Par to, kas šobrīd rada realitāti

Būtībā mēs jau 10 gadus dzīvojam pasaulē, kurā tēze “doma ir materiāla” neizraisa ne mazākās šaubas. Te es domāju – lielu daļu cilvēces.

“Baidies no savām domām – tās mēdz materializēties…”, “Par ko domā, tas arī kļūsti…”, “Visumam ir pilnīgi vienalga – baidies tu, vai sapņo, tāpēc labāk sapņo!”… – šīs frāzes zina daudzi. Tomēr dzīve strauji iet uz priekšu un tikko kā atvērušās zināšanas, ļoti ātri kļūst par pagātni.

Ir labi, ja zini, ko gribi, taču nostrādā tikai tas, kas Sirdī. Un tas attiecas uz visu, ne tikai uz īpašiem vēlmju objektiem.

Ko tu jūti pret DZĪVI?
Kā tu sagaidi katru jaunu dienu – ar interesi vai bailēm?
Vai priecājies par Sauli, par Debesīm?
Par tuvajiem un gadījuma cilvēkiem savā dzīvē?
Vai aiz visām lomu spēlēm tu redzi cilvēku Dvēseles?
Vai tas viss tev liek smaidīt?…

Kad vēl tikai šī tēze “doma ir materiāla” sāka iedzīvoties masu apziņā, gudri cilvēki mēģināja mums pateikt, ka ar domāšanu vien nepietiek, tai klāt ir jābūt sajūtām, kas saskan ar to tēlu, uz kuru tu tiecies: gribi naudu – jūties kā bagāts cilvēks, gribi mīlestību – iemīli sevi, gribi dzīvokli – esi pateicīgs tai vietai, kur dzīvo šobrīd utt. Tomēr šobrīd, kad pagājuši daudzi vizualizācijas un pozitīva noskaņojuma radīšanas gadi, daudzi man raksta, ka tas vairs nedarbojas.

“Kad es beidzot iemācīšos nopelnīt?” “Kad beidzot man būs dzīvoklis, par kuru sapņoju, sapņu vīrietis, ceļojumi….?
Tāpēc, ka ir pagājis spēļu laiks.

Ir pienācis Patiesības laiks: cik ļoti tu sevi sajūti kā Dvēseli, nevis lomu, cik siltuma un prieka tu izstaro Pasaulē – tik arī labklājības tu saņemsi pretī. Katrā konkrētā brīdī. Prāta priekšstatiem un vēlmēm vispār nav nekādas nozīmes. Atspoguļosies tas, kas Dvēselei vajadzīgs mīlestības pilnīgai atklāsmei.

Ja tu vēlies aiziet no radiniekiem, ar kuriem kopā dzīvo, bet tev pret viņiem ir pretenzijas – tev nāksies vēl kādu laiku “paberzēties ar viņiem” lai atvērtu mīlestību savā sirdī, kamēr gandrīz piespiedu kārtā tu neiedziļināsies savā sirdī un nesapratīsi patieso situāciju…. Ja tu vēlies izmantot savus talantus un izglītību, lai realizētu vēlmi pēc statusa un pelnītu “ne sliktak kā citi” – tava Dvēsele visos iespējamajos veidos sabotēs tevis veicamās darbības un paralizēs tevi ar bailēm un šaubām, bet psihologu palīdzība tās vēl nostiprinās. Tāpēc, ka tu vēsti Visumam NE TO. Tu turpini izvēlēties spēles atribūtus, kad vienīgais mērķis šobrīd mums visiem ir atcerēties savu dievišķo dabu – Dvēseles Prieku no ceļojuma Ķermenī. Pateicību sev un Dievam par dzīvi unikālā laikā, kad beidzas viena spēle un sākas cita.

Mēs ar jums atrodamies astotnieka bezgalības krustpunktā un, ja iepriekšējā cilpā ļoti redzami darbojās ārējo sakaru likumi, tad jaunajā realitātē darbojas TIKAI MŪSU IEKŠĒJĀ GAISMA.
Tieši tā rada vēlmi un prasmi darboties redzamajā pasaulē.

Un dzīve momentā atspoguļo mums šīs pašpietiekamās Gaismas līmeni – esības prieku, kas nekādā veidā nav atkarīgs no ārējām dekorācijām. Kad mēs neesam norūpējušies par notikumiem, kas norisinās ārpasaulē, bet pateicībā izdzīvojam katru mirkli, lai kāds tas arī būtu – šie paši notikumi uzreiz uzlabojas. Bet tad, kad esam koncentrējušies uz to, lai uzlabotu notikumus, zaudējot saikni ar savu iekšējo uguntiņu – grūtības samilzt.
Kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi?

Es jau esmu minējusi piemēru par raftingu (plostošanu). Mūsu dzīve ir mūsu pašu pasūtīts raftings. Un diezgan ilgu laiku šajā ceļojumā mums palīdzēja tieši ārējās reaģēšanas prasmes – mūsu atjautība, veiklība, fiziskā izturība utt. Tomēr šobrīd šo peldlīdzekli mutuļojošā dzīves straumē vada Dvēsele.

Ja tavs prāts ir aizņemts ar apkārtējo viļņu un aprīkojuma analīzi, Dvēsele nespēj aizklauvēties līdz tavai sirdij, lai beidzot tevi ievirzītu mierīgos ūdeņos un pagrieztu tevi ar skatu pret burvīgām ainavām un piestātu tajās vietās, kur tu vēlies.

Avots: © «Obretenie-sily-Lubvi.ru»
Foto: Alex Zarco
Tulkoja: Ginta Filia Solis

1 thought on “Par to, kas šobrīd rada realitāti

 1. Dievturība ir Latvijas nākotne. Tomēr lai praktizētu dievturību kā pilnvērtīgu politeisku, neopagānisku no kristietības atdalītu reliģiju, ir jāiegulda lieli spēki. Diemžēl dievturībā nekas nav gatavs. Visu ir jārada pašam. Paldies Dieviem, ka Latvijā ir dažas dievturu svētnīcas. Tomēr dievturība vel aizvien atrodas zem kristietības tupeles, tā neattīstās. Latvijas sovjetizācija ir atstājusi dziļas rētas Latvijas dievturu apziņā. Padomju Krievijas plāns iznīcināt dievturību ir bijis visai veiksmīgs.
  Pēc manām domām, paralēli latviskajai dievturībai var darboties skandināvu pagāniskā ticība asatru (burtiskā nozīmē: tuvāk Dieviem) un odinisms/votanisms. Angļu valodā ir daudz informācijas kā lūgt Skandināvu Dievus.
  Lūgšana Dievietei Frejai (saukta arī par Dievieti Vanadisu): «Freija, kura zināma ar daudziem vārdiem, atnāc pie manis! Freija, raudošā zelta asarām, atnāc pie manis! Freija, Vānu pavēlniece, atnāc pie manis! Freija, kaķu aizgādne, sadzirdi mani! Freija, kas dāvā maģiju un burvju spējas, sadzirdi mani! Freija, Māte Daba, sadzirdi mani! Ar elpu – gaiss, ar čukstu – uguns, ar pieskārienu – ūdens, ar glāstu zeme. Atver manas likteņa durvis, Freija. Ej pa priekšu, lai redzu tavas zelta asaru pēdas. Un tad es zināšu, ka eju pareizo ceļu. Es lūdzu, lai tava aizsardzība man pāri klājas, lai labklājība ir vienmēr manās mājās. Veiksmes gari mani visur pavada, jaunas iespējas parāda. Es tavā svētīgā enerģijā izpeldos, spēku sasmeļos. Mans prāts ir mierīgs, domas skaidras. Visums mani atbalsta, es – veiksmīga, bagāta, laimīga! Zvaigznes mirdz, un es uzmirdzēšu! Uguns pasauli izgaismo, un es izgaismošu! Vējš spēcīgi pūš, un es ar virpuli kopā skriešu! Ūdens plūst – es kopā ar to peldēšu! Es visu pasaules spēku jutīšu, sevī uzņemšu!». ᛓ ᚩ ᚨ ᚫ ᚠ
  Lūk, dažas bildes kā lūgt Dievieti Freiju: failiem.lv/u/u5ym55t67 [Dievietes Freijas godināšana].
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  P.S. Ticība ir katra cilvēka brīvprātīgā izvēle. Ļaudis drīkst brīvi izvēlēties kā un kam ticēt, bet kam neticēt.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s