Par spēka vietām

Vislielākā spēka vieta esi tu pats. Pats varenākais spēka avots esi tu pats – vīrietis, sieviete un mīlestība, kuru mēs katrs jūtam.

Pastāv ilūzija, ka spēka vieta ir kaut kur uz šīs planētas – Zemes. Patiešām ir ģeoloģiskās lūzuma zonas vai būves, kas rada apstākļus izmaiņām, taču tās darbojas tikai tad, ja tur nonāk cilvēks, kurš gatavs šīm izmaiņām.

Piemēram Altajs nekad nav bijis kāda īpaša spēka vieta, diemžēl, tas ir mīts. To pašu var teikt par Bali, Indiju, kuras uzskata par spēka vietām dēļ to “garīguma”. Taču garīgumu vienmēr nosaka dzīves kvalitāte, kad gars kļūst par praksi.

Tāpēc šeit jāskatās: kādas ir tavas sajūtas esot vienā vai citā vietā un pēc atgriešanās, vai kļūsti mīlošāks, labestīgāks, veselīgāks, apzinātāks, vai jūties priecīgāks, aktīvāks un mierpilnāks. Nav vērts “uzsēsties” kādām īpašām spēka vietām, dievnamiem, reliģijām, ezotērikai, zinātnei, Ilonam Maskam, laimīgai dzīvei uz citām planētām. Jādzīvo ir šeit un tagad un jāgūst labsajūta no tā, ka visu dari ar mīlestību, prieku un labestību.

Aleksandrs Paļijenko
FOTO: Yaroslav Shuraev
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s