Neticība sev noved pie pasivitātes un slinkuma

back-view-photo-woman-in-white-dress-standing-on-green-grass-3218135

Mēs saņemam tieši tik daudz atbalsta un palīdzības no Augšas, cik daudz mēs redzam Dieva gribu it visā, kas ap un ar mums notiek.

Pie cilvēka, kurš Dievam pagriež muguru, palīdzība neatnāk. Precīzāk sakot, palīdzība atnāk, tikai  kā neveiksme, slimība un nelaime.

Tas, kurš iet pie Dieva, pārstāj baidīties, skaust, skopoties, aprunāt, nosodīt un skumt.

Greizsirdība un skaudība rodas tam, kurš vēlas mazāk atdot bet vairāk saņemt, un tā vietā, lai pats savu bagātību nopelnītu, sapņo par to, kā to atņemt citam.

Cilvēks, kurš tiecas uz mīlestību, zin, ka visu sasniegs. Viņš nešaubās ne par saviem sapņiem ne cerībām. Un tā vietā, lai meklētu vainīgos, viņš meklē jaunus ceļus kā sasniegt savus mērķus.
Tā vietā, lai kādu vainotu savās neveiksmēs, viņš apzinās, ka problēma slēpjas pašā, paša slinkumā, niknumā, neprasmē mīlēt.

Bailes dzēš enerģiju un padara cilvēku slinku. Kristus runāja par to, ka nevajag talantu aprakt zemē. Vajag atdot enerģiju, vajag tiekties uz savu mērķi, ticēt saviem spēkiem. Neticība sev noved pie pasivitātes un slinkuma.

Ja cilvēks ir gatavs atdot enerģiju, palīdzība atnāk caur sapņiem, caur ļoti daudzajām zīmēm, caur nepazīstamiem cilvēkiem. Var notikt vienkārši brīnumi. Viss atkarīgs no mūsu pašu izvēles.

Sergejs Lazarevs “Izdzīvošanas pieredze” 6. daļa
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s