Nauda: četri vienkārši soļi, lai palielinātu ienākumus

naudas enerģija43

1. Pārstāj zagt!
Izrādas, mēs visi zogam. Kad “paņemam” no darbas kādas kancelejas preces vai drukājam uz ofisa printera savām vajadzībām. Kad kaut ko atrodam un neatdodam saimniekam. Kad izmantojam citu intelektuālo īpašumu – bez maksas augšuplādējam filmas un mūziku no dažādām lapām internetā utt.
Zagšana rodas no deficīta – sakot: man nav naudas, lai nopirktu to, kas man vajadzīgs utt. Atceries: tas ir pats ātrākais veids kā bankrotēt.

2. Mēklē iespēju, nevis “haļavu”.
Jebkura “haļava” padarīs tevi vien nabagāku. Visas situācijas, kurās tiek pārkāpts balansa likums “ņemt” un “dot”, noved pie sarežgījumiem dzīvē. Bez maksas akcijās pirktas mantas bieži vien salūzt ātrāk un nenes nekādu prieku. Bez maksas iegūto mēs parasti nenovērtējam.

3. Pacenties nepieļaut pārmēru norūpēšanos par naudu vai arī pārņemtību ar naudu. 
Ir svarīgi, lai saprāts būtu nodarbināts ar to, ka meklē veidus kā radoši izpausties un radīt vērtības, labumu. Lai vēlme palīdzēt cilvēkiem un darīt pasauli skaistāku būtu galvenais virzītājspēks. Tad naudas pelnīšana nebūs pretrunā garīgumam, pat gluži otrādi – tie savienosies vienā un pārstās padarīt tevi trauksmainu ar šo mūžīgo konfliktu.

4. Maini savu attieksmi pret naudu.
Nauda un bagātība ir līdzeklis lai palīdzētu cilvēkam realizēt savus mērķus un piepildīt sapņus, tā padarot pasauli kopumā labāku. Tā palīdz attīstīties daudziem svarīgiem sociāliem projektiem. Mūsdienu pasaulē tas ir tas instruments, ar kura palīdzību mēs varam kaut ko mainīt.
Nauda ir Dieva enerģija.

Autors: T. Poļakova
Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s