Sievietes ceļš 2

sievietes ceļš

Sievietes ceļš nav vienkārši fiziska ķermeņa ceļš, kurš ir gana skaidrs un iepriekš paredzams. Sākumā piedzims mazulīte, tad viņu ieģērbs rozā kleitiņā, iesies rozā bantītes un iedos lellītes.
Pēc tam viņa kļūs par meiteni, sāks krāsoties, pucēties. Pēc tam kļūs par sievieti, piedzemdēs bērnu, izaudzinās to, kļūs par vecmāmiņu. Lūk, arī viss. Ķermenis vienkārši iziet noteiktus augšanas etapus, pieaugšanas, brieduma, vecuma un novecošanās. Kādai krunkas nedaudz vairāk, kādai mazāk, kāda uztaisīs plastisko operāciju, kāda sašpricēs botoksu, taču būtība no tā nemainās.
Īsto dzīvi nevar izmērīt ne ar nodzīvotajiem gadiem, ne ieelpām un izelpām, bet ar tiem mirkļiem, kad elpa aizraujas.
Droši vien daudzi ir ievērojuši to, ka tad, kad dari savu mīļoto darbu, tad diena burtiski izstiepjas un laimes enerģijas kļūst arvien vairāk. Protams, ir bijušas dienas, kas pilnas pārbaudījumiem, taču, ja tie izdzīvoti cienīgi, tad paliek dziļa apmierinājuma sajūta.
Ir bijušas arī tukšas dienas, pelēkas, līdzīgas viena otrai, kad it kā nekas nenotiek. Kā nodzīvot katru dienu tā, lai tā nebūtu velta, lai tā būtu piepildīta ar prieku un laimes sajūtu? Saskaņā ar seno zinātni ājūrvēdu, kas tulkojumā nozīmē “dzīvības viedums”, ir trīs galvenie dzīves ceļi:
1.atvērtība un pieņemšana. To mēs apliecinām ar vārdiem JĀ, GRIBU
2.aizvērtība un atgrūšana. To mēs apliecinām ar vārdiem NĒ, NEGRIBU
3.neziņa, kuru no pirmajiem diviem variantiem izvēlēties. To mēs apliecinām ar vārdiem: NE JĀ, NE NĒ: NEZINU.
Šie ceļi ir piepildīti ar absolūti dažādām enerģijām, dažādu pasaules uzskatu un laiku. Katra no mums dažādos savas dzīves periodos ir gājusi visus trīs šos ceļus

Pār sievietēm, kuras iet neziņas ceļu, valda pagātnes enerģija. Pār aizvērtu un atgrūdošu sieviešu prātu valda nākotnes enerģija. Bet atvērtas un pieņemošas sievietes piepildās ar tagadnes enerģiju.

Kad esam iepazinušas visus trīs ceļus, mēs varam sevī atklāt gaišredzības spējas un paredzēt gan savu gan citu cilvēku tālāko likteni. Vajadzīgs ir tikai viens: pāriet no neapzinātā līmeņa apzinātības līmenī.

Marina Targakova
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s