Atgūt savu Iekšējo Spēku

Kas tu esi? Kāpēc tu esi šeit? Kam tu savā dzīvē tici?
Cilvēki  gadu tūkstošiem ir meklējuši atbildes uz šiem jautājumiem. Un šajos meklējumos vienmēr ir ieniruši sevī. Kustība iekšup – ko tas nozīmē?

Es ticu tam, ka Iekšējais Spēks ar mīlestību ved katru no mums pie labas veselības, labām savstarpējām attiecībām un lieliskas karjeras.

Tas var mums katram iemācīt dzīvot labklājībā. Lai kļūtu par visu šo lielisko lietu ieguvēju, vispirms ir jānotic, ka tās ir iespējamas.

Nākamais solis – atbrīvošanās no tiem dzīves modeļiem, kas rada nelabvēlīgus apstākļus.
Viss tiek darīts vienkārši: mēs ienirstam sevī un pieklauvējam pie sava Iekšējā Spēka durvīm. Tas zin, kas ir vislabākais katram no mums.

Ja tu vēlies uzskaņot savu dzīvi uz viena viļņa ar savu Iekšējo Spēku, kurš mūs visus mīl un atbalsta, ar šo būs pietiekami. Mēs katrs varam savā dzīvē ienest mīlestību un labklājību.

Es ticu, ka mūsu saprāts visu laiku uztur sakarus ar Bezgalīgo Vienoto Saprātu.

Tātad visas zināšanas, visas gudrības ir mums pieejamas jebkurā laikā. 

Mēs esam saistīti ar Bezgalīgo Saprātu, ar Visuma Spēku, kas devis mums dzīvību caur iekšējās gaismas dzirksti, caur mūsu Augstāko Es vai caur Spēku Mūsos.

Visuma Spēks mīl visu sevis radīto. Un šī spēka pamats ir labestīgais un gaišais Sākums un tas vada visu, kas notiek mūsu dzīvē.

Tas neprot nīst, melot vai sodīt. Tas ir tīras mīlestības, brīvības, sapratnes un līdzcietības iemiesojums. Un tāpēc ir ļoti svarīgi vērsties pie savas Dzīves pie sava Augstākā Es. Un pateicoties tam, mēs varam iepazīt dzīves patiesos priekus. 
Mums jāsaprot, ka šo spēku var izmantot dažādi. Ja mēs nolemjam dzīvot pagātnē un bezgalīgi atgriezties pagātnes neveiksmīgajās situacijās, tad mēs nespēsim izkustēties ne no vietas.

Taču, ja mēs apzināti atteiksimies būt pagātnes upuri un sāksim no jauna būvēt savu dzīvi, Iekšējais Spēks vienmēr nostāsies mūsu pusē. Mēs uzzināsim to, ka dzīve patiešām var būt brīnišķīga.

Es neticu, ka eksistē divi dažādi spēki. Es domāju, ka garīgais sākums ir vienots. Ir ļoti viegli paziņot: “Tas ir velns”, “Tas ir elles izdzimums”. Bet patiesībā, viss atkarīgs no mums pašiem. Vai nu mēs šo spēku izmantojam uzkrājot pieredzi un kļūstot viedāki, vai arī rīkojamies ar to nepareizi. Vai velns patiešām dzīvo mūsu sirdīs? Tādā gadījumā, kāpēc nosodīt citus? Ar ko gan viņi no mums atšķiras?… Tad, ko mēs izvēlamies?

Luīze Heija “Izdziedini sevi pats”
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s