Kāpēc tu “pievelc” vājus vīriešus

pretpoli pievelkas

Mēs visi kā viens vēlamies tikai vienu: mīlēt un būt mīlētiem. Taču tikai nedaudziem izdodas sajust patiesi gaišas jūtas. Mēs uzsākam attiecības ar cilvēku ne jau cilvēka dēļ, bet tās enerģijas un to stāvokļu dēļ, ko jūtam, esot blakus šim cilvēkam.

“Kāpēc es “pievelku” vājos?” Šo jautājumu ļoti bieži es dzirdu no savām klientēm, kuras nāk pie manis uz konsultācijām. Patiešām, daudzas sievietes savā dzīvē saskaras ar faktu, ka par viņām interesējas vīrieši, kuri absolūti neatbilst viņu priekšstatam par “cienīgu vīrieti”. Ne jau tāds viņai ir vajadzīgs!
Tam ir ļoti daudz iemeslu… Šajā rakstā es vēlos izskatīt vienu no tiem.

Galvenais nesaderības iemesls attiecībās

Par šādu iemeslu es uzskatu vīrišķās un sievišķās enerģijas līdzsvara trūkumu cilvēkā.
Cilvēks kā garīga būtne izpauž sevi savu divu “sākumu” apvienojumā – sievišķajā un vīrišķajā.

Ezotēriķi uzskata, ka harmoniska enerģija:
Sievietēm ir 70% sievišķās un 30% vīrišķās enerģijas.
Vīriešiem 70% vīrišķās un 30% sievišķās enerģijas.

Skaidrs, ka līdz tādam ideālam līdzsvaram vēl ir jāizaug, lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju par vīrieša un sievietes sūtību.

Visas šīs lietas man nemācīja ne vecāki, ne skolotāji. Mēs visi bijām vienādi.
Taču patiesībā mēs ESAM ĻOTI ATŠĶIRĪGI.

Vīrietis un sieviete ir divas POLARITĀTES.

Ko tas nozīmē: būt sievietei NE harmoniskās enerģijās?

Ārēji izskatās gudra un skaista, tikai nejūtas kā sieviete. Visu var pati – nopelnīt naudu, parūpēties par saviem tuviniekiem, pieņemt visus lēmumus, arī aizsargāt sevi un arī “to puisi”.

Tikai žēlojas, ka īstu vīriešu vairs nav…. Un no visas sirds vēlas, lai viņu mīl, lai blakus būtu spēcīgs, vīrišķīgs vīrietis.

Tikai pēc fizikas likumiem “pretpoli pievelkas”, savukārt vienādi lādētās daļiņas atgrūžas. Tāpēc arī pievelk vīriešus ar pretējo potenciālu. Vaina vīriešos?

Kā labot šo situāciju? Ar ko sākt šo ne parāk ātro procesu?

Ir svarīgi pievērst uzmanību mirklim, kad satiekas vīrietis un sieviete. Tā labāk sapratīsim, kas patiesībā notiek.

Kas notiek tad, kad satiekas reālie Vīrietis un Sieviete? Šeit satiekas abu partneru iekšējie potenciāli.

Ja sievietei ir spēcīgs iekšējais vīrietis, tad tas, kā minimums, konkurēs ar reālo vīrišķīgo Vīrieti. Spēcīgā sievietes virišķā daļa centīsies sasniegt savu mērķi, rūpēsies nē kā Sieviete, bet, kā māte (mātes lomā vīrišķās funkcijas). Un ir skaidrs, ka kopā viņiem būt būs ļoti grūti.

Un, ja vīrietim sievišķais potenciāls ir attīstīts labāk kā vīrišķais, tad satiekoties ar reālu Sievieti, viņam būs grūti pieņemt lēmumus pārī, uzņemties atbildību un izpaust sevi kā Vīrieti.

Jā, un arī Sieviete, visticamākais, tādu nepielaidīs sev klāt. Dabā, ja mātīte redz, ka tēviņš nespēj par viņu parūpēties, viņa to nelaiž sev klāt. Un daba ir gudra.

Un tas nepavisam nenozīmē, ka sievietei JĀBŪT vājai un jāskatās vīrietim mutē.
Sievietes IR iekšēji spēcīgas.

Un tikai vieda un mīloša Sieviete var nodot šo savu spēku vīrietim, atdot viņa rokās atbildību par ģimenes nodrošināšanu, apgādāšanu un aizsardzību, svarīgu lēmumu pieņemšanu.

No savas pieredzes es zinu, ka varu daudz, arī nopelnīt lielu naudu, būt visiem vajadzīga un aizņemta, un pēc tam sabrukt bezspēkā un nogurumā…

Taču, vai es vēlos visu šo trauksmi, vai vēlos “gāzt kalnus” tik grūti un smagi? Tad cik spēka man paliks sev pašai, kā Sievietei un savai ģimenei? Ar ko es piepildīšu savu māju? Ar nogurumu un aizkaitinājumu?

Nē! Es izdarīju citu izvēli – par labu savam piepildītības ar laimi stavoklim, savai veselībai, savas ģimenes laimes labā.

Un tā ir mana atbildība. Un tas ir mans ieguldījums savas ģimenes harmonijā un labklājībā.

Un tādā veidā es dodu vīrietim iespēju paust sevi kā Vīrieti. Un viņš, rūpējoties par mani, savukārt, dod man iespēju izpaust sevi kā Sievieti, Tā ir savstarpēja enerģijas apmaiņa visdažādākajos līmeņos.

Lai pie tā nonāktu, man nācās iepazīt citu pieredzi, kas Sievietei nav pa spēkam. Taču, pateicoties šai pieredzei, es atradu CEĻU PIE SEVIS, kā Sievietes.

Man šķiet, ka nav taisnīgi runāt par vīrieša un sievietes pašpietiekamību.

Iepazīt sevi ka Sievieti, es varu tikai attiecības ar Vīrieti. Iepazīt sevi kā Vīrieti, vīrietis var tikai attiecībās ar Sievieti.

Mēs esam radīti kā vīrieši un sievietes, noteikts dzimums. Taču tas nebūt vēl nenozīmē to, ka jau sākotnēji vīrietis ir vīrišķīgs un sieviete – sievišķīga.

Sievišķība un vīrišķība ir sava sievišķā un vīrišķā potenciāla attīstīšana.

Un, lai tiktu ar to skaidrībā, es nedošu padomus, bet piedāvāju tev no dažādiem avotiem uzzināt par Sievietes un Vīrieša sūtību, ja tu to vēl nezini.

Es piedāvāju tev sākt ceļojumu savā iekšējā pasaulē, izpetīt to, lai labāk iepazītu savu iekšējo Vīrieti un Sievieti – šo lielisko laulāto pāri, ar kuru kopā būsiet līdz pašām savas Zemes dzīves beigām.

Un tikai tavā varā ir radīt tādu iekšējo harmoniju sevī, lai tev būtu viegli būt Sievietei vai Vīrietim.

Vēlies, lai blakus būtu Vīrietis, esi Sievišķīga!

Vēlies, lai blakus būtu Sieviete – esi Vīrišķīgs!

Pretpoli pievelkas!
Autors: geštaltterapeite Žanna Vološina
Avots: econet.ru
Tulkoja: Ginta FS

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s