Kas teica, ka asaras ir vājuma pazīme?

500px Photo ID: 130093823 - Black Friday Sale!  AVAILABLE NOW My Complete tutorial collection covering my entire post processing workflow in PS and Lightroom for only $49.99! (Over SEVEN Hours) Purchase Here! -> <a href="http://www.jakeolsonstudios.com/p45

Kas teica, ka asaras ir vājuma pazīme? Nē! Tās nav vājuma pazīme. Tās liecina par to, ka ir jūtas. Tās runā par jūtu Spēku. Bet jūtu Pasaule ir dziļāka par domu Pasauli
Ne vienmēr asaras liecina par bēdāmi. Ir vēl Prieka un Pateicības asaras.
Asaras ir vienīgā pazīme tam, ka tevī notiek kaut kas ļoti liels, ka tas sāk tevi pārpildīt.
Asaras ir atbrīvošanās.
Asaras ir milzīgs spēks.

Asaru dziedzeri visas cilvēces acīs ir vienādi. Bet vīrieši sāka domāt, ka raud tikai sievietes (jau bērnībā zēniem māca, ka raud tikai meitenes). Šīs domas-pārliecības dēļ vīrieši ļoti daudz ko ir zaudējuši. Viņi ir zaudējuši jūtas, viņi ir zaudējuši prieku, viņi nespēj izpaust savu pateicību.
Ja tu neraudi – tas nav spēks. Tas, ko cilvēki sauc par spēku, ir raupjums.
Spēks nav raupjš, tas ir maigs.

Vai esi redzējis upes straumi kalnos, kas krīt kaskādēs – mīkstu ūdeni? Klintis ir ļoti cietas. taču galu galā, plūstošais ūdens uzvar. Akmens parvēršas smiltīs un tiek aizskalots.
Un, lūk, uzplaukst zieds un tam blakus guļ akmens. Ko tu uzdāvināsi mīļotajai? Akmeni? Nē! Ziedam ir spēks un varenība. Tā spēks ir maigumā, aromātā, skaistumā. Tā vājums arī IR Spēks. Tas atveras rīta agrumā un aizveras vakarā. Tas ir dzīvs un tas nomirs, jo ir dzīvojis. Akmens nekad nespēs nomirt, jo tas jau ir miris, jo nekad nav dzīvojis.
Kļūsti maigs! Tie, kuri ļauj asarām plūst, ir laimes lutekļi – viņi ir stipri! Un viņus neuztrauc kritika un apkārtējo spriedumi. Lai raudātu, ne par ko nebēdājot un nedomājot par to “ko teiks cilvēki?”, ir vajadzīgs Spēks. Lai visi runā! Slikta reputācija? Lai!
Ļaujiet man izraudāties no visas Sirds!!!
Ošo
​​​​​​​Avots: sobiratelzvezd.ru
Tulkoja: Ginta FS

1 thought on “Kas teica, ka asaras ir vājuma pazīme?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s