Kā būt laimīgai attiecībās

Inese Kaspars

Tu jau zini, ka viss, kas ar mums notiek, ir pašu radīts un pilnīgai un pilnvērtīgai attīstībai ļoti nepieciešams. Mūsu dvēseles ir izvēlējušās izdzīvot tieši to pieredzi un tieši tās situācijas, kuras dzīvē rodas.

Cilvēki, kas ir mums apkārt, ir uzņēmušies pildīt konkrētas lomas un palīdz mums iegūt nepieciešamo pieredzi. Un, ja mums ir vajadzīga nepatīkama pieredze, tad diemžēl vai par laimi kāds uzņemas tādu mums sniegt. Gribu Tev palīdzēt sajust, ka tā ir bezgalīga mīlestība, kas liek otrai dvēselei mums sagādāt arī sāpīgu pieredzi. Ja dvēselei šāda pieredze ir nepieciešama, tad ir jābūt kādam, kas mums palīdz izveidot konkrētu situāciju, kurā mēs varētu izbaudīt vai nu lielu laimi un bezgala skaistas emocijas, vai arī tieši pretēji – sāpes, ciešanas, ilgošanos un smagumu.

Katrai dvēselei ir nepieciešama pilnīga pieredze. Pilnīga – tas nozīmē – pilnu spektru sajūtām, emocijām, notikumiem, kā arī izpratni par to, kā ir būt situācijas vienā un otrā pusē. Ja kādā brīdī būsim bijuši upuri, tad pēc laika piedzīvosim situāciju, kurā būsim tirāni. Un tikai šādi, mētājoties no viena grāvja otrā, mēs beidzot iemācāmies nostāties uz ceļa un būt par savas dzīves autoriem. Lai iemantotu šādu stabilitāti, ir jāiziet cauri krietni lielai pieredzei. Un tāpēc varam būt ļoti pateicīgi visiem tiem cilvēkiem, kas ir gatavi iesaistīties mūsu radītajās situācijās. Un, protams, mēs atbildam ar to pašu – spēlējam atbilstošas lomas citu cilvēku dzīvē, lai viņi varētu iziet savas mācības.

Šo mijiedarbību mēs saucam par attiecībām.

Jo tuvākas attiecības, jo atvērtāki esam pret otru cilvēku, jo stiprāk viņš mūs ietekmē. Tā var būt liela laime un liela mīlestība, bet tās var būt arī lielas sāpes un dziļš satricinājums. Jo tuvāk esam cilvēku sev pielaiduši, jo lielāka iespējamība, ka tieši viņš sagādās mums vienu vai otru pieredzi. Kāpēc mums to vajag? Lai dvēsele pilnīgi un visaptveroši attīstītos. Šo kārtību neesam izveidojuši mēs. Tā ir uzbūvēts Visums, un tāda ir Dieva noteikta kārtība. Dvēseles nāk uz Zemes, lai pilnīgotu savu pieredzi. Attiecības palīdz to realizēt.

Attiecības vispār, bet jo īpaši pāra attiecības un ģimenes attiecības, ir tā dzīves joma, kas mūs ietekmē visvairāk. Un tieši tāpēc mēs tik ļoti pēc tām tiecamies un tieši tāpēc esam gatavas tajās ieguldīt daudz spēka un enerģijas.

Ja satiekam cilvēku, kura vibrācijas atbilst mūsējām, kurš mūs ceļ, kuru mēs ceļam, un šajās attiecībās abi kļūst stiprāki, mīļāki un var realizēt savu vislabāko potenciālu, tad šādu cilvēku mēs saucam par savu īsto. Viņš vienkārši ir mums ļoti atbilstošs. Viņš mūs saprot, viņš mūs atbalsta, viņš palīdz mums būt labākām. Savā būtībā mēs katra tiecamies tieši pēc šādām attiecībām.

Bet var gadīties, ka šobrīd pašas vēl neesam tik stabilas un līdzsvarotas un ka mums nepieciešama vēl pilnīgi cita pieredze, kas ir daudz destruktīvāka un sāpīgāka. Tad izvēlamies partneri, kas mums to visu sagādā. Šajā gadījumā var būt divi varianti, kā šī mācība konkrētam cilvēkam beidzas:

– vienā gadījumā šī pieredze dod viedumu un mīļumu, un ir jūtams, ka cilvēks savas rūgtās pieredzes dēļ aug;
– otrā gadījumā cilvēks var noslēgties un nolemt, ka attiecības ir tik sāpīgas, ka labāk būt vienam un mēģināt dzīvi sakārtot bez partnera.

Inese Prisjolkova “Audzēt mīlestību”

 

Nākamo sestdien, 21. martā 12:00 Cēsu Vēstures un mākslas muzejā notiks ļoti vērtīgs un iedvesmojošs praktiskais seminārs “Kā būt laimīgai attiecībās”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Pieteikties vari šeit:

http://www.pavasarastudija.lv/2020/03/06/ineses-prisjolkovas-seminars-cesis-ka-laimigai-attiecibas-21-03-2020/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s