Mūsu sievišķības laupītāji

milet-sevi89

1. Pārlieka sociālā aktivitāte 
Pārlieka sociālā aktivitāte sievietei – gandrīz vienmēr tā ir cenšanās kompensēt mīlestības trūkumu. Sievietei vērtīgi ir atrast darbu, kas palīdzēs nedaudz atpūsties no pienākumiem ģimenē, paplašinās pozitīvās komunikācijas loku un kas būs darbs dvēselei.

2. Augstprātība
Augstprātība un apmierinātība ir divas nesavienojamas lietas. Tā rada sasprindzinājumu gan ķermenī gan prātā un emocionālajā stāvoklī. Tās dēļ cieš gan nervu gan hormonālā sistēmas.

3. Ārējās komunikācijas pārsvars pār komunikāciju ģimenē
Ja vīrietis attīstās, pārvarot grūtības un konkurējot, komunicējot ar tiem, ar kuriem grūti to darīt, esot vidē, kur nav mīlestības, tad sievietei atrasties šādā vidē nav veselīgi. Tas izjauc viņas psihisko un sievišķo enerģētiku. Sievietes spēks aug tad, kad tā atrodas pozitīvā vidē, kurā valda mīlestība.

4. Darbs, kas nesagādā labsajūtu un prieku
Viena no mūsdienu sievietes galvenajām kļūdām ir nodarboties ar to, kas nepatīk. Kāpēc? Šajā gadījumā sievietei jāpārvar milzu grūtības. Pat tad, ja darbs ir sievišķīgs, bet aizņem ļoti daudz laika – tas jau patērē milzums daudz enerģijas. Ja darbs nepatīk bet, neskatoties uz to, viņa katru rītu piespiež sevi celties un doties turp, tātad viņa iztērē savu sievišķīgo enerģiju.

5. Bikses
Sieviete uzkrāj enerģiju, kas nāk no zemes. Tajā viņai palīdz gari svārki vai kleitas. Ja sieviete nēsā bikses – no zemes nākošā auglības enerģija nenonāk, kur tai vajadzētu nonākt. Sievišķība cieš, ja sievietes garderobe ir garlaicīga, pelēcīga, neinteresanta, novalkāti apavi, vecas mēbeles. Ja skapis, kur glabā drēbes vīrietim neko nenozīmē, tad sievietei tā ir vesela pasaule, kurā jābūt būtu visam, kas viņai patīk.

6. Nesievišķīgas frizūras
Matos, līdzīgi kā akumulatorā, sieviete uzkrāj psihisko enerģiju. Tapēc ir labi, ja rūpējamies par saviem matiem. Īsi, puiciski matu griezumi nevairo sievišķību. Protams, tie ir praktiski – taču vārds “praktiskums” ir vairāk no vīriešu leksikas.

7. Aksesuāru un greznumlietu trūkums
Katra sieviete zin, kā jaunas greznumlietas – krelles, auskari, rokassprādzes, somiņas u.t.t. uzlabo garastāvokli. Nav nozīmes – ir tie briljanti vai vienkārša bižutērija.

8. Pavirša attieksme pret savu ķermeni
Sievietes dažādus notikumus izdzīvo ar savu ķermeni, caur tā sajūtām. Saspringts ķermenis nevairo laimes sajūtu. Svēta lieta – rupēties par savu ķermeni.

9. Emocionālā stagnācija
Ja pati sieviete un tās tuvākie cilvēki neļauj izpaust savas emocijas, tas var kļūt par depresijas cēloni. Dažkārt sievietes uzskata, ka viņām ir tiesības tikai uz pozitīvām emocijām. Tas tā nav – mēs neesam roboti.
Labi, ja blakus ir cilvēks, kura klātbūtnē sieviete var izrādīt jebkuras emocijas. Bieži vien paši vīrieši provocē sievieti uz histērijām, kad nedzird, ko viņas vēlas – līdz brīdim, kad sasniegts “vārīšanās punkts”

10. Hobija trūkums
Sievietei svarīgi ir nodarboties ar lietām, kas silda dvēseli. Varbūt tās nenes naudu, toties dod emocionālu piepildījumu. Labi, ja vīrietis atbalsta savu sievieti šajās nodarbēs, ļauj viņai darīt to, ko viņa vēlas.

11. Radošuma trūkums
Sievietes dabā ir uzlabot vidi, kurā dzīvo viņa un viņas mīļie, rūpēties par komfortu. Ziedi, aizkari, burvīgs interjers – tas viss rada neatkārtojamu baudu. Labi, ja sievietei ir Visuma gabaliņš, kur viņa var izpaust savu radošo pirmsākumu.

12. Vēlme vadīt
Sieviete ļoti labi var un prot vadīt, taču viņai to labāk nedarīt. Tā nav viņas daba. Sievietes uzdevums un sūtība ir iedvesmot. Vada vīrietis. Piemēram: sieviete pati paņēma kredītu un tad jūk prātā, kā to nomaksāt. To parasti risina vīrietis un sievietei labāk par to vispār nezināt.

13. Sievietes slodzes trūkums
Mājas rūpes sievietei nav nekāds slogs. Gluži otrādi – tās attīsta viņas dabu, parāda viņas vēlmi rūpēties par apkārtējiem. Protams, dažkārt ir vajadzīga palīdzība un tad var griezties pie sava vīrieša.
Ja sieviete visus mājas darbus pārceļ uz mājkalpotājas pleciem, tā ir milzīga kļūda. Katrā gadījumā – gatavot ēst saviem mīļajiem, ir viņas uzdevums un sūtība. Pie sievišķajām slodzēm pieder arī joga un dejas.

14. Konflikti
Konfliktos sieviete kļūst asa. It īpaši, ja tie skar vīriešus. Ja konfliktējam ar vīriešiem, mēs kļūstam rupjas. Gudras sievietes zin, ka caur samierināšanos, mīlestību un rāmumu, no vīrieša panākt var daudz vairāk.

15. Vīriešu pienākumi
Skrūvīšu ieskrūvēšana, santehnikas maiņa, mēbeļu salikšana un pārbīdīšana, uzņēmuma vadīšana, rotas komandēšana, ģimenes apgādāšana, kredīti, hipotēkas…. tās visas ir vīriešu lietas un sievietei tajās labāk nepiedalīties.

16. Konkurence
Sievietes daba iet bojā konkurences cīņā. Nav vajadzības cīnīties un pierādīt to, ka Tu vari, jo tas viss tērē sievišķo enerģiju.

17. Neatkarība
Patstāvība, spēks, stingra kontrole, disciplīna – tā nav sievišķība.

18. Lepnība
Princips “es pati visu varu un izdarīšu, nav manā dabā zemoties un lūgties” vai arī, kad sieviete jebkurā situācijā domā: “es varu labāk, ātrāk, kvalitatīvāk” – tas viss ir lepnība un atkal tērē sievišķo enerģiju.

19. Turēšanās pie rezultāta
Kad sieviete turas pie rezultāta un domā: “Ja tas nenotiks, man būs slikti”. Gudra sieviete ir apmierināta ar to, kas ir. Un apmierinātības sajūta apdāvina sievieti ar daudz lielāku labklājību. Un tās ir sekas psiholoģiskajai pārpilnības sajūtai.

Kad sieviete piesaista sevi baudas objektiem un sāk ciest dēļ to trūkuma, viņā attīstās trūkuma domāšana, kas, savukārt, noved pie negatīvām emocijām, naida, dusmām un skaudības. Tas viss sagrauj sievietes psihi.

Dažkārt šīs sajūtas noved pie tā, ka, lai sasniegtu rezultātu, sieviete iet pati pelnīt. Taču īstas laimes sajūtas, tērējot savu naudu, nav. Ir patīkamāk, kad viņas vietā pelna viņas vīrietis.

20. Mehāniska dzīve
Stereotipos “ietīta” dzīve, pēc principa: “kā visiem” vai “tā man mācīja”, nogalina sievietē radošo garu. Sieviete visā, ko dara, ieliek mīlestību. Tā tam būtu jābūt. Un mīlestība pēc savas dabas ir spontāna – radoša.

21. Žēlabas
Žēlabas – tā vienmēr ir vēlme izbēgt no atbildības. Ļoti vienkārši ir nogrūst atbildību uz kādu citu, savās problēmā vainot kādu citu. Sievietei ir vērtīgi izrunāt to, ko viņa jūt un lūgt palīdzību.

Atšķirība starp lūgumu un žēlošanos ir noskaņojumā – intonācijā. Sieviete konsultējas ar vīrieti, nevis noliek to fakta priekšā.

22. Vīrišķīgi sporta un atpūtas veidi
Vīrišķīgie sporta veidi sievietē attīsta cīņas un konkurences garu, tai laikā, kad sievietes dabā ir sadarbība un rūpes.

23. Draudzeņu trūkums
Sievietei intīmām sarunām ir vajadzīgas tieši sievietes – draudzenes.

24. Personīgā laika trūkums (laika sev trūkums)
Vienkārši sev – sievišķīgajiem niekiem. Sievietei noteikti vajag tērēt laiku niekiem, dažkārt arī naudu.

25. Pilnvērtīga miega trūkums – ja sieviete vēlu iet gulēt un vēlu ceļās

Avots: http://top.thepo.st

Tulkoja: Ginta FS

P.S. Arī šoreiz droši vien daudzas Meitenes teiks: tā nav! Varbūt arī nav, taču es, balstoties uz savu dzīves pieredzi, esmu sapratusi to, ka tas, ka es visu varu, nenozīmē to, ka man tas viss ir jādara. Mēs taču mācamies un mērķis visām viens – būt laimīgām. Un ceru, ka šie padomi kādai noderēs laimīgākai dzīvei. Man tie noteikti jau noder

Ginta

2 thoughts on “Mūsu sievišķības laupītāji

 1. Sveiki!
  Atceramies, ka starp dzīvniekiem mātītes arī mēdz būt mednieki. Tāpat arī sievietē ir savs mednieks, savs ego, sava vīrišķā enerģija, ko vēlams nenomākt, bet gan balansēt ar sevī mītošo sievišķo, mātišķo enerģiju.
  Viss ir optimumā un mēranībā un pārlieku liela sievišķība šajā gadsimtā pat var graut ģimeni, nekā to celt – vīrietī arī var būt sievišķā enerģija un tā jārespektē (iz pieredzes).
  Un jā, esmu šīs brīvdienas superīgi pavadījusi ģimenei un sevis sakopšanai, bet cik dīvaini, ka tieši pašreiz (nakts vīdū) ir atradusies vislabākais brīdis sevis izglītošanai, redz – viss relatīvi.
  Rezumē – milzīgs paldies par tām pāris atzīmītēm, kuras arī man pamazām ielaužas ikdienas dzīvē!
  Paldies! Priecīgus svētkus!

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s