Dažas durvis labāk tomēr aizvērt uz visiem laikiem

dažas durvis.jpg

Mīlestība pret otru cilvēku ir brīnišķīga, taču tā nedrīkst kļūt par attaisnojumu tam, ka tu pats uzkāp uz kakla savai pašcieņai.
Tev ir pazīstama situācija, kad tu izbeidz attiecības ne uzreiz, bet ieslēdz it kā gaidīšanas režīmu? Vai arī izstiep jautājuma risināšanu uz vairākiem etapiem? Neaizver durvis pilnībā, bet atstāj tās pusatvērtas? Bet tas taču ir tas pats, kas staigāt ar atvērtu brūci un neko nedarīt, lai to sadziedētu!
Aiziet nozīmē pieņemt lēmumu. Bet vispirms tas nozīmē neizstiept garumā savas ciešanas uz nenoteiktu laiku. Tas nozīmē būt drosmīgam un uzņemties atbildību par pieņemtā lēmuma sekām.
Bet dažkārt mēs izrādāmies nespējīgi pieņemt pareizo lēmumu vien tāpēc, ka nesaprotam, cik lielu kaitējumu mums nodarījušas šīs attiecības.
Emocionālā atkarība kā straume aiznes sev līdzi mūsu cieņu pašiem pret sevi. Tā noposta visu savā ceļā. Tā ir kā cunami.
Emocionālā atkarība iznīcina it visu. Tai skaitā ari tavas personības fundamentu. Es runāju par cieņu un mīlestību pret sevi, rūpēm par sevi. Ja šī pamata nav, mēs cenšamies to atrast citā vietā. Mēs sevi pārdodam ikvienam, kurš gatavs mums iedot kaut nedaudz mīlestības.
Piemēram, frāze: “Es tevi mīlu vairāk kā sevi”. Labs nosaukums dziesmai, taču tāda attieksme pret sevi sirdij ir nāvējoša.
Ja mēs esam emocionāli atkarīgi, ja nemīlam sevi, tad paši sevi sasienam. Tās ir mūsu važas, kas traucē mums brīvi kustēties. Mēs kļūstam akli, kļūstam par marionetēm un ieslīgstam pašapmānā.
Mīlestība pret otru cilvēku ir brīnišķīga, taču tā nekad nedrīkst kļūt par attaisnojumu tam, kāpēc tu atkal un atkal kāp uz kakla savai pašcieņai. (Vai to, kas liek tā darīt, vispār var saukt par mīlestību?)
Kāpēc mēs paliekam toksiskās attiecībās? Visbiežāk aizsargmehānisms, kurš slēpjas aiz pakāpeniskas šķiršanās un nevēlēšanās risināt šo jautājumu, ir noliegšana. Un tu to baro tikai tāpēc, lai nesastaptos ar pieņemtā lēmuma sekām.
Bet vientulība, skumjas, garlaicība un tā atzīšana, ka mīlestība nevar kalpot par attaisnojumu visam, ko esi pārdzīvojis, ir neizbēgamas sekas, kuras jāpārdzīvo, lai kustētos uz priekšu.
Tāpēc daži ļaudis tā vietā, lai audzētu mīlestību pret sevi, paliek savās grūtajās attiecībās, traumējot savu Dvēseles mieru un harmoniju. Viņi dod priekšroku ciest sāpes nevis beidzot aizvērt durvis attiecībām, kuras vienkārši grauj cilvēku.
Tev jāaizver durvis, nevis jātur tās pusatvērtas mēnešiem, gadiem, jo tas liek palikt atkarīgiem un pat akliem. Nebaidies tās aizvērt.

Kā tikko tu izlemsi aiziet, tu uzzināsi ļoti daudz kā jauna. Un tas palīdzēs katru reizi, kad tu sastapsies ar grūtām situācijām. Pēc aiziešanas tavs dzīves fundaments noteikti nostiprināsies.

Kā reiz teica Svētais Augustīns: “Laime nozīmē priecīgi pieņemt to, ko saņemam no dzīves un ar prieku atlaist to, ko tā no mums ņem”.

http://www.transurfing-real.ru
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s