Prasme būt pateicīgam par visu

pateiciba3333

“Dievs jūs bagātīgi svētī ik dienas, vienkārši ne visi prot to ieraudzīt un novērtēt. Kaut kā vērtības apzināšanās, diemžēl, kā likums, atnāk pēc tam, kad viss ir pazaudēts. Tā ir uzbūvēta cilvēka grēcīgā daba.
Ja tu neproti priecāties par tasi karstas tējas, tad tavs prieks būs neilgs, pat tad, ja Dievs tev uzdāvinās māju! Prieks un pateicība nav atkarīga no dāvanas izmēra, bet no cilvēka spējas priecāties un būt pateicīgam. Nedomā, ka tikai dārgas un pa īstam gribētas dāvanas, var likt tev patiesi sajūsmināties.
Ja tu neproti būt apmierināts šeit un tagad, ar to, kas tev jau šobrīd ir, tad zini, tu nebūsi apmierināts, pat tad, kad tev būs maksimāli daudz dažādu labumu, kurus šobrīd vari tikai iedomāties. Apmierinātība nav rezultāts  tam, ka tev pieder noteikts daudzums lietu, bet gan tādas sirds stāvoklis, kura prot būt pateicīga un apmierināta”…

Timurs Rasulovs “Поклонение во тьме”

Mēs nepārtraucam savu dzīves plūdumu, kad saņemot labu, mēs dāvājam labu (pateicamies) visos mūsu esības plānos.

Ir trīs pateicības līmeņi cilvēkiem, Augstākajiem Spēkiem, Dievam:

Pirmais līmenis – pateicība par visu labo, ko esam saņēmuši un kas ar mums notiek.
Otrais līmenis – pateicība par visu ikdienišķo, mazāk pamanāmo, no kā tad arī pamatā sastāv mūsu dzīve.
Un trešais pateicības līmenis, patiesībā, pats grūtākais – māka pateikties par visām grūtībām, sāpēm, bēdām un ciešanām.

Pateicības enerģija ir tā enerģija ar kuru mēs “maksājam” par mums dāvāto dzīvi. Naudā par šo enerģiju neviens nav spējīgs samaksāt – tā ir nenovērtējama. Tikai ar pateicību mēs varam samaksāt Visumam un Dievam par šo viņa dievišķo Dāvanu.
Pateicības enerģija ir milzīgs spēks, kas ir pieejams ikvienam, tāpēc izmantojiet šo spēku. Pateicieties viens otram, pateicieties dzīvei, pateicieties Zemei, Debesīm, Dabai. Pateicieties Saulītei, kas mūs silda un apspīd mūs. Pateicieties savai Sirdij par to, ka tā atvērusies Dievišķajai Enerģijai, un jūs ieraudzīsiet, cik daudz jums būs prieka dzīvot.

Avots: econet.ru
Tulkoja: Ginta FS

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s