Kas notiek, ja nerealizē savu sūtību

sutiba

Ja tu jūties iestrēdzis, tavas dienas paiet garlaicībā un bez prieka, tas liecina par to, ka, iespējams, tu vēl neesi sapratis savu sūtību.

1. pazīme. Bloķējas radošais kanāls
Ja tu nerealizē savu sūtību, bloķējas tavs radošums, viss radošais potenciāls. Ir ļoti grūti radoši augt, kad tavs radīšanas kanāls ir aizvērts. Trūkst kreativitātes, grūti iekustināt savu labo smadzeņu puslodi, manifestēt, iziet ārpus matricas. Tu nespēj radīt neko jaunu un brīnies, kā citiem tas izdodas. Sajūta tāda, it kā uz galvas būtu uzlikta betona plāksne.

2. pazīme. Pazūd kaisle un izsīkst enerģija
Ja tu nedzīvo saskaņā ar savu sūtību, dzīve pārvēršas par smagu nastu. Spēki zūd, prieka nav. Pats nesaproti, ar ko gribētu nodarboties. Vaino sevi slinkumā, taču tas nav slinkums. Tev nav vēlmes neko darīt, radīt. Tam vienkārši trūkst spēka.

3. pazīme. Dzīve pārvēršas par pelēku ikdienu
Tev visas dienas ir līdzīgas viena otrai. No rīta mosties bez prieka, bez priecīgām gaidām par to, ko brīnumainu tev šodien sagatavojis Visums. Tavā dzīvē viss ir paredzams. Tu zini, kas būs pēc 5 minūtēm, pēc stundas, pēc pusdienām, pēc nedēļas. Tu katru dienu nodzīvo kā “murkšķa dienu” (līdzīgi kā filmā “Murkšķa diena”. Starp citu, lieliska filma, noteikti noskatieties! “День сурка”, “Groundhog day”). Darbs – mājas – pienākumi… Un nekādas gaismas tuneļa galā.

4. pazīme. Tava darbošanās nesniedz tev nekādu baudu
Tu sev jautā: “Kāpēc tas, ko daru, nedara mani laimīgu?” Mēs esam ieslīguši savās ikdienas rūpēs, domājam par to, kā pabarot ģimeni, kā nomaksāt savus maksājumus. Ļoti bieži mēs priekšroku dodam darbam, kur labāk maksā, nevis, kurš mums patīk un iedvesmo. Tāda veidā varam izmantot tikai daļu sava patiesā spēka, iespēju un potenciāla. Daudzi cilvēki baidās sev atzīties, ka tas, ar ko viņi nodarbojas, pelna sev iztiku, nenes nekādu baudu un prieku.

5. pazīme. Tu apšaubi savu vērtību
Nākamais simptoms: tu bieži uzdod sev jautājumu: “Vai es esmu pelnījis mīlestību, naudu, laimi…?”, “Vai es esmu pelnījis dzīvot labklājīgu dzīvi?”. Šo sarakstu var turpināt bezgalīgi. Ja vēl neesi sajutis savu ceļu, neesi sapratis, kas tad ir tava sūtība, tad šādi jautājumi radīsies vēl un vēl. Periodiski tu šaubies par to, vai vispār esi kaut kā laba cienīgs, jo tu taču neko īpašu nedari. Šīs šaubas parādās pat tad, kad tu strādā ar savu pašapziņu un mācies sevi iemīlēt.

6. pazīme. Rodas neapmierinātības sajūta
Nav nekāds brīnums, ka dzīvojot tādu dzīvi, rodas neapmierinatības sajūta. Kāds uzdrošinās sev pajautāt: “Vai tā patiešām būs vienmēŗ?” Bet kāds samierinās, noslāpē šīs sajūtas ar īslaicīgu laimes aizvietotāju palīdzību (televizors, datorspēles, ēdiens, alkohols u.t.t.)

7. pazīme. Tu jūties iestrēdzis
Tu attīstījies, gāji garīgās izaugsmes ceļu, bet vienalga tev šķiet, it kā stāvi uz vietas. Tas notiek viena vienīga iemesla dēļ – tava Dvēsele pavisam skaidri zin, ka šeit tā atnākusi ar kādu noteiktu uzdevumu. No visa spēka tā cenšas šo uzdevumu izpildīt, aizvest tevi līdz tam, ka tu sāc pildīt šo uzdevumu. Ja tu to neesi apjautis, neesi sapratis, tad kaut kur dziļi Dvēselē paliek sajūta, ka notiek KAUT KAS NE TAS. Un tu jūties iestrēdzis.
Ja esi sevī pamanījis šīs pazīmes, nopietni aizdomājies par savu dzīves ceļu. Vai tiešām tu ej pareizā virzienā?

Nekad nav par vēlu kaut ko mainīt savā dzīvē. Tāpēc ieskaties sevī un pajautā sev, kas tevi patiesībā priecē un dara laimīgu. Un kusties tajā virzienā!

Autors: Natālija Prokofjeva
Avots: Ключи Мастерства

Tulkoja: Ginta FS

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s