Kādas unikālas krāsu kombinācijas šobrīd ir debesīs, augos, saules atspīdumā… Mēs atrodamies visu varavīksnes krāsu valstībā!
Var bezgalīgi vērot sarmas rakstus uz stikla, dzirkstošo sniegu vai trauslu ledus garozu…

Cilvēki, kuri mācās pamanīt pasaules skaistumu mūsu Mīlestības spēka apgūšanas telpā, iegūst šo prasmi uz visiem laikiem! Un tieši pateicoties tai, apātijas, neizpratnes un vienaldzības periods, kas saistīts ar saules pinuma uguns pilnīgu izslēgšanu, pamazām tiek aizstāts ar pārsteidzošu sirds siltumu.

Kad esi brīvs no nepieciešamības cīnīties ar kādu un ar sevi, pamostas cita interese par dzīvi – tu saproti, ka apkārt ir tik daudz pārsteidzošu lietu, ko tu gribētu pamēģināt, un vari to izdarīt, nebaidoties no neveiksmes …

Tu pārstāj izdzīvot un sacensties un sāc aizrautīgi ar entuziasmu spēlēt dzīvi.

Protams, tas nenotiek uzreiz, bet atklājas soli pa solim, sākumā ar maziem jauna pasaules skatījuma ieslēgumiem, bet pēc tam arvien biežāk. Un tikai ar nosacījumu, ka tu atvēli laiku sev, lai mīlētu šo dzīvi.

Svetlana Dobrovoļska
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s