Reiz

reiz

Reiz tu pārstāj satraukties un kādam kaut ko pierādīt, skaties ar smaidu uz apkārtējo pasauli ar visiem tās neprātiem, nesteidzies patikt cilvēkiem, nesteidzies dot padomus un kādu glābt vai nosodīt, pārstāj atbildēt uz to cilvēku zvaniem, kuri jau sen tevi neiedvesmo un neinteresē, vairāk skaties debesīs un mazāk uz to, ko kurš dara un kā dzīvo. Atceries to, kas iedvesmo neatkarīgi no apstākļiem, neatvainojies, nepaskaidro, nestrīdies, netērē savu laiku uz neinteresanto, un atklāj neticamu mieru un daudzas lietas, kuras agrāk neievēroji, dzenoties pēc kaut kā, kas atbilst citu priekšstatiem un gaidām.
Iekšējs komforts ir vērtīgāks par jebkuriem īslaicīgiem baudas vilinājumiem. Vērtīgāks par jebkuriem īslaicīgiem cilvēkiem un lietām.
Viss, kas tev patīk ir personīgs, bet personīgais pieder tam cilvēkam, kuru tu redzi spogulī. Pārējais ir tukša spekulācija un minējumi tiem, kas tevī mēģina saskatīt kaut ko citu. Tu esi pats labākais sev domubiedrs jautājumos, kā šajā neprātīgajā pasaulē būt sev pašam un laimīgam.
Tatjana Marač
Avots: sobiratelzvezd.ru
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s