Atceries: Tu esi Laime, Tu esi Gaisma!

svece543

No rīta pamodies, celies ar entuziasmu un vispirms pieņem lēmumu, ka šo dienu nodzīvosi priekā – un sāc dzīvot priekā. Brokastis ēd tā, it kā Dievs būtu pašā ēdienā, kuru tu ēd; tagad tavas brokastis kļūst svētītas.

Ejot dušā, atceries Dievu sevī – zini, tu veic dievišķo attīrīšanos. Tagad tava vannas istaba kļūst par dievnamu un ūdens no krāna kļūst par svēto ūdeni.

Katru rītu mosties ar stingru apņēmību un skaidrību, un apsoli sev, ka šī diena būs bezgalīgi skaista, ka tu izbaudīsi to līdz pēdējai pilītei. Bet vakarā, gulēt ejot, atceries, cik daudz laba notika šīs dienas laikā.

Un viena pati šī atmiņa palīdzēs skaistajam rīt atgriezties.

Aizmiedz, atceroties pagājušās dienas skaistākos mirkļus. Sapņi būs skaisti. Tajos iemitināsies tavs entuziasms, un pat sapņos tu sāksi dzīvot ar jaunu enerģiju. Lai katrs mirklis ir svētīts.

Nevar uzveikt tumsu, jo tās nav – kā gan var ar to cīnīties? Vienkārši iededz sveci un tumsa aizies. Aizmirsti par tumsu, par bailēm. Aizmirsti par visām negatīvajām lietām, ko tev rāda cilvēciskais prāts, aizvedot tavu laimi dziļi pazemē.

Vienkārši aizdedz maziņu svecīti un GAISMA piepildīs tavu dzīvi, jo tu arī esi GAISMA!

Avots: http://www.aum.news/

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements