Laimīgas sievietes nekad nedumpojas

sieviska-strategija

Ziniet, es neesmu redzējusi nevienu attiecībās laimīgu sievieti, kura vēlētos aizsargāt savu neatkarību, stiept vienādus ar vīrieti smagumus, dalīt uz pusēm biznesa grūtības u.t.t. Nepieradinātas, brīvas sievietes? Jā, lūdzu. Ja ļoti gribās, var sarīkot gan brīvību gan bēgšanu no savas dabas. Tikai redzu pēc sevis un novēroju simtiem citu sieviešu – jo tuvāk savai dabai atgriezies, jo vairāk saproti, ko patiešām nozīmē sievietes mēness daba.

Miers ir sievietes pamatstāvoklis. Miers un augsta pašapziņa.

Tādā stāvoklī vispār negribās strīdēties. Arī cīnīties negribās. Tāpēc, ka tu vienkārši saproti, ko nozīmē teiciens: «Sieviete uzvar bez kaujas».

Dāvanas, uzmanība, mīlestība? Nopelnīt to visu? Nē, tev nenākas neko pelnīt. Viss atnāk pats. Tas ir stāsts par sievietes pazemības spēku un uzticēšanos dzīvei.

Ja tevī ir uzstādījums «par mani ir kam parūpēties», tad dzīve steidz to parādīt tavā realitātē. Kad atrodies starp vīriešiem, kuri dāvā tev savu uzmanību un siltumu, kad visu laiku jūties drošībā, aizsargāta, kad blakus ir cilvēks, kurš priecājas, ka var uzņemties atbildību gan par biznesu, gan ģimeni, par visu problēmu risināšanu, tad, ticiet, negribas nekādu dumpi.

Laimīgas sievietes nedumpojas. Laimīgi cilvēki ne ar vienu nekonkurē. Viņiem tāpat viss ir labi. Vēl jo vairāk, diez vai laimīgu sievieti spēs saniknot tas, ka kāds domā savādāk, kā viņa. Pazemība un iekšējs miers – tas ir stāvoklis, kas nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem.

Bet pa īstam viss dzīvē sāk notikt tikai tad, kad tu pati kļūsti par Sievieti. Sievietes enerģijā nevajag daudz piepūles, viss notiek pats no sevis. Tāpēc, ka tavam maigumam un mierīgajai pārliecībai pievelkas neticami vīrišķīgi, dāsni un par sevi pārliecināti vīrieši. Tā ir uzbūvēta dzīve. Tā visa ir stāsts par atspulgu

Un tas ir fakts. Nepatīk vide apkārt – skaties uz sevi. Maini sevi, mainās viss apkārt. Ej sievišķībā – vīrieši blakus kļūst vīrišķīgi. Ja tie nekļūst vīrišķīgi, ir vērts atkal paskatīties uz sevi.

Sievietes daba ir būt Sievai. Sievietes daba ir būt Mātei. Sievietes daba ir stāsts par siltumu, mājām, mieru, harmoniju un  tīrību visapkārt. Un, protams, par sievietes realizāciju. Taču tā nekadā gadījumā nav saistīta ar cīņu par savām tiesībām. Sievietes psihiskais spēks ir tik milzīgs, ka nav vajadzības veikt kādu īpašu piepūli. Saņem tieši tik, cik vēlies. Tas ir par sievietes spēku. Ja nesaņem, tad arī tas ir stāsts par sievietes spēku.

Autors: Dina Ričardsa

Avots: http://www.econet.ru

Tulkoja: Ginta FS

10 thoughts on “Laimīgas sievietes nekad nedumpojas

 1. Negribas jau dumpoties, bet, lūdzu, labāk lasi īstu literatūru vai īstus rakstus, nevis kaut ko tik aprobežotu, kā šis teksts.

  Publicējis 1 person

  • Paldies, Zita par komentaru, taču viens ir tas, ka īsti nesaprotu, kas domāts ar vārdiem “īsta literatūra”? Un otrs: es tomēr atļaušu sev tadu greznību kā lasīt to, ko vēlos lasīt 😉

   Publicējis 1 person

 2. Dīvains raksts. Būt Sievietei galīgi nenozīmē būt padevīgai un meklēt kļūdas sevī. Un ar mātes lomu Sieviete nesākas un nebeidzās.

  Patīk

 3. Rakstaa ir daudz patiesiibas. Pasaulei tomeer vajadziigas gan Spiidolas gan Laimdotas. Gudra sieviete maaces balanseet starp abaam, un nekrist galeejiibas. Izteiktas Spiidolas parasti nav iisti laimiigas, jo “bēgšana no savas dabas” nepadara vinas laimiigas. Parasti shadas izteiktas Spiidolas ir briesmiigas kad pakaapjas pa karjeras kaapneem.

  Patīk

 4. Tā ir ne tikai sievietes daba..visu..ik katra cilvēka daba-esi mierā, jo mierīgāks kļūsti, jo mierīgāka pasaule ap Tevi.. mepatīk apkārtēja pasaule, ieskaties sevī. Mums viss jau ir..viss atnāk, kam jāatnāk…

  Patīk

 5. Es piekrītu,pēc pieredzes.Kad sākam mainīt sevi viss mainās.Un kā gan var dumpoties,dusmoties utt.tad kad sirdī ir miers un dvēsele laimīga?.Nav velmes,nav vajadzības.

  Patīk

 6. ļoti slikts raksts diemžēl. Nepiekrītu. Dusmas ir katra cilvēka viena no pamatemocijām Vien pamata zināšanas cilvēka sejas fizioloģijā, psiholoģijā vēsta ka prieks, skumjas, bailes, dusmas ir emocijas, kas eksistē mūs visos. Sievietes dusmojas savādāk kā vīrieši , bet noliedzot kādu no šīm dabas izpausmēm un jūtoties vainīgi pie tā ka mēs dusmojamies mēs braucam auzās. Sievišķīgi ir pieņemt to ka mūsu emocijas ir un dusmas ir daļa no tā kā mēs redzam pasauli. Un justies brīvi ar to.

  Patīk

 7. Paldies, Ginta, par rakstu. Un pārējām meitenēm varu tikai teikt – ja rezonē, tad tur kaut kas IR. 🙂
  Tālākais jau ir katras pašas izvēle – dusmoties, būt ziņkārīgai, sākt “rakt” vai izlikties, ka nekas jau tur nav.
  Paldies vēlreiz! Man kā reiz, lai atcerētos pirms lielās skriešanas līdzi citiem.

  Patīk

 8. Laiki mainās. Tās, kas šeit aprakstītas, ir vecās enerģijas, astroloģiski tās atbilst Zivs laikmetam. Ūdensvīra laikmetā, kas jau sācies, būs savādāk, tagad sievietei attīstās spēcīga un ugunīga radošā enerģija. Tas, kas aprakstīts šeit, neliks sievietei vairs justies piepildītai. Dažas no mums ir ļāvušās pārveides procesam, citas komfortablāk jūtas tajā, kas pazīstams.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s