Cik ļoti vīrietis var mīlēt sievieti

arfa4

Vīrs un sieva – viena mūžība, viena dzīve, viena nāve.

Vīrietis un sieviete, kuri ir pāris, ir vienota energosistēma, kurā izmaiņas vienā sistēmas daļā neizbēgami noved pie izmaiņām visā sistēmā.
Sieviete visa iekšpusē, vīrietis – viss no ārpuses.
Sieviete tendēta uz iekšējiem pārdzīvojumiem, pārdomām, uztraukumiem. Viņai raksturīgi ir iegrimt sevī, vadīt savus iekšējos dialogus. Vīrietim svarīgas ir viņa kustības un darbība pasaulē.

Ja savienojam šos abus postulātus, varam ieraudzīt savstarpējo saikni starp sievietes iekšējo stāvokli un viņas vīrieša ārējo reakciju.

Ne velti krievu valodā saka “муж и жена – одна сатана”.
Starp citu, es nesapratu, kāpēc vīrietis un sieviete kopā ir sātans. Nepieņemšanu izsauca pati frāze, kamēr nesapratu vārda “сатана” jēgu šajā sakāmvārdā. Sanskritā: Са nozīmē mūžība, dievišķība, Та nozīmē dzīve, На – nāve. Rezumējot teikto, šo sakāmvārdu var pārveidot “Муж и жена – одна вечность, одна жизнь, одна смерть” (Vīrs un sieva – viena mūžība, viena dzīve, viena nāve).

Atgriežoties pie saiknes starp sievietes stāvokļiem un vīrieša darbībām, var teikt, ka vīrietis atspoguļo to emocionālo fonu, kuru rada viņa sieviete.

Ja vīrietis ir NAIDĪGS, sievietei tas izpaužas kā AIZVAINOJAMĪBA.
Aizvainojuma sajūta ir vīrieša naida sajūtas sievišķā forma, tas nozīmē viena un tā pati īpašība, kas dažādi izpaužas.

Vīrieša GREIZSIRDĪBA atspoguļo sievietes NOSLĒGTĪBU. Pacentieties atcerēties kādu agresīvu, greizsirdīgu vīrieti un jūs ievērosiet, ka viņam blakus ir noslēpumaina, noslēgta sieviete. Piemēram, sieva var slēpt to, cik maksā viņas jaunā kleita, ka pēc darba ir nolēmusi pavadīt laiku ar draudzenēm. Un vīrs sāk turēt viņu aizdomās un kļūst greizsirdīgs.

BEZATBILDĪGAM vīrietim sieva ir NEPAKĻĀVĪGA. Viņa nemitīgi rīkosies tā kā pati vēlas un bieži vien viņam par spīti.

NĪGRUMS UN PIEKASĪGUMS vīrietim atbilst sievietes RUPJAI VALODAI. Sieviete, kas pastavīgi dzeļ, ņirgājas par citiem, izsmej citus un ir rupja, automātiski savā vīrietī attīsta nīgrumu un piekasīgumu.

Vīrieša CIETSIRDĪBA sievietei bieži vien izpaužas kā TENKOŠANA. Kad sieviete atļaujas tenkot, viņa ļauni izturas pret citiem cilvēkiem. Jo vairāk viņa tenko, jo cietsirdīgāks kļūst vīrietis.

SKOPUMS vīrietim atbilst MELĪGUMAM un cieņas trūkumam pret  vīrieti sievietei. Ja vīrs ir skops, tātad sieva viņu neciena un pastāvīgi māna.

Ja vīrietis LIETO ALKOHOLU, tad viņa sievai SIRDS IR SAUSA. Sirds sausums nozīmē to, ka sievietei pret vīru mīlestība ir taču viņa to neprot viņam atdot.

Viena un tā pati īpašība vīram un sievai var izpausties dažādi. Piemēram, skopums vīram var nozīmēt nevēlēšanos atdot, bet sievai – neprasmi apmierināt savu apetīti.

Lasot visu augstāk minēto, atnāk apziņa, ka nav nekadas jēgas izteikt savam partnerim pretenzijas attiecībā uz viņa rakstura īpašībām, kuras tev nepatīk. Ir vērts paskatīties uz sevi un sevī, sameklēt kā šī īpašība izpaužas tevī un sākt to sevī mainīt. Starp citu tieši tas arī ir viens no pāra attīstības aspektiem.

Un vēl viens moments.
Vīrietis savu sievieti mīl tik daudz, cik viņa mīl viņu. Savukārt sieviete mīl savu vīrieti tik daudz, cik mīl pati sevi. Vīrietis mīl sievieti tik daudz, cik ļoti viņa mīl sevi.

Interesanti, vai ne?

Autors: Tajana Ļavenko
Tulkojums: Ginta Filia Solis

4 thoughts on “Cik ļoti vīrietis var mīlēt sievieti

 1. Un kā ar cilvēku, kuram ir narcistiska psihopātiska personība vai sociopātu? Arī partnerei jāsēž un jāmaina sevi, jāmeklē vainas sevī, ko partneris tikai, protams, “uzkrauj” caur savām manipulācijām?
  Piekrītu par pēdējo teikumu, bet visu iepriekšminēto- nē. Tas nav viennozīmīgi! Ir situācijas, kur ir varmāka-upuris attiecības. Un, jo īpaši, ja upuris ir sapratis, cik toksiskās attiecībās dzīvo, ilgstoši iet terapijā un, protams, ir centies saglabt attiecības un mainījis sevi iekšēji, bet otrs ar savu personību paliek nemainīgs… tur no Tevis rakstītā nevar attiecināt neko, izņemot pēdējo teikumu…

  Patīk

  • Viss atkarīgs no tā, vai Tu cilvēkus asociē ar sociotipiem, partneriem, partnerēm utt., vai Dvēselēm, kuras atnākušas šeit apgūt savas mācību stundas. Ja otrais variants: tātad skaidri saprotam, ka psihopāts, manipulātors utt. mums kaut ko māca un vēl jau nav skaidrs, ko savas iepriekšējās dzīvēs mes kopā esam darījuši. Un, ja nu izrādās, ka tas ir cilvēks, kuru iepriekš mocījusi esi Tu. Šodien daudzi psihologi stāsta par toksiskām attiecībām, par to, kā jāmūk, bet nekas taču nav nejauši, visam ir iemesls un, galvenais, viss IR taisnīgi.

   Patīk

 2. Un, vispār, šai gadījumā pat ne pēdējo teikumu. Jo ir personības ar novirzēm…tik sarežģīti cilvēki, ka tur viņa vienīgā vēlme kā jau narcistiskai personībai, ir redzēt otru izmisušu, atkarīgu, pazemotu, apjukušu. Un tur var mainīties, nemainīties, bet šis cilvēks ar šādu personību nesašūposies līdzi. Ja nu vienīgi, lai mēģinātu sagraut, dabūt vairāk reakciju, brucināt pašapziņu

  Patīk

 3. Pavisam noteikti no šādām pieredzēm ir jāsaprot ko tās māca, kas ir jāapgūst, taču nav jābūt tolerantam pret vardarbību un varmākām. Domāšana “es jau pati varbūt vien vainīga” ir neveselīga līdzatkarīga cilvēka domāšana. No vardarbības ir jāmūk, bet nepietiek vien ar mukšanu, jo ir jāstrādā ar sevi saprotot, kādēļ šāds cilvēks ir piesaistīts un bieži vien līdzatkarība un tai raksturīgā domāšana, mīlestības pret sevi trūkums un robežu neesamība ir cēloņi.
  Viss nav viennozīmīgi un tādos rāmjos attiecību sarežģījumus neielikt.
  Attiecībās nepieciešami 100%. Viens cilvēks 50% (ar savu daļu attiecībās) nepavilks tās. Var jau nomuļļāt dzīvi nelaimīgi un bezjēdzīgi, nododot bērniem neveselīgas disfunkcionālas ģimenes modeli, paciest vardarbību, meklēt sevī vainas, dzīvot upura lomā, bet tas nav veselīgi, tas nav laimīgi, tur nav veselīgas mīlestības.
  Es ceru, ka vairāk cilvēku sapratīs, ka Nav sieviete attiecību vilcēja, ne arī vīrietis, ka abiem katram pieder 50% atbildības tajā, un neviens nedzīvos domādams ka viņš ir pelnījis vardarbību, necieņu, meklēdams vainas sevī (kļūdu atzīšana ir cita lieta). Lai pasaule kļūst gaišāka, apzinātāka un mīlestības pilnāka.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s