Kā saprast, kas ar mani runā – prāts vai sirdsbalss?

Lucy Campbell104

Kā saprast, kas ar mani runā – prāts vai sirdsbalss?

Tā kā arvien vairāk saņemu no jums vienu un to pašu jautājumu, tad neliels ieraksts par to, kas notiek uz doto brīdi un kā saprast, vai rīcība ir prāta vai sirdsbalss vadīta.

Decembra enerģētika ir ļoti mulsinoša un var radīt spēcīgu apjukumu. Tev ir sajūta, ka kaut kas nav īsti kārtībā, bet nevari izskaidrot, kas tieši. Kā salīdzinājumu varētu izmantot sajūtu, ka Tu jūti niezi ķermenī, bet nesaproti, no kurienes tā nāk. Tu it kā esi dzīves centrā, bet tajā pašā laikā nejūti sazemējumu un stabilitāti. Kas ir vēl dīvaināk, Tu nespēj “atslēgt” prātu. Ja iepriekš viegli ļāvies meditatīvam stāvoklim, viegli sadzirdēji savu intuīciju un sirdsbalsi, tad tagad šī vieta ir tukša vai nepazīstama. Atbilde uz šo visu ir viena – transformācija jeb pārmaiņas. Šādas sajūtas, kad tiek pazaudēta saikne ar sirdsbalsi, kad ir grūti sadzirdēt intuīciju un ir neizpratne par to, kas vada Tavu rīcību, ir raksturīgas pārmaiņu laikam. Un šobrīd pārmaiņas ir ļoti spēcīgas. Iespējams, ka to vēl neapzināmies ar racionālo prātu, bet mūs un pasauli tik spēcīgi virza pretim jaunajam, ka brīžiem mēs tam vairs nespējam izsekot līdzi. Šis pārmaiņu laiks mūs sagatavo nākamajam gadam un četru gadu ciklam, kad notikumi risināsies daudz straujāk nekā līdz šim. Tāpēc līdz tam brīdim mums sevi ir savā veidā jāpielāgo šiem jaunajiem apstākļiem.

Šis laiks no vienas puses var būt ļoti radošs, kad Tu patiesi sajūti sev, bet tajā pašā laikā Tevi var ievilkt pagātnes emociju dziļumā, kurš liek būt apātiskam un depresīvam. Ieteikums no manas puses. Ej uz priekšu un izvairies no pārmērīgām pārdomām. Šis ir kā eksāmenu laiks, kad Tu tiec pārbaudīts, vai apzinies, kāda ir Tava patiesā būtība un kur Tu vēlies ieguldīt savu enerģiju un spēku. Vai patiesi esi gatavs virzībai uz priekšu. Iedvesmojies no tā, par ko Tu kļūsti un kurp Tu ej, nevis raizējoties par to, ko citi padomās par Tavām pārmaiņām. Tam, kam ir jēga un nozīme priekš Tevis, nav jābūt tādam pašam priekš citiem. Neļauj haosam ienākt Tavā dzīvē. Iedomājies, ka Tu gatavojies ceļojumam un pako čemodānu. Padomā, kas ir tas, ko Tu ņemsi līdzi, kas ir tas, kas Tev patiešām ir vajadzīgs. Tu šajā ceļojumā nevari paņemt līdzi visu savu iedzīvi, tāpēc izvirzi prioritātes. Nedari to savā prātā (uz doto brīdi tas nespēj tikt līdzi notikumiem), raksti uz papīra, svītro ārā to, kas Tev nav nepieciešams, to, kur Tu veltīgi izšķied savu laiku. Raksti un raksti un izpratne un atziņa atnāks pie Tevis.

Šis ir laiks, kad Tev ir nepieciešams pabūt vienam ar sevi, jo tikai klusumā Tu patiesi spēsi sadzirdēt sevi.

Indu ✍️

Ilustrācija: Lucy Campbell

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s