Dzīvo tā, lai Dievam būtu interesanti tevi vērot

Dievs vero

Iedomāties, ka Dievs tevi vēro ir viena no senākajām apziņas paplašināšanas metodēm. Šī pieeja maina visu dzīvi. Kā tikko šī doma iesakņojas, sāk notikt smalkas pārmaiņas. Pēkšņi parādās dažas lietas, kuras tu vairs nevari darīt. Tās šķiet tik absurdas, ja Dievs mūs vēro, tās šķiet tik muļķīgas, ja Dievs mūs vēro. Un ir dažas lietas, kuras tu agrāk neesi darījis, bet tagad darīt kļūst vieglāk, ja tevi vēro Dievs.

Tā vienkārši ir tehnika, lai sevī radītu jaunu situāciju. Jau pēc septiņām dienām sapratīsi, ka notiek šīs smalkās pārmaiņas: tu savādāk staigā, tevī ir vairāk cēluma, tāpēc, ka Dievs tevi vēro. Tu neesi viens; tev vienmēr blakus ir dievišķais.

Kad tevi kāds vēro, tu kļūsti modrs un daudz apzinātāks. Kad kāds vēro, tu nespēj palikt letarģiskā vai neapzinātā stāvoklī.

Šī sajūta, ka tevi vēro Dievs, kļūst par daļu no tavas esības, un tu atrodi, ka tevī rodas milzīga apzinātība. Tāpēc tev jābūt vērīgam. Vienkārši, sēžot klusumā, aizver acis un sajūti, ka dievišķais tevi vēro no visurienes.

Avots: sobiratelzvezd.ru
Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s