Pārejā starp pagātni un nākotni

Telpa ir kļuvusi plastiska. Mūsu domas un jūtas tagad ir tas patiesi aktīvais spēks, pateicoties kuram iedzīvinās jebkurš scenārijs.
Tiklīdz pietiekams daudzums cilvēku vērš savu uzmanību un domas noteiktā gultnē un sāk radīt šīs paradības emocionālo vilni, notikumi ātri uzņem apgriezienus un pieņemas spēkā.

Ja dominējošais cilvēku vairums šajā sakarā sāk rezonēt, domāt, apspriest un izjust jel kādas emocijas, ir iespējams iedzīvināt visabsurdākos un sarežgītākos scenārijus.

Draudi un briesmu scenāriji mums tiks piedāvāti arī turpmāk, taču šo scenāriju darbību un realizāciju pilnībā nosaka mūsu ticība un iesaistīšanās tajos.

Daudzi no jums ir dzirdējuši, ka esam iegājuši Ūdensvīra laikmetā. Šis laikmets ilgs 2150 gadus. Šajā laikmetā cilvēces kolektīvais Saprāts kļūs par dominējošo un virzošo spēku visos procesos.

Kā jau tas redzams, šajos laikos visi notikumi vispirms tiek aktīvi laikus sagatavoti informatīvi. Visi mēdiji ziņo par vieniem vai citiem draudiem, sociālajām tendencēm un trendiem.

Kā kontrolēt cilvēkus un cilvēci? Vajag tik uzzīmēt bildi, kā izskatās drauds un parādīt to 1001 reizi ēterā. Un, skat, tavas domas it nemaz vairs nav tavējās, taču tu rīkojies un runā saskaņā ar šīm domām.
Kamēr mēs to nesapratīsim un neatšķirsim, mēs kolektīvi sekosim degradācijas un pašiznīcināšanās scenārijam.

Divus gadus mūs tracināja ar “pandēmiju”, novedot šo tēmu līdz absurdam. Un, lūk, puse cilvēces staigā maskās, uzticas vak… un nu jau katram otrajam ir savs “kods”.
Mūs māna un moca jau sen un nu jau šī nežēlība ir acīmredzama. Sākt karu, sagraut simtiem tūkstošu cilvēku dzīves tāpēc, lai radītu prelūdiju pasaules finansu krīzei…

Dēmoniskais princips darbībā un tas vienmēr darbojas, kad lielākā daļa cilvēku ir dziļā miegā un tādējādi atdod savu enerģiju destruktīvu scenāriju īstenošanai.

Mīļie, mostaties! Tikai mūsu Atmošanās palīdzēs Augstākajiem Spēkiem sākt savu darbu, tad Gaisma un Miers uzvarēs uz šīs planētas.

Es piesaucu Atmodas Gaismu savā prātā un sirdī!⠀

Dalieties ar saviem mīļajiem un mirdziet spoži!

Indira Ma Geometry of Destiny
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s