Daži cilvēki mīl tevi tikai tad, kad tu pārstāj tos mīlēt

sieviete-aiziet6

Daži cilvēki tevi nenovērtēs, kamēr tu nebūsi aizgājis. Kad tu vairs viņiem nesniegsi to atbalstu, kuru tie bija raduši saņemt kā pašu par sevi saprotamu. Kad tu vairs viņiem nerakstīsi patīkamās un mīļās sms, kuras viņi ignorēja. Kad tu vairs viņus nesagaidīsi atplestām rokām nakts vidū. Un, kad tu vairs negaidīsi viņu zvanu.

Daži cilvēki nesaprot, cik stpri tu viņus mīlēji, kamēr nesapratīs, ka nespēj atrast nevienu citu, kurš viņus mīlētu tikpat stipri. Kad viņi nespēs atrast to, kurš viņos mīlētu visu, no kā tie paši kaunās, kurš skatītos uz viņiem tā, it kā tas būtu viss, kas viņiem vajadzīgs, kas liktu justies kā mājās – droši un aizsargāti visā trakajā pasaules haosā.

Daži cilvēki centīsies iekarot tavu uzmanību tikai tad, kad tu pārstāsi būt uzmanīgs pret viņiem. Kad tu pārstāsi “laikot” viņu ierakstus facebook, zvanīt dienas vidū, lai pateiktu, cik stipri viņus mīli, kad pārstāsi viņiem pirkt tos nieciņus, kas atgādinātu par nejaušu sarunu, un, kad tu pametīsi visu, lai steigtos palīgā tad, kad viņiem tas vajadzīgs.

Daži cilvēki centīsies tikai tad tevi iekarot, kad būs jau zaudējuši. Kad tie sapratīs, ka tev ir arī citi varianti, kad sapratīs, ka ir kads cits, kurš pret tevi attiecas ar mīlestību, kad sapratīs, ka tu vairs nevēlies būt viņu “variants”, kad viņi sapratīs to, cik paši bijuši egoistiski.

Daži cilvēki skums pēc tevis tikai tad, kad būsi tos aizmirsis. Kad aizmirsīsi apsveikt tos dzimšanas dienā, kad aizmirsīsi viņu mīļāko dziesmu, viņu noslēpumus, kad būsi izmetis visas atmiņas par viņiem. Kad aizmirsīsi kādas jūtas viņi tevī izsauca.

Daži cilvēki sāks tevi cienīt tikai tad, kad tu būsi aizgājis. Kad viņi sapratīs, ka tu upurējies viņu dēļ, kad sapratīs, cik reizes tu gāji pret sevi, lai piekāptos viņiem, kad sapratīs, cik reizes tu piedevi atkal un atkal. Kad viņi sapratīš, ka tu aizgāji, jo tas viss bija jau līdz kaklam – jo viņi sajauca tavu pacietību un sapratni ar vājību.

Daži cilvēki tevi mīlēs tikai tad, kad tu pārstāsi mīlēt viņus. Kad vairāk neskumsi pēc viņiem, pēc viņu pieskārieniem un viņu balss skaņas. Kad viņi redzēs, ka esi izmainījies un uz viņiem vairs neskaties kā agrāk. Kad vairs nedomāsi par viņiem pirms iemigšanas. Kad beidzot viņi būs gatavi atvērt tev savu sirdi, pēc tam, kad salauza tavu sīkās drumslās.

Dažiem cilvēkiem vairs nekad nebūs iespējas mīlēt tevi atkal, jo tava sirds piederēs tam, kuram nevajag tevi zaudēt, lai iemācītos kā tevi noturēt.

Avots: http://www.econet.ru

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements