DZĪVE: tā ir tā enerģija, kuru mēs tajā ieliekam

!2

Dzīve, pati par sevi, ir neitrāla. Mēs padarām to skaistu, un tāpat mēs padarām to neglītu. DZĪVE: tā ir tā enerģija, kuru mēs tajā ieliekam

Ja ielejam dzīvē skaistumu, tad tā kļūst skaista. Ja tu sēdi kā celms un vēlies, lai dzīve būtu skaista, nekas nesanāks – skaistums tev pašam jārada. Nemēdz būt skaistums, kā atsevišķs priekšmets, kas guļ kā akmens. Skaistums ir jārada. Cilvēkam japiešķir realitātei savs redzējums, jāpiešķir tai krāsa, jāpiesķir tai mūzika – tad viņa realitāte būs skaista.

Kamēr tu pats piedalies skaistuma radīšanā, tas ir. Kā tikko tu pārstāj to darīt, tas pazūd. Skaistums tiek radīts – tāpat kā neglītums. Laime tiek radīta – tāpat kā nelaime. Tu saņem tikai to, ko radi, neko citu. Lūk, arī visa karmas filosofija: tu saņem tikai to, ko dari.

Dzīve ir līdzīga tīrai lapai – uz tās var uzzīmēt skaistu ainavu, var to noklāt ar šausmām un spokiem. Viss tavās rokās. Tu vari radīt skaistu sapni, bet vari radīt arī murgu.

To saprotot, viss kļūst vienkārši. Tu esi savas dzīves saimnieks, un visa atbildība gulstas uz tevi.
Parasti mēs domājam, ka dzīvē ir kāds objektīvs skaistums un objektīvs neglītums. Nē! Dzīve dod tikai iespējas. Dzīve dod visu vajadzīgo, bet tālāk jarīkojas tev pašam – dzīve seko principam “dari pats”!

OŠO
Avots: http://dishi-svodobno.blogspot.com/
Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s