Ja tev prātā iešāvās IDEJA: tas nav nejauši!

ozols67

Sengrieķu filosofs Platons, runājot par “lietu pasauli” un “ideju pasauli”, uzskatīja, ka viss sākas ar ideju.

Vadošais eksperts personības izaugsmes jomā Braiens Treisijs ļoti precīzi nosauc idejas par “atslēgām uz nākotni”.

Pētnieki ir saskaitījuši, ka dienas laikā ikvienam cilvēkam prātā iešaujas simtiem ideju. Katram no mums mēdz būt ģeniālas idejas, taču ne katrs tām uzticas un tieši tāpēc zaudētas tiek milzum daudz iespējas.

Un tagad atceries: pirms miega tev atnāk ideja. Tu sev, aizmiegot, saki: “kā tikko no rīta piecelšos, ņemšu to un realizēšu, izdarīšu” Bet no rīta tu saproti, ka visu esi aizmirsis, vai pat necenties atcerēties, ka bija ideja. Un tā neatgriezeniski tās pazūd. Pazīstami? Tā notiek vienmēr, kad mēs nenovērtējam idejas spēku.

Idejas ir visur. Tās vienmēr pie mums atnāk no kaut kurienes – no Visuma, no informatīvā lauka, vai arī no tā, ko savulaik Karls Jungs sauca par “kolektīvo bezapziņu”. (Kolektīvā bezapziņa piemīt katram cilvēkam, tā ir kā dāvana katram no mums, un tā ir kopīga visai cilvēcei, savukārt personīgā bezapziņa ir individuāla, tajā ietilpst viss, ko cilvēks ir pieredzējis, bet aizmirsis vai izstūmis, kompleksi.)

Mūsu zemapziņa ir kā džins pasakā: tā strādā 24 stundas diennaktī sava saimnieka labā.

Zinātnieki ir izpētījuši, ka ideja mūs “piemeklē” uz apmēram 37 sekundēm. Ja šajā laikā mēs to nepaspējam pierakstīt, piefiksēt, vai kādam par to pastāstīt, tad šī ideja aizpeld pie kāda cita cilvēka.

Nepieļauj šo plaši izplatīto kļūdu, neignorē idejas – momentā tās fiksē, jo tās ir dārgas Visuma dāvanas.

Atceries, ka tās nav tavas – kā atnāca, tā var arī aiziet. Uz atmiņu nevar paļauties – tev ir tikai 37 sekundes, lai to fiksētu….. Kurš gan nezin, ka viss sākas ar ideju?
Savukārt idejas realizācijas procesu varētu aprakstīt kā līdzīgu dabā notiekošajam, piemēram – no zīles izaug ozols. Iedomājies zīli un atbildi uz jautājumu: kur atrodas ozols? Daudzi teiks: ozols atrodas zīlē. Taču, ja pārgriezīsi zīli, ozolu tur neatradīsi! Ozols atrodas Visuma telpā. Zīlē ir tikai ozola ideja. Tikai atrodoties noteiktos apstākļos, tās vibrācijas pievilks enerģiju, kas vajadzīga augšanai. Un tad no maziņas idejas izaugs liels, stiprs koks.

Zini: ja tev galvā ienākusi ideja, tad tas nav nejauši! Šis fakts nozīmē to, ka pēc Pievilkšanas Likuma tev IR IESPĒJA to realizēt!

Cik bieži tev galvā ienāk idejas, bet tu neko neuzsāc un pēc tam tikai uzzini, ka kāds cits to realizējis? Visa atšķirība ir tikai tajā, ka tu to ignorēji, bet kāds cits to pieņēma un realizēja dzīvē. Un izaudzināja ozolu.

Kā pareizi izmantot idejas? Fiksē tās un nekavējoties ievies dzīvē, savādāk Visums teiks: “Nākamais!”

Autors: © Sergejs Bernovs

Tulkoja: Ginta FS

P.S. Vakar vakarā, pildot uzdevumu no iepriekšējā raksta par Atbrīvošanās vēstulēm, es, pati to nedomājot, izdarīju svarīgu lietu – noliku pie gultas papīru un pildspalvu un, pabeigusi uzdevumu, nodomāju, lai tie te paliek uz naktskapīša. Savulaik man pie gultas vienmēr stavēja papīrs un pildspalva un es pierakstīju idejas, kas ienāca galvā pirms laišanās miegā. Bet, kā tas dzīvē bieži gadās, arī labi ieradumi “aizmirstas”.

idejas

Advertisements