Man patīk laimīgu cilvēku smarža…

2 laimigi

Dažiem cilvēkiem ir spēja uzlabot citiem garastāvokli, daloties savā harmonijā, ticībā un pozitīvismā. Viņi mums parāda, ka varam absolūti visu, un tam pietiek vien pamiegt ar aci savai paša dzīvei.
Viņi smaržo pēc tuvības, apskāvieniem un mīlestības. Sajūtot viņu siltumu, mēs tiecamies būt pēc iespējas atklātāki. Un vēl blakus viņiem ir ļoti omulīgi, komfortabli, tā, it kā mēs būtu mājās. Viņi mūs iedvesmo tiekties pēc labklājības un labestības.
Nav nekāds brīnums, ka mēs visi tiecamies būt blakus tādiem cilvēkiem. Mēs pastāvīgi atrodam iemeslus atrasties viņu apskāvienos, noķert viņu sirsnīgo skatienu vai atkal ieraudzīt viņu smaidu.
“Patiesi līdzcietīgs klausītājs var izdzirdēt pat to, ko slēpj klusēšana. Pats svarīgākais saskarsmē ir spēja izdzirdēt nepateikto”. – tā saka Pīters Drukers.
Cilvēka garastāvoklis mainās visneticamākajā veidā. Tā mūsu emocionālais stāvoklis pāris sekundēs spēj neticami parvērsties un nav jau svarīgi, vai tas ir apzināti vai neapzināti. Daži cilvēki spēj ietekmēt mūsu garastāvokli ar vienu vien labrīta novēlējumu, ko pavada silts smaids.
Pat zinātniski ir pierādīts, ka tad, kad mēs no sirds mijiedarbojamies ar cilvēku, mēs kļūstam emocionāli daudz jūtīgāki un pat mūsu kustības neapzināti atkārto viņa kustības. Kad cilvēks mums uzsmaida, mēs darām to pašu. Un tā nav vienkārši imitācija, mēs “uzķeram” viņa garastāvokli un emocijas.
Psihologs Džons Kičioppo apgalvo, ka mūsu zemapziņā pamostas emocijas, kas rada tā saucamo emocionālo sinhronizāciju.
Mūsu simpātijas izraisa cilvēki, kuriem ir augsts emocionālas inteliģences un apņēmības līmenis. Tieši viņi ir tie, kuri uzlabo mūsu pašsajūtu un garastāvokli.
Mēs tik ļoti mīlam laimīgus un labestīgus cilvēkus tāpēc, ka viņi uzlādē mūs ar labu garastāvokli, laimes sajūtu un sajūtu, ka mēs esam spējīgi parvarēt it visas dzīves grūtības.

Tu arī spēj būt tads cilvēks, vai ne?

Avots: brainum.ru
​​​​​​​Tulkoja: Ginta Filia Solis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s