Ja tu kaut ko ļoti gribi, palūdz to Visumam 25. maijā vai 24. jūnijā

pateicīga sieviete1
Mūsu senči jau senatnē ievēroja, ka mēness fāzes ļoti nopietni iespaido mūsu dzīvi, pateicoties tam arī radās dažādi tautas ticējumi. Jauns mēness ir labākais laiks, lai uzsāktu ko jaunu.
Mēness ietekmē visu, kas atrodas uz zemes, un tāpēc ir radušies dažādi rituāli, ko var veikt jaunā mēnesī, kad tas pieņemas spēkā un izplata savu maģisko enerģiju.
Jauns mēness 2017. gadā
 • 26 februārī 17:57:14
 • 28 martā 05:56:10 (otrd.)
 • 26 aprīlī 15:15:01
 • 25 maijā 22:43:15
 • 24 jūnijā 05:29:30
 • 23 jūlijā 12:44:21
 • 21 augustā 21:29:02
 • 20 septembrī 08:28:47
 • 19 oktobrī 22:10:47
 • 18 novembrī 14:40:51
 • 18 decembrī 09:29:19

 

Rituāls bagātības piesaistīšanai dzīvē.

Jaunā mēnesī paņemiet zaļu vai dzeltenu sveci un pašu lielāko naudas zīmi, kāda jums ir dotajā brīdī un septiņas dzeltenas monētas. Ja izmantojat kredītkarti, paņemiet arī to. Aizdedziet sveci, kādu brīdi paturiet rokā naudu un karti. Pēc tam nolieciet to visu uz galda šādā kārtībā: naudas zīme, uz tās – karte un pa virsu monētas (ja bez kartes, tad atbilstoši naudas zīme + monētas) . 7 reizes atkārtojiet vai nolasiet vārdus:
“Bagātība Dievā, Dievs manī, uz Zemes daudz Bagātības! Visu Bagātību tagad pieņemu, Sūtu Pateicību Radītājam un Visam Viņā! Bagātība plūst pie manis kā upe un vienmēr paliek ar mani! Tas ir izdarīts. Tas ir izdarīts! Tas ir izdarīts! Pateicos! Es zinu, es uzdrošinos! Es varu! Par visu pateicos Radītājam!
Tad vizualizējat sevi zelta piramīdā un jūsu priekšā stāv starojoša būtne.
Tas ir Bagātības Dievs, domās vai balsī sakiet:
“Es esmu gatavs(a) pieņemt visus labumus, visas manas Pasaules Bagātības! Pieņemu un Pateicos!”
Iedomājieties, kā Viņš jums izraksta čeku, vai pasniedz lielu čemodānu ar naudu, kā nauda plūst no visām pusēm… Iedomājieties, cik daudz laba, priecīga un skaista jūs varēsiet izdarīt ar šīs naudas palīdzību! Ar šo “bildīti” acu priekšā nedaudz pasēdiet, lai tā paliktu galvā.
Ļaujiet svecei pilnībā izdegt. Pēc tam paņemiet naudas zīmi un karti un ielieciet tās makā, bet monētas, lai vēl pastrādā. Ielieciet tās krājkasītē un katru dienu iemetiet tajā pa kādai monētai, līdz krājkasīte būs pilna.
Kad krājkasīte piepildīsies, paņemiet visu, kas tajā ir, un dodieties iepirkties. Lai jūs neuztrauc tas, ka norēķināsieties monētās – nauda ir nauda. Kad maksājiet, domās skaitiet:
“Jūs palaižu brīvībā un ielūdzu jūs kopā ar draugiem! Nāciet un līdzi sev ņemiet savus papīra draugus! Visus uzaicinu! Visus saucu! Visu naudu ar pateicību pieņemu! Un tā ir, kā saku! Pateicos! Pateicos! Pateicos!”
To pašu var pateikt īsi:
“Jūs atlaižu un kopā ar draugiem ielūdzu atpakaļ”.

 

Vēlmju rullītis! Tiek aizpildīts tikai jaunā mēnesī.

Uz skaista papīra rakstiet: “Es ar pateicību no Dāsnā Visuma pieņemu (Jūsu vēlme), lai tas, vai kas lielāks ienāk manā dzīvē kopējam labumam” Apakšā atstājiet brīvu vietu, lai tad, kad vēlēšanās būs piepildījusies, varētu uzrakstīt Pateicību: “Es pateicos Dāsnajam Visumam par manas vēlmes piepildīšanu”
Kad vēlme piepildījusies, to izsvītrojam ar sarkanu pildspalvu un rakstam 2 jaunas vēlēšanās. Šis rullītis domāts 3 gadiem. Piepildās!!!! Pārbaudīts!

 

Rituāls vēlmju piepildīšanai «Trīs lapas» (ar lauru lapām)

Arī šo rituālu pilda jaunā mēnesī. tas ir vienkāršs, bet brīnumains rituāls.
Sagatavojiet 3 lauru lapas (var kaltētas), papīra lapu un pildspalvu ar sarkanu tinti.
Jauna mēness naktī uzrakstiet uz papīra lapas jūsu kvēlāko vēlēšanos un skaļi to atkārtojiet trīs reizes. Pēc tam šo lapu trīkārtīgi salociet un ielieciet tajā trīs lauru lapas. Atkal atkārtojiet vēlēšanos 3 reizes, vēlreiz trīsreiz salociet papīra lapu, nesalaužot lauru lapas.
Pēc tam šo salocīto lapu ar visām lauru lapām ielieciet kastītē, bet kastīti nolieciet savā guļamistabā (ziemeļrietumu sektorā). Vislabāk, ja tā ir sudrabaina kastīte. Var to nolikt vienkārši tumšā vietā
Katru reizi trīsreiz izrunājiet savu vēlēšanos. dariet to tikmēr, kamēr tā piepildīsies.
Kā tikko vēlēšanās būs piepildījusies, paņemiet šo kastīti, izņemiet salocīto lapu un, neatlocot kopā ar lauru lapām, to sadedziniet, Un, protams, no visas sirds pateicieties Visumam par palīdzību!

 

Rituāls «Kvīts naudas saņemšanai»

Jaunā mēnesī, tieši tajā brīdī, kad parādās jauns mēness, izrakstiet sev kvīti – čeku naudas saņemšanai.
1. Datums
2. Jūsu pilnais vārds un uzvārds
3. Jums vajadzīgā naudas summa. Taču, pirms rakstiet šo summu, būtu jānoskaidro jūsu iekšējā “maciņa” izmērs…. tas nozīmē, ka jūs variet saņemt tikai to naudas summu, kuru varat sev atļaut.
To saprast var sevi pētot, pētot savas iekšējās sajūtas: sākot no mazas summas un pakāpeniski paceļot latiņu. Tā summa, pie kuras sajutīsiet neērtības sajūtu, diskomfortu, neticību tam, ka variet tādu saņemt, arī ir jūsu limits. Sāciet to pakāpeniski celt. Kā to dara? Uzrakstiet summu, kas nedaudz pārsniedz jūsu limitu un pakariet to redzamā vietā. katru reizi, kad iesiet tai garām,un jūsu skatiens pie tās apstāsies, padomājiet – es saņemu …eiro, dolārus mēnesī – izvēlieties to, kas jums der.
Summas vietā var atstāt daudzpunktus
4. Lejā uzrakstiet kvīts numuru, datumu un parakstu.
5. Nolieciet savu kvīti tur, kur neviens to neatradīs. Ideāli, ja tas būs sarkans konverts. Runā, ka tā piepildās 7 dienās, tā var kompensēties līdzvērtīgas dāvanas veidā, vai labas ziņas veidā. Tik ātri piepildās tikai reālas sirds vēlmes.

 

Vēlmju piepildīšanās rituāls.

1. Nopērciet veikalā pašu skaistāko bloknotu – lai tas atbilst visiem jūsu estētiskajiem priekšstatiem par ideālu bloknotu! Labi, ja tas būs cietos vākos un ar atslēdziņu.
2. Pie viena arī pašu skaistāko pildspalvu.
3. Nevienam šos dārgumus nerādiet, noslēpiet līdz jaunam mēnesim.
4. Sarakstiet visu jaunu mēnešu sarakstu šajā gadā, lai neaizmirstu šajā laikā pastradāt ar savām vēlmēm.
5. Kad iestājas jauns mēness, paņemiet savu burvju bloknotu, pildspalvu un sāciet radīt. Ko radīt? Protams, savu dzīvi 🙂
Nekautrējaties vēlēties pašas drosmīgākās vēlmes! Formulējums: «Es ar pateicību no Visuma pieņemu….tālāk formulējiet savas vēlmes…. manam labumam, kopējam labumam, manas ģimenes labumam!”
Vēlmes formulējat lakoniski un konkrēti – “man ir dators (modelis, krāsa, summa), u.t.t.), Visums zin, kurš ir īstais laiks, lai jums to uzdāvātu.
6. Pirmajā reizē rakstiet visas savas vēlmes (tās, kas ir jūsu – ne svešas vai noskatītas), nākamajos pilnmēnešos izsvītrojiet tās, kas jau piepildījušās (virspusē pierakstot: “Piepildīts! Pateicos!”), un papildiniet savu sarakstu ar jaunām vēlmēm.
7. Protams, labāk šo sarakstu rakstīt jaunā mēnesī, taču, ja nepaspējāt, neuztraucieties – jūsu patiesās vēlmes vienalga piepildīsies.
Avots: www.votetodaa.ru/
Tulkoja: Ginta FS

 

Komentārs: Daudzi skeptiķi noteikti teiks, ka tās visas ir muļķības. Protams, cilvēka dzīvē notiek un piepildās tas, kam viņš tic. Un, ja cilvēks tic, ka nav pelnījis vairāk kā viņam ir, vai tam, ka dzīve ir nejēdzīga: tad Visums vienmēr viņam sniegs apstiprinājumu, ka tā ir.
Manuprāt visi šie rituāli ir vērtīgi ar to, ka veicot tos, mēs neapzināti vai apzināti sākam domāt par to, ko mēs vēlamies. Ja vēlmju nav, vai arī cilvēks netic tam, ka tās var tikt piepildītas, nav uz ko cerēt un droši vien labāk vispār neko šajā virzienā nedarīt. Es neesmu fanātiska rituālu piekritēja, taču apmēram nojaušu, kā darbojas zemapziņa, un tāpēc saprotu to, ka vēlēties ir veselīgi un pateikties ir veselīgi, taču ļoti svarīgi, lai mēs pamazām tam visam “pieslēgtu” savu sirdi un beidzot sāktu dzirdēt to, ko vēlas mūsu Dvēsele. Lai burvīgs šis jauns mēness.
Čeks no grāmatas “Maģija”
!!!4

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s