Jaunais, profesionālisms un mīlestība

rapties

Es bieži šos trīs terminus “jaunais, profesionālisms un mīlestība” lietoju kopā, jo tie savstarpēji ir ļoti cieši saistīti. Jo, kā tikko esi mīlestībā, tev jāiet jaunajā, bet tāpēc ir nepieciešams izstrādāt jaunus refleksus un jaunas iemaņas. Vienu vārdu sakot – profesionālisms.
Taču, ja tavs attīstības vektors ir ar plus zīmi, un tu gūsti baudu no visa jaunā, no zināšanām, ko iegūsti, no sajūtas, ka esi divnieku karalis, pēc tam – trijnieku, pēc tam jau labais un teicamais, un tā virzies uz priekšu, kur atkal viss apstiprinās – tātad – esi lielisks!
Jo ticis līdz sava līmeņa virsotnei, tu esi nākamā pašā apakšā, kaut gan iepriekšējā biji labākais.
Tas salīdzināms ar to, ka tu pabeidzi vidusskolu, bet tev ir jāstājas universitātē. Pēc universitātes beigšanas tu atkal esi “pašā dibenā” un atkal ir jāmācās, lai kustētos uz priekšu. Un šis process ir bezgalīgs.
Ir ļoti svarīgi baudīt šo pašu divnieka karaļa sajūtu, kaifot no visa, kas notiek jaunā iepazīšanas procesā. Un mierīgi justies, kad ļaudis par tevi saka: “Viņam rokas no dibena aug. Un vispār viņam nekas nesanāks”. Zini, tad, kad viņi tā saka, viņi tev dod ļoti daudz enerģijas. Pateicies un dodies tālāk!
Aleksandrs Paļijenko
Foto: pixabay
Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s