Pārmaiņas pēc 40

feja4

Savos 37 gados es nedomāju, ka 40 ir tas, kas ar mani var notikt. Dzīve aiz šīs robežas man šķita nereāla. Taču, kad tas notika, tā pārspēja visas manas gaidas. Tagad visām jaunajām meitenēm, kuras vēl nav sasniegušas šo robežu, es piedāvāju apbruņoties ar pacietību, jo līdz visam – pašam labākajam ir atlicis pavisam maz. Zinošs, tātad apbruņots,un es ar lielāko prieku atvēršu priekškaru uz to, kas tevi sagaida tālāk. Vienkārši – esi gatava! Raksta Jeļena Kļimenkova.

1. Tu atbrīvosies no ilūzijām, un pārstāst ticēt labajai fejai, kas atnāks un ar savu burvju nūjiņu izmainīs Tavu dzīvi. Tu pati  varēsi  kļūt par šo feju.

2. Gaisa pils var sabrukt. Taču tev būs laiks sev uzcelt jaunu. Uz drošiem pamatiem, ar visām ērtībām un mūsdienīgu komunikāciju sistēmu. Un skatu pa logu tu varēsi izvēlēties pati.

3. Tu varēsi atvadīties no vecās mīlas. Bet varēsi sastapt jaunu.

4. Tu riskē palikt bez darba. Taču tev parādīsies iespēja atrast to darbu, par kuru sapņoji.

5. Pēc 40 ir ļoti liela iespēja, ka tu vairs nebūsi “labā meitene”, bet kļūsi par sevi pašu – “īsto”, nebaidoties ar to aizvainot apkārtējos.

6. Pats bīstamākais pec 40, ir iespēja uzzināt savu patieso cenu. Un iemācīties ar to dzīvot.

7. Un beidzot briljanti, kašmirs un viss dabīgais – tagad ir leģitīms un tev svarīgs. Tāpat kā zīdainim pamperi un radioaukle.

8. Tas, ko tu atliki uz labākiem laikiem, noteikti tiks realizēts, jo tu iemācīsies dzīvot šeit un tagad.

9. Eksistē risks, ka tu sevī atklāsi talantus, par kuriem agrāk nebiji pat nojautusi. Nē, es nerunāju par meistarību seksā. Kaut arī tas nav izslēgts.

10. Daudzi sakari pārtrūks. Bet nav vērts raizēties. Tev radīsies jauni, ne mazāk interesanti. Pat mūžzaļie koki kādreiz nomet savas lapas, bet veco vietā vienmēr parādās jaunas.

11. Tu uzzināsi to, ko agrāk nezināji. Un, iespējams, tas nemaz nav kāds pasaulīgs noslēpums. Taču šīs zināšanas pārmainīs tavus iesīkstējušos uzskatus par dzīvi.

12. Iespējams, mainīsies tavas vērtības un vēlmes  Un tu nomainīsi diskotēku uz operu un hamburgerus uz salātiem. Vai otrādi – un tas ir normāli.

13. Tava atmiņa kļūs izvēlīgāka. Atcerēties jauno būs grūtāk, bet interesantāk. Taču, ja godīgi, arī jaunībā nemaz tik ļoti necentāmies iegaumēt visu, ko mums mācīja.

14. Tev būs daudz vairak iespēju izskatīties labāk, svaigāk, modernāk un veselākai. Tavās rokās taču ir tā pati burvju nūjiņa, kura ir katrai normālai fejai.

15. Tagad tev ir daudz vairāk iespēju kļūt par valsts prezidenti, kā jebkad agrāk. Tas taču ir lieliski, vai ne? Un frāze: “mana pieredze saka…” vairs neizsauks protesta vilni, lai ko arī tu neteiktu, ja vien tas nav dialogs ar vīramāti:)

Bet, ja nu gadījumā izradīsies, ka tava burvju nūjiņa ir pazudusi vai salauzta, neatmet cerības atrast jaunu….pēc 50. Brīnumi taču notiek – tiem, kuri brīnumiem tic!

Autors: Jeļena Kļimenkova

Tulkoja: Ginta FS