Kā viņus sauc?

zimejums Lett-Yice5

… kā nosaukt visus tos laimīgos cilvēkus, kuri ir apmierināti ar savu dzīvi? Un pirmais, kas iešāvās prātā bija “Patiesie”. Tie bija patiesie cilvēki, kuri dzīvo ar sajūtu, ka ir vajadzīgi paši sev. Vienkāršāk sakot, šiem cilvēkiem pietika drosmes būt neideāliem. Viņi jutās apmierināti, jo pietika drosmes attiekties no visiem priekšrakstiem par to, kādiem viņiem būtu jābūt.
Tādiem cilvēkiem bija vēl kaut kas kopīgs. Viņi runāja par to, ka ir jāprot pirmajam pateikt: “Es tevi mīlu”, ka vajag rīkoties tad, kad nav nekādu veiksmes garantiju, mierīgi sēdēt, gaidot ārsta zvanu pēc nopietniem izmeklējumiem. Viņi bija gatavi ieguldīt sevi attiecībās, kuras var neizdoties, vēl vairāk – uzskatīja to par nepieciešamu priekšnosacījumu.
Sanāca, ka viegla ievainojamība nebūt nav vājums. Tas ir emocionāls risks, neaizsargātība, neprognozējamība un tā piepilda mūsu dzīves ar enerģiju katru dienu. Vairākus gadus pētot šo tēmu, es secināju, ka spēja neslēpt savus trūkumus un būt godīgam – ir pats precīzākais instruments mūsu vīrišķības mērīšanai.
Brenē Brauna
​​​​​​​Avots: sobiratelzvezd.ru
Ilustrācija: Lett Yice
Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s