Ideja vienmēr atnāk kopā ar enerģiju

uzkopsana4

Ideja vienmēr atnāk kopā ar enerģiju. Gadās, ka galvā pēkšņi iešaujas doma izcept biepiena kūku ar ķiplokiem – un tu meties virtuvē, kaut arī aiz loga ir nakts un ledusskapī nav olu, un tamlīdzīgi…
nekas tevi neapstadinās, tāpēc, ka tevi interesē, kas no tā sanāks?…

Bet, ja ideja ir ļoti sena, jau ieskābusi, tad jēgas no tās nav, kaut arī formāli tā sevī nes vajadzīgo informāciju…. Sižets stāstam vai gleznai, vai recepte, vai piegrieztne….. nav svarīgi! – galvenais, ka enerģija jau ir atšālējusies, kamēr tev nebija laika. Un, viss. Vari pat necensties! Un tev arī negribās. Enerģijas nav.

Un vēl mēdz būt tā: mājas uzkopšana. Es ne īpaši mīlu uzkopšanas darbus… Sēžu dīvānā un skatos uz grāmatu skapi. Skapis milzīgs, putekļains, starp grāmatām papīri, kaut kur malā stāv kafijas krūzīte, bet tajā jau iemājojušas krelles un sķēres…. Lūk. Sēžu un domāju, ka vajadzētu sakopt…. Bet spēka nav, viss kaut kāds saskābis.

Un te pēkšņi, nez no kurienes atnāk doma: “Vajadzētu to skapi pārbīdīt pie pretējās sienas, dīvāna vietā un dīvānu – pretējā pusē. Būs lieliski!” Un, sākās! Visas grāmatas no plaukta ārā, noslaucīt putekļus, iztīrīt skapi. Un grīdu fiksi izmazgāt, lai viss tīrs. Visu lieko atkritumu spainī! Dīvānu iztīrīt, plauktiņus no skapja izņemt, visu satīrīt, pēc tam grāmatas atpakaļ skapī – viss notiek pavisam viegli.

Lūk viņa – domas enerģija!!!!!

Ir tikai jāpamanās to domua noķert, kamēr tā svaiga un dauza ar asti no enerģijas un jūtu pārpilnības.
Autors: Jana Soļakova
TUlkoja: Ginta FS

 

3 thoughts on “Ideja vienmēr atnāk kopā ar enerģiju

  1. Ja ir ideja, tad rīkojies ātri, citādi enerģija saskābs un čiks vien sanāks 🙂

    2018-08-01 12:55 GMT+03:00 Ginta Filia Solis :

    > gincisst posted: ” Ideja vienmēr atnāk kopā ar enerģiju. Gadās, ka galvā > pēkšņi iešaujas doma izcept biepiena kūku ar ķiplokiem – un tu meties > virtuvē, kaut arī aiz loga ir nakts un ledusskapī nav olu, un tamlīdzīgi… > nekas tevi neapstadinās, tāpēc, ka tevi interesē, kas” >

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s