Treniņš mīlestības muskulim

13895519_1197457766942380_4545566804668665516_n
Mēs ejam uz trenažieru zāli, kad vēlamies savu ķermeni uzturēt labā fiziskā formā, taču arī mīlestības enerģijai ir vajadzīgs treniņš.
Sāc ar to, ka arvien vairāk un vairāk apzinies mīlestību. Tava sirds guļ dziļā miegā un tā jāatmodina. Un kad tā atmodīsies, tu sajutīsies pa īstam laimīgs. Laime ir mīlestības darbs; nekas cits tevi nevar darīt laimīgu, kā tikai mīlestība.
Gandrīz katra cilvēka sirds ir cieši aizmigusi. Mums nekad nav mācījuši Mīlestību. Mūs apmācīja naidam – iemācīja cīnīties. Tev iemācīja to, ka Pasaule ir naidīga un lai izcīnītu savu vietu šai Pasaulē, ir jācīnās. Gan tiešā gan pārnestā nozīmē – Tu dzīvo Pasaulē, kura ir naidīga un tev jācīnās, ja vēlies izdzīvot, izmantojot gan godīgus gan negodīgus līdzekļus. Ja necīnīsies, zaudēsi: labākais līdzeklis, lai aizstāvētu sevi, ir uzbrukums. Lūk, kur slēpjas lielākā cilvēces nelaime. Tapēc pavisam dabiski, ka Mīlestība ir pazudusi no cilvēku redzesloka.
Sirds turpina sisties kā fizisks mehānisms, taču vairs netiek uzskatīta par dvēselisku dzinējspēku, kāda ir tās galvenā funkcija. Tā NAV tikai fizisks mehānisms – ta patiešām IR dvēseles dzinējspēks. Tāpēc, tikai tad, kad sāksi pulsēt mīlestībā, tu sajutīsies un būsi pa īstam dzīvs. Sāc to apzināties. Jo apzinātāks tu kļūsi, jo vairāk mīlestības tu sajutīsi.

Metode

Kad turi savu draugu aiz rokas, esi ļoti uzmanīgs. Seko tam, vai tava roka izstaro siltumu. Ja tā nebūs, jūsu starpā nebūs harmonijas un enerģijas atdeves. Patiesībā Jūs varat būt sadevušies rokās, taču roka var būt auksta un nedzīva. Nav vibrāciju, nav pulsācijas, enerģija neplūst tava drauga virzienā. Tātad tas ir tukšs, neauglīgs žests. Tāpēc tad, kad esat sadevušies rokās, vēro, vai dziļi iekšienē plūst enerģija drauga virzienā, palīdzi to virzīt, virzi to pats. Sākumā tas būs vingrinājums tikai iztēlei.
Iztēle rada saknes… tā rada un vada enerģiju. Tāpēc tad, kad turi roku; turi to apzināti un iedomājaties, ka enerģija plūst īstajā virzienā un roka kļūst silta un draudzīga. Tu sajutīsi fantastiskas izmaiņas.
Kad skaties uz cilvēku, skaties ar mīlestības pilnām acīm, pretējā gadījumā fiziski acis ir kā akmeņi. Tās ir aukstas un tajās nav nekā dvēseliska.
Kad skaties uz cilvēkiem, “lej” mīlestību “caur acīm”. Kad ej, izstaro mīlestību visapkārt.
Sākumā tā atkal būs tikai iztēle, bet jau pēc mēneša, diviem, tu ieraudzīsi, kas notiek patiesībā. Cilvēki sajutīs , ka esi kļuvis savādāks, daudz siltāks cilvēks…. ar tevi blakus citi sajutīsies komfortabli, laimīgi, mierīgi un arī tev pašam būs lieliska pašsajūta..
Un tā – tai jābūt tavai apzinātai piepūlei – sākt apzināties vairāk mīlestības un izstarot to Pasaulei!”
Autors: OŠO
Tulkoja: Ginta FS
Advertisements