Kāpēc otrs nedzird un nelīdzpārdzīvo

laime44

Brīžos, kad viens cilvēks nevar, negrib vai vienkārši neprot līdzpārdzīvot, ļoti bieži ar to viņš otram nodara sāpes dubultā. Sāpes no brūces un sāpes no atstumšanas.

Pārī, kur viens nedzird un nespēj līdzpārdzīvot, otram ļoti bieži nākas piedzīvot daudz lielākas ciešanas, nekā tad, ja būtu iespēja vienkārši paraudāt otra apskāvienos. Tomēr cilvēki, kuri nespēj līdzpārdzīvot otram, visticamākais vienkārši nav gatavi satikties ar savu paša sāpi. Un tādas ir viņu tiesības. Tāpēc, ka vienam spēcīgas jūtas ir pārciešamas, bet citam – nav.

Un tur grūti kaut ko padarīt. Tuvības māksla ir tajā, ka tu spēj saņemties drosmi satikties, pat tad, ja tas ir sarežģīti.

Un tad rodas jautājums: “Ko darīt, ja otrs varētu, bet nedara?” Taču ikvienam cilvēkam ir savs potenciāls, kurš ir redzams caur visām personības iezīmēm. Bet potenciāls ir tikai iespēja, kas var tā arī palikt noslēpies kaut kur dziļi, dziļi.

Cilvēkam nav obligāti blakus tev atklāt savu potenciālu. Viņam tas nav pat jāsaredz. Arī attiecībās viss notiek šeit un tagad. Ar tiem spēkiem, kuri šobrīd jau ir. Un ar tām vājībām, kuras var palikt uz visu atlikušo mūžu. Tieši ar tām un ar to palīdzību cilvēki kļūst tuvi. Bet viss pārējais ir tikai fantāzijas un varbūtības.

Aglaja Datešidze
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s