Vienkāršās patiesības

Zēniem no agras bērnības vajag mācīt to, ka meitene ir kā zieds un viņa ir jāaizstāv. Bet meitenēm jāpaskaidro, ka pret vīrieti jāizturas ar cieņu, svarīgi viņam ticēt, likt viņam sajusties kā galvenajam.

Vīrietim ir ļoti svarīgi justies līderim, kāpēc gan nepalīdzēt viņam tajā? Ja sieviete vīrietim uzticās un ļauj viņam to sajust, ar laiku viņa smalkais ķermenis mainās. Gada-divu laikā viņš kļūs daudz spēcīgāks un pārliecinātāks.

Aiz katra varena vīra stāv ne mazāk varena sieviete. Ja sieviete, būdama kopā ar vīrieti, uzvedas kā līdzīgs ar līdzīgu, nekādas harmonijas attiecības nebūs.

Taču tad, kad viņa vīrietim ļauj sajusties spēcīgam, mainās viņa enerģija.

Es esmu redzējis daudzus šādus piemērus.

Kad vīrietis dzīvo kopā ar sievieti, viņam izveidojas noteikts uzvedības modelis, ja viņš dzīvo kopā ar citu sievieti, šis modelis mainās.

80% vīrieša uzvedību nosaka sievietes iekšējais stāvoklis.

Vieda sieviete lūdz vīrietim palīdzību: jo viņš taču ir stiprs, bet viņa – vāja. Viņa neuzspiež viņam savu viedokli, bet jautā: “Kā tu domā?” Viņa bērniem māca cienīt tēvu. Lai vīrietis domā, ka visus lēmumus pieņem viņš. Viņam tas ir ļoti svarīgi.

© Rami Blekts
Tulkoja: Ginta Filia Solis

4 thoughts on “Vienkāršās patiesības

 1. Sveiki.

  Bet kā lai sieviete nonāk tur, kur viņa var pieņemt vīrieti un pat tad, ja viņš no laika gala neliek justies kā sievietei, kā viņa var likt justies viņam kā vīrietim?

  Paldies. Kristīne

  Publicējis 1 person

  • tā arī ir dzīves skola, mēs esam nākuši risināt katrs savus jautajumus, meklējam skolotājus,dzīvojam, kļūdamies un atkal meklējam, bet atbildes ir uz visiem jautajumiem, ir jāiemācās sadzirdēt un saskatīt 🙂 Būs labi 🙂

   Publicējis 1 person

 2. Sveiki,
  Vai šīs teksts ir no kādas Rami Blekta grāmatas? Ieinteresēja, vēlos palasīt vairāk.

  Ar siltiem sveicieniem,
  Maya

  Publicējis 1 person

  • Sveika. Nevaru atbildēt uz šo jautājumu, jo tulkoju īso tekstiņu. Bet droši vien tas ir kāds lielāks raksts vai grāmata. Jameklē 🙂 Kas meklē, tas atrod 🙂

   Publicējis 1 person

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s