Sirds balss

paris7

Piemēram situācija: sieviete ļoti vēlas sastapt vīrieti, ar kuru roku rokā kopā ies savu dzīves ceļu. Viņu sāk aplidot vīrietis, kuram it kā piemīt visas labākās vīrišķīgās īpašības: viņš ir pievilcīgs, sociālajā plānā veiksmīgs, realizējies, rūpējas, dāvina dāvanas… Te var būt jebkurš labo īpašību kopums. Ļoti bieži, ja sieviete ieklausās savā iekšējā stāvoklī, tur skan tikai viens: “Mūc!”, tur būs tikai asaras un sāpes. Taču viņai ir svarīgi apprecēties un tas, kas šobrīd notiek, viņai atgādina sen izloloto scenāriju. Pēc kāda laika viņa jautā: “Dima, kāpēc viss notiek tā?”
Sava uzmanība ir jāvērš nevis uz ārējo apstākļu atbilstību vēlamajam tavā galvā, bet uz savu iekšējo stāvokli. Lai cik skaisti un daudzsološi izskatītos ārēji, ja iekšā skan: “Nav tavs!”, tad ej prom. Un otrādi, ja ārēji viss nav kā pasakā, bet iekšā kliedz “ķer un turi!” – tad ej tur, kur tevi sauc. Tas, ko mēs mācamies visas dzīves garumā, ir nejaukt savu vēlmju balsi, kas nāk no galvas, ar iekšējā stāvokļa balsi – sirds balsi.

Vai tev ir bijušas situācijas, kad paklausīji savam iekšējam stāvoklim un rīkojies pretēji tam, kas šķiet loģiski, un pēc tam izrādījās, ka tieši tas arī bija pareizais lēmums?
Padalies komentārā 🙂

Dmitrijs Trockis
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s