Mans milzis

Katrā no mums snauž milzīgs spēks, kas spēj izmainīt visu dzīvi. Vajag vien to atmodināt, pacelt augšup un ļaut darboties.

Viens no veidiem kā atmodināt šo iekšējo milzi ir PATEICĪBA. Vajag būt pateicīgam no paša atmošanās brīža.

Aug tas, par ko savā dzīvē esam pateicīgi, par ko domājam, uz ko koncentrējam savas domas. Šis likums darbojas ikvienam cilvēkam, jebkurā pasaules malā. Tas, ko mēs uzskatām par svarīgu, kļūst nozīmīgs. Visa pamatā ir prāta darbs. Prāts pievelk to, uz ko tas nomērķēts.

Mums tas jānovirza uz labām, gaišām lietām, savādāk prāts pats atradīs kam pieķerties, un par to mēs nemaz nebūsim priecīgi. Ka izskatās prāts? Prāts ieņem tā objekta formu, kuru viņš šobrīd iedomājas.

Pateicība ir tilts no trūkuma pasaules uz pārticības pasauli – kā iekšējo, tā ārējo.

Pateicība dod spēku, entuziasmu dzīvot un spēju saskatīt brīnumus katrā dienā. Tā atklāj mūsu potenciālu, ļaujot saskarties ar milzīgo snaudošo spēku mūsos.

No Romāna Kočetova lekcijas “Atmodini sevī milzi”
Avots: Счастливый психолог
Tulkoja: Ginta Filia Solis

2 thoughts on “Mans milzis

 1. Laba laba dieniņa, Ginta! Tad, kad šķiet pienācis mirklis, kad negribas neko neko lasīt un izdziļināties un sijāt un vētīt un pieņemt dajebko zināšanai. Kad šķiet katra gudrības dzirkstelīte ir par grūtu, lai lasītu/ uzlasītu Kad šķietami negribas ziemā pavasari, lai uzņemtu/ paņemtu kādu sēklu, ko iesēt, lai aug Kad ir sajūta, ka visa kā ir par daudz…..

  Paldies par vajadzīgo: par stuti stādiņam, lai ir spēks pret Saulīti tiekties par atbildi vēl neuzdodot jautājumu par gribu derēt/ iederēties/ atkal par mudināšanu skaidri redzēt par smalko nemanāmo sirds kutināšanu, lai justu

  Paldies, ka esi! Gads, lai ir tāds, kā to barosim…. un dosim visu, ko saņemt gribam! Esi L A I M Ī G A 🔆

  vienkārši Aleta tepat Alsungā

  ceturtd., 2021. g. 7. janv., plkst. 12:30 — lietotājs Ginta Filia Solis () rakstīja:

  > gincisst posted: ” Katrā no mums snauž milzīgs spēks, kas spēj izmainīt > visu dzīvi. Vajag vien to atmodināt, pacelt augšup un ļaut darboties. Viens > no veidiem kā atmodināt šo iekšējo milzi ir PATEICĪBA. Vajag būt pateicīgam > no paša atmošanās brīža. Aug tas, par k” >

  Publicējis 1 person

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s