Svarīgākais šobrīd! Planēta sākusi dzīvot citā dimensijā…

Akadēmiķe Valentīna Mironova

Visi vēl joprojām atceras 2012. gada gaidas, bailes no nezināmā, kataklizmas bailes, ar kurām mūs biedēja… Pāreja notika, bet ne tur, kur to gaidīja… Planēta sāka dzīvot citā dimensijā.
2013. gada janvārī tika stāstīts par eksperimentu, kas ilga 10 gadus, kopš 2003. gada. Kodolzinātnieki strādāja ar ūdeņraža atomu (aka protonu) un vispirms reģistrēja protona daļiņas pulsāciju, pēc tam tā samazinājās, pēc tam atkal kļuva normāla izmēra. Zinātnieki to uzskatīja par kļūdu, citu sastāvdaļu ietekmi no ārpuses, taču galu galā protons ieguva jaunu nozīmi. Tika atklāts, ka protonu daļiņa samazinājās par 4%.

Pasaule pēc kvantu lēciena

Viss ir mainījies – tā ātrums, griešanās, virziens, diametrs. No pirmā acu uzmetiena varētu domāt, ka protons ir mainījies, kāds absurds! Taču tam līdzi “aizbrauca” visa organika, jo tā sastāv no ūdeņraža. Ir izmainījies Matērijas blīvums. (Ļevašovs par Matērijas īpašībām rakstīja, ka mēs pārcelsimies uz citu Telpu, kur būs vairāk gaismas).

Protonam sekoja arī visas pārējās daļiņas, un tas, kas kodolfizikā skaitījās nesatricināms, parādījās pavisam citā formā, svešā. Tā it kā mēs būtu citplanētieši, kas nokļuvuši uz citas Planētas.

Tie likumi, kas bija spēkā līdz 2013. gadam, pēkšņi pārstāja darboties, tāpēc, ka matērijas blīvums bija kļuvis cits.

Šis milzīgais daudzu zinātniskās pasaules laboratoriju darbs lika visas pasaules zinātniekiem apvienoties, aizmirstot visas nesaskaņas.
Apmēram 10 vadošie atomfizikas, reaktoru, lāzertehnoloģiju institūti pārbaudīja viens otru, bet visi nonāca pie viena jauna ūdeņraža atoma izmēra.
Spriežot pēc 3-dimensiju pasaules likumiem, tas nav iespējams, taču, neskatoties uz to, fizika sāka atklāt savus mērījumus. To apstiprina astrofiziķi ar mūsu Kosmosa daudzdimensionalitātes aprēķiniem.

Mēs dzīvojam citā dimensijā!

Notika Kvantu Pāreja, daļiņa pārcēlās no viena enerģijas līmeņa uz citu enerģijas līmeni, turklāt tā uzvedās kā Neitronu zvaigzne – bija liela, bet kļuva maza.
Uzskatiet, ka mēs dzīvojam uz citas planētas, tāpēc visi Likumi sāk darboties savādāk. Zinātnieki ar to saskaras ik uz soļa. Mūsu Likumi – tā ir pagātnes pasaule!

2013. gada janvāris – marts bija bagāti ar radikāliem zinātniskiem atklājumiem astronomijā un astrofizikā, tie bira kā no pārpilnības raga.

Zemes orbītā lido vācu Spicera teleskops, kas ir vairākas reizes precīzāks par slaveno Habla, un tas redzēja ultrasarkano staru Galaktikas (mēs zinām infrasarkano starojumu, bet šeit “ultra”, kas ir jauns fiziskais termins, tas nozīmē vēl dziļāk Matērijā). Tās ir 60 reizes spožākas par parastajām.

Šis bija spontāns atklājums. Spriediet paši, vēl 2012. gada decembrī to nebija, bet 2013. gada janvārī tās uzradās diennakts laikā!

Tā nemēdz būt! Tās vai nu ir, vai to nav…, tātad diennakts laikā notika kaut kas, kas lika Pasaulei izmainīties?

Parastā elektromagnētiskā skala, kas ir parādīta fizikas mācību grāmatās, uzziņu grāmatās, ir palielinājusies par trim oktāvām infrasarkanajā diapazonā un trīs oktāvām ultravioletajā diapazonā.
Mums ta ir kļuvusi par sešām oktāvām augstāka.
Tā atklājās Matērija, kas neeksistēja līdz 2013. gadam, dažādu iemeslu dēļ tā neizpaudās, un tagad tā  izpaužas un fiziskās ierīces var to fiksēt.

Vēl viens atklājums

Līdz 2013. gadam zinātnieki zināja un mūs biedēja ar to, ka Saules sitēma virzās Melnajā caurumā.

Novosibirskas zinātnieki runāja par to, ka mēs virzāmies absolūti nezināmās enerģijās, kuru agrāk nebija un nebija skaidrs, kas tālāk sekos.

Bet tagad šī cauruma vairs nav! Bet šis astrofiziskais objekts ir pazudis. Mūsu galaktikas centrā tagad Melnā cauruma nav.

Zinātnieki pārbijās, šis atklājums tika noslepenots un pēc diviem mēnešiem pēc paziņojuma, tas pazuda no interneta.

Bija tāda interneta vietne “Membrāna”, kurā zinātnieki publicēja savus atklājumus. Tagad šīs vietnes vairs nav. Tā pārtrauca savu eksistenci ar Melno caurumu.:)

Kas tad notika? Izradījās, ka Melnais caurums ir durvis, caur kurām mēs izgājām un durvis aizvērās.

Bet Melnā cauruma vietā uzradās cits Objekts, un arī tas ir jauns zinātnisks atklājums, jau 2014. gadā – Magnitārs.
Pulsējoša Zvaigzne, bet ne Pulsārs. Šī Zvaigzne uz visām pusēm izplata šķidru magnētisko lauku. Tā ir kāda substance, kurai pagaidam vēl nosaukuma nav (un tā nav plazma). Tā ir mazas granulas, elementārdaļiņas lielumā un lielākas, piemēram, Zemes izmērā.

Sākumā šo Magnitāru izdzirdēja radiodiapazonā 2014. gada martā un sāka vērot, bet maijā to ieraudzīja.
Pēc kosmiskajiem standartiem šis ir kolosāls laiks. Parasti vai nu dzird, vai redz, tas ir, smadzenes bija gatavas uztvert šo informāciju.
Tādējādi mēs nokļuvām Smalkā plāna pirmajos stāvos, patiesībā, “Viņpasaulē”, ar ko mēs jūs arī apsveicam! ))

Citas frekvences un cita organika un tam jūs nevajadzētu biedēt, jo mūsu ķermeņi atveras savā ceļā.
Bet Magnitārs sāka spīdēt zilā gaismā (līdz 2014. gadam tas nespīdēja).

Vēl 2005. gadā neirofiziologi cilvēka Hipokampā (cilvēka galvas smadzeņu limbiskajā daļā) atklāja apgabalu, kuru dēvē par Gaiši zilo vai Zilo plankumu. Tas zināms jau sen, taču visu laiku tam nepievēŗsa uzmanību, maz kas ir cilvēka smadzenēs…:)

Taču cilvēka smadzenes pašas par sevi ir melnā kaste.

2014. gada vasarā šis Zilais plankums smadzenēs arī sāka spīdēt, visiem. Hipokamps projicējas uz Dzīvības punktu un atbild par cilvēka dzīvi Smalkajā plānā un augstāk. Šī zilā gaisma, ja samiedz aciss, dažkārt ir redzama kā sudrabains nimbs virs galvas. Tas ir jauns organiskais Ķermenis un tas pulsē saskaņā ar Magnitāru.
Ta ir vienoita sistēma, kura bāzes ritms ir valsis.

Visuma bāzes ritms arī ir valsis, visdažadākajos izpildījumos, dažādās oktāvās. Oktāva, kurā izpilda valsi Zilais plankums un Magnitārs Galaktikas centrā – darbojas jaunā skalā, kurā iekļautas trīs jaunas oktāvas.

Un sanāk, ka jaunā ūdeņraža enerģētiskias spektrs ir absolūti atšķirīgs no vecā ūdeņraža spektra.
Šis ir infrasarkanās krāsas spektrs, kas ir dziļāks par infrasarkano krāsu. Un tieši šis diapazons ir kļuvis vadošais. Mēs dzīvojam un nezinām, ka uztveram pavisam citus enerģētiskos spektrus. Un tas viss tiecas uz cilvēka apziņu.

Ir pienācis laiks, par kuru mums teica, ka dzīvosiet Smalkajā Pasaulē, bet tur visu vada domas, gribi – parbīdi krēslu, gribi – pats pacelies gaisā… Pagaidām mēs vēl neesam nonākuši līdz tādai domu koncentrācijai līdz sevis apzināšanai.

Un līdz ar šo sākās dažādi fenomeni…

Pirmais pamatfenomens ir nimba mirdzums, pirms Pārejas tas bija Zelta (Nimbi visiem Svētajiem ikonās…), un tādi bija tikai Meistariem, jo ​​ap Zemi bija ļoti ciets magnētiskais lauks, kas saturēja mūsu ģenētisko struktūru. Bet tagad šis lauks faktiski ir pārstājis būt ciets, t.i., tas pastāv, bet tas ir pilnīgi atšķirīgs.

Tas ir ļoti mīksts un maigs tajā pat laikā ne mazāk izturīgs, kā zirnekļa tīkls, kas var būt stiprāks par tēraudu.

Lūk, apmēram tāda struktūra ir jaunajam magnētiskajam laukam.

Noteikti jūs visi esat dzirdējuši tadu terminu kā Akaši, tā arī ir Zelta struktūra, kuru sauc Protejs, arī Blavatska to piemin.
Tad, lūk, šis Protejs sāk iemiesoties. Tas kļuvis par mūsu jauno nervu sistēmu un tagad tā mums ir piepildīta ar Proteja gaismu.

Mums ir cita nervu sistema, mēs esam pārstājuši redzēt 3-dimensionāli, mums ir citas acis.
Pēdējo tūkstošu gadu laikā pirms Pārejas, kā minimums 26 000 gadu, mums visiem acīs bija tā saucamais aklais punkts.

Tas ir redzes nervs, kurš aiziet dziļi galvaskausā un tiek noslēgts ar kādiem proteīna audiem, kā aizbāzni. Šis aklais punkts aizklāja trīs ceturtdaļas mūsu sfēriskās redzes. Mēs neredzam Melno caurumu, un ņemot vēra to, ka smadzenes nivelē dažādas nianses, tad rodas ilūzija, ka mēs redzam visu. Tomēr aklā punkta esamība mums ļāva dzīvot 3-dimensiju telpā, ierobežotā un cietā.

Tas bija Eksperimenta noteikums. Mums bija jāizpēta blīvais Plāns un šo uzdevumu mēs izpildījām.

Tagad mēs esam pargājuši “Viņpasaulē”, mūsu Eksperiments ir veiksmīgi pabeigts un šis aklais punkts acīs sāk izšķīst un zust un tagad mums atveras pieeja daudzdimensionalitātes redzējumam.
Tas ir Planetāra mēroga atklājums un to ievērojuši visu valstu zinātnieki.

Ir izmainījies Tīmuss, aizkrūtes dziedzeris, kas pats par sevi ir ļoti sakrāls. To savulaik pieminēja gan Jeļena Blavatska, gan Rērihi.
Tagad Tīmusā dzīvo šis pats Protejs. Šeit tas lokalizējas un pēc tam tiek izsmidzināts pa visiem mūsu smalkajiem nervu kanāliem. Saules, mēness meridiāni, viss šeit tiek iedarbināts un arī tie ir kļuvuši citi.

Un arī Proteja imūnpārvalde ir mainījusies, ja agrāk šī imunitātes sistēma bija formāla, tad tagad tā uzpasē katru cilvēka domu un tagad ir tik svarīgi prast domāt!
Domāt PIRMS padomāji. Jo piepildās viss un uzreiz, un, galvenais, ir skaidrs, kāpēc…

Nākamā organisma izmaiņa ir Mandeļveida kodols jeb amigdala. Arī tas atrodas Hipokampa rajonā.

Tas pārslēdzas uz apzināto uztveri. Līdz Pārejai tā bija “baiļu māja”, to pārvaldīja limbiskā sistēma. Bet limbiskā sistēma nozīmē “sit un bēdz”, kā dzīvniekiem.

Tagad tas tiek pārrakstīts šūnu mehānisma līmenī. “Sit un bēdz” vietā sāk izpausties esošā mirkļa apzināšanās. SaPrātīgais. Nevis sēdēt un baidīties, domājot: kas tagad būs? 
Tagad viss notiek pēc kārtas: atnākšu un tikšu skaidrībā. Dzīvot Šeit un Tagad.

Mums nav jāzin, kā to darīt, mūsu jaunā organika to dara pati.
Tu nesēdi meditācijā, tu neēd tikai vegānu ēdienu, tu dzīvo kā dzīvojis, bet organika pati mainās. Tas nozīmē, ka tavs Augstākais Es ir devis atļauju esošās situācijas izmaiņām, atļauju mainīt tavu esošo apziņu. Un tev NAV jāzina, kā tas notiek.
Lūk arī Dievišķā bezmaksas dāvana (“haļava”. Iepriekš mēs bijām atbildīgi par savu rīcību, bet tagad mēs iemācīsimies būt atbildīgi par savām domām!

Mūsu galvas smadzenēs izšķīst vecās neironu  paketes. Kā tas izpaužas sadzīvē?

Vecās neironu paketes – tie ir visi materializētie ieradumi, kuri autopilota līmenī ir iegājušies mūsu asinīs, miesā, viss, ko mēs darām mehāniski (paņemu sērkociņu, uzlieku vārīties ūdeni tējkannā, aizdedzinu gāzes degli….)
Viss, pie kā no bērnības esam pieraduši un neapzināmies, taču tas viss ir materializējies, mēs bieži darām un neievērojam – kā.

Tagad iestājas pseido atmiņas zudumi, kas iestājas tad, kad cilvēku neietekmē nekas no ārpuses.
Piemēram, es mierīgi sēžu pie mājas uz soliņa un pēkšņi – neko neatceros….

Tas ilgst vien mirkli 3-5 sekundes un atkal tu esi savā dzīvē. Taču tev tiek izslēgtas kādas vecās paketes, vecās zināšanas. 

Piemēram: senie bērnības ieradumi, kuri tev vairs nav vajadzīgi, tu esi pieaudzis un situācija vairs neatkārtosies. Enerģētiskajā plānā tie bija smadzeņu struktūrā, tad, lūk, smadzenes atbrīvojas no šiem vecajiem ieradumiem. (Mācījāties staigāt, sēdēt, runāt).

Tagad tas jums vairs nav vajadzīgs, un tas ir milzīgs enerģētiskais slānis. Pseidoaizmiršana – tā atbrīvojas vieta jaunajam. Tas aizpildās ar šo jauno un vajadzīgajā mirklī es vienkārši sāku zināt kaut ko jaunu. Atnāk GaišZināšana.

Līdz Pārejai mums ta nebija, mums bija jāiziet šī Skola, jāiegūst pieredze, jāuzkrāj zināšanas, bet tagad pieredze rodas pati, kā Dāvana.

Līdz noteiktam brīdim tu nezini, kas tev ir, bet rodas situācijas un tu sāc pielietot gatavu pieredzi.
Tiek ekonomēts laiks, spēki, ļoti daudz kas… 

Un tu situāciju redzi ne no vienas puses, bet uzreiz no vairakām, un redzi nevis ar mērķi nosodīt, bet vienkārši kā informāciju.

Un savai zināšanai pieņemiet, ka tad, kad jums iestājas pseidoaizmiršana vai kaut kas līdzīgs sklerozei, tu to pieņem absolūti mierīgi un zini, ka tā nav slimība, bet Planetārā Pāreja. Un tas ir tikai pirmais posms.
Ir izmainījies Laiks, izmainījusies ir Enerģija un izmainījusies ir mūsu uztvere un mēs kļūstam par tām daudzimensionālajām būtnēm, kuras jau sākotnēji bija Augstāko Spēku nolūka plānā.

Ļoti daudz atklājumu ir  mūsu domu jomā, piemēŗam, noskaidrota saikne starp depresiju un osteoporozi – tā ir vesela sērija Jeruzālemes universitātes zinātnieku atklājumu.
Jo ilgāk cilvēks dzīvo depresijā, jo mīkstāki un trauslāki kļūst viņa kauli.

Mūsu laika raksturojums ir tas, ka jūs paši varat pagatavot sev zāles un tieši to, kas tieši jums vajadzīgs.

Piemēram: paņem pudeli, ielej tajā ūdeni no krāna, vai svēto ūdeni vai jonizēto, jebkuru. Paņem papīra lapu un uzraksti – tās ir manas zāles no depresijas un es ātri atveseļojos.

Uzrakstīji, paliki zem pudeles, bet pudeli noliki gultas galvgalī. 

Atceries, ka to visu vajag darīt ar humoru :). No rīta pamosties un izdzer. Ūdens, to darot, maina struktūru. Tādi eksperimenti jau sen ir veikti un izrādījās, ka tā struktūra atkarīga no apziņas un ticības. Viss notiek bērna uztveres līmenī – jo vieglāk tu uztver mūsdienu realitāti, jo ātrāk un labāk viss izdodas.

Vai tu zini, ka smiekli maina apziņu?

Viegli, kā bērnu smiekli palīdz radīšanai, tās ir tās pašas vibrācijas, kas rezonē ar zilo Magnetāru Galaktikas centrā.
Pasmieties – tas nozīmē rezonēt ar kosmosu.

Vai esiet ievērojuši, ka uz ielām parādījušies daudz izkrāsoti mīmi? Viņi izsit cilvēkus no to čaulām.
Uzsmaidi sev spogulī!
Kvantu pārejas mirklī pasaule faktiski sadalījās: tajos, kuriem vajadzīga materiāla evolūcija – dzīvot matērijā, dzīvot vardarbībā, negatīvā (dzert, smēķēt) – viņi aizgāja citā matērijā. Viņi aizgāja savā apziņas līmenī. Mēs ar jums stāvam kā vārtos – ir starp mums tādi un šādi…

Ir tie, kuri izvēlējās citu Ceļu, citu apziņas līmeni, evolūcijas Ceļu.

Tie, kuri aiziet, viņi ir palikuši savas domās, viņiem šis viss ir slima suņa murgi, viņi nedomās, viņiem vieglāk iemest ar granātu, kā domāt….
Viņiem ir citas domas un darbības.

Bet mums ir citas, notiek fizikopsihisks moments – mēs viens otru pārstājam redzēt.
Un tas jau ir sācies, ka mēs varam iziet viens otram cauri, neievērojot un nesajūtot ne mazāko diskomfortu.

Tā arī ir Realitātes sadalīšanās – vieni pa labi, otri – pa kreisi.

Tie, kuri izvēlējušies garīgo evolūciju – tie domās, pirms padomās.
Sākumā uzkāpt uz grābekļa, iegūt pieredzi.

Kā izmanot šo Dievišķō “haļavu”? Iesākumam – vienkārši to zināt.
Uzlādēt ūdeni zāļu vietā. Pret sāpēm kājās vai kārpām. Trauku mazgāšanai. Uzrakstīt uz lapiņas, nolikt zem glāzes ar ūdeni gultas galvgalī un no rīta izdzert.

Tā darīja Čumaks, bet tagad tas visiem ir pa spēkam.
Tā ir burvju frāze – manā realitatē viss izdodas (un izrunāt savu vēlmi) viegli un graciozi!
Tā nav afirmācija, kas ilgi un daudz jāatkārto – viss darās ātri un viegli, pateici un ej darīt savas lietas.

Galvenais, sajust to, ko runā un iemācīties uzticēties Visumam.

Un sākt ar sadzīvi… pateikt tarakāniem – ar dievu! Manā realitātē tarakānu nav.

To var izmantot attiecības ar bērniem, savai pašsajūtai, attiecībās ar valsts iestādēm, ar transportu, ar informācijas saņemšanu, iegādājoties to, kas vajadzīgs…

Akadēmiķe Valentīna Mironova
Tulkoja: Ginta Filia Solis

2 thoughts on “Svarīgākais šobrīd! Planēta sākusi dzīvot citā dimensijā…

  1. Atbalsojums: Iemācīties dzīvot jaunajā pasaulē | Ginta Filia Solis

  2. Atbalsojums: Pārejas laiks | Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s