Šī ir tā pati VIENĪGĀ DIENA

pateiciba6

Tu domā, ka šī ir tikai kārtējā tavas Dzīves diena? Šī nav vienkārši kārtējā: šī ir VIENĪGĀ diena, kas tev dota šodien. Tā tev ir iedota. Tā ir Dāvana, kura tev ir tieši šobrīd. Un vienīgā pareizā atbilde uz to, ir JUST PATEICĪBU.
Ja tu neko citu nedarīsi, bet vienkārši kultivēsi sevī pateicību par šo brīnišķīgo dāvanu, ja tu iemācīsies atsaukties uz to, it kā tā patiešām būtu tavas dzīves pirmā un pēdējā diena, tad tu šo dienu nodzīvosi lieliski.

Sāc ar to, ka atver savas acis un brīnies par to, ka tev ir acis, kuras vari atvērt. Šī neticamā krāsu gamma mums tiek piedāvāta patiesai baudai.

Paskaties debesīs. Mēs tik reti skatāmies debesīs. Mēs tik reti ievērojam, cik tās mainīgas no mirkļa uz mirkli, kad tajās viens otru nomaina mākoņi. Mēs vienkārši domājam par laika apstākļiem: par labu laiku un sliktu laiku. Šodien, tieši tagad ir unikāls laiks. Varbūt tas nekad neatkārtosies tieši tādā formā. Mākoņi debesīs nekad nebūs tieši tādi, kādi tie ir šobrīd.

Atver savas acis. Paskaties uz to visu. Paskaties cilvēku sejās, kurus tu satiec. Katram no viņiem ir savs, neatkārtojams dzīves stāsts. Tāds stāsts, kuru tu nekad neatminēsi. Ne tikai viņu pašu dzīvesstāsts, bet arī viņu senču vēsture. Mums visiem saknes stiepjas tik tālu…

Šajā acu mirklī, tieši šodien visi cilvēki, kurus tu satiec, visa caur paaudzēm nākusī dzīve no visām debess pusēm, saplūst kopā un satiek tevi šeit, kā dzīvības ūdens, ja tikai tu atvērsi Sirdi un izdzersi to.

Atver savu Sirdi neticamām dāvanām, ko dod mums civilizācija. Klikšķini slēdžus un ieslēdzas elektriskā gaisma. Atver krānu un tek silts ūdens, auksts ūdens un dzeramais ūdens. Tā ir dāvana, kuru miljoni un miljoni visā pasaulē nekad neizbaudīs.

Un tās ir tikai dažas no dāvanām, kurām mēs varam atvērt savu Sirdi.
Un tāpēc es novēlu, lai tu atvērtu savu Sirdi visām šīm svētīgajām lietām un ļautu tām plūst caur sevi, lai viss, ko tu šodien satiksi, taptu tevis svētīts – vienkārši ar tavu skatienu, smaidu un pieskārienu.

Vienkārši, ar tavu klātbūtni.
Ļauj pateicībai tevi pārpildīt un pārklāt visu ap tevi.

Un tad šī patiešām būs lieliska diena.

Autors: Deivids Štaindls Rosts
Tulkoja: Ginta FS

 

Advertisements