Uzticies un būs tev Laime!

laimigs

Parasti mēs domājam, ka laime nevar būt pati par sevi. Ka tā noteikti ir kaut kādu saplānotu darbību un īpašu sasniegumu rezultāts. Ka tā ir kā tāds smaržu flakons, ar kuru apsmidzina katru, kurš pārkāpis kādas iepriekš nospraustas veiksmes finiša līniju. Ka mums glaimojošās patmīlības smarža arī ir tā pati Laime. Ka tā ir balva par mūsu darbu un uzcītību…

Lūk, sasniegšu šo noteikto stāvokli un būs man laime. Nopirkšu, lūk, šo ilgi kāroto mantu un būs Laime. Aizbraukšu aiz horizonta un tur tā būs. Saņemšu uzmanību un mīlestību no šī cilvēka un… Tikai lieku reizi jāiespringst, jāpastradā un vēl nedaudz jāpagaida… STOP!

Tevi piemānīja!
Laimi nevajag gaidīt. Un tā atnāk pie tiem, kuri to negaida. Tā atnāk pie tiem, kuri to nemeklā.

Tā izvairās no saspringtiem un rūpju māktiem cilvēkiem.

Tā vienmēr bēg no tiem, kuri  velti cenšas to noķert. Tā droši ir noslēpusies no visiem, kas to veltīgi meklē. Tā ir nenotverama tiem medniekiem, kas to cenšas nomedīt kā zilo putnu, kā vēju…

Nedzenies pēc Laimes! Apstājies. Atslābinies un nomierinies. Apsēdies pie ūdens starp putnu dziesmām un iegremdējies savā šeit un tagad. Ar visu ķermeni, gribu, saprātu un Dvēseli. Ieslīgsti Laimes sajūtā. Jo tā arī ir šeit un tagad. Vienmēr un visur. Negaidi, nemeklē – iegremdējies tajā ar visām savām rūpēm un darbiem, – teica man pirmais.

– Taču viens Laimes priekšnoteikums tomēr ir – klusi piebilda otrais, – Tev jānotic Radītāja dāsnumam, kurš apdāvinājis ar bezmaksas Laimi visu šo brīnišķīgo pasauli un katru, kas tajā atrodas, un jo īpaši – tevi.

Ar visu savu Dvēseli ir jāuzticas Dievam, kurš apdāvinājis mūs vienkārši tāpat, ne par ko.

Saproti?! Vai vienkārši tāpēc, ka mēs esam…. Ir tikai jāpastiepj roka. Jāpaņem un ar baudu jāiekožas šajā dāvanā. Jāpieņem tā sevī Jākļūst par vienu veselu. Lūk, kas ir Laime. Tā vienlaicīgi ir arī tava atbildes dāvana Radītājam, kurš ir Labais. Tavs labais. Un visa tava pateicība Radītājam ir tieši tajā, ka tu esi laimīgs. Saproti? Būt laimīgam šeit un tagad. Nav pasaulē brīnišķigākas dāvanas.
Autors: Igors Nemoffs “Kājāmgājējs”
Tulkoja: Ginta FS

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s