Spogulīt, spogulīt!

aladina-burvju-lampa-47167455

Tas, ko redzi citos, ir tas, ko tu nes sevī.

Kad tu ātri audz un mainies, tavas iekšējās šaubas un bailes ļoti bieži atspoguļo tie cilvēki, kas ir tev apkārt. Ja tavi draugi un tuvinieki nosoda tās pārmaiņas, kas tevī notiek, pacenties saprast, ka viņi tikai atspoguļo tavu baiļu un šaubu balsis, kas skan tevī pašā. Tas ir kas līdzīgs – “Un, ja nu es kaut ko daru nepareizi? Vai patiešām es varu uzticēties šim porocesam?”

Uz šādu atpakaļsaiti attiecībās ar citiem cilvēkiem, tu vari reaģēt dažādi – tā, kā jūti, ka to vajag darīt: pārliecini tos, ignorē, piekrīti – kā pats vēlies un jūti. Ir svarīgi apzināties, ka patiesībā tev ir darīšana ar savām iekšējām bailēm un šaubām. Visi konflikti ir tikai spogulis, kas parāda tevī notiekošos iekšējos konfliktus starp taviem “es”, kas vēlas augt un mainīties un “es”, kuri vēlas, lai viss paliktu pa vecam. Pamēģini rast apstiprinājumu tam, ka tu mācies uzticēties sev arvien vairāk un vairāk. Un tu būsi pārsteigts, ka citi cilvēki arvien biežāk sāk atspoguļot tavu pieaugošo uzticēšanos sev, tavu pārliecību, atbildot tev ar to pašu uzticēšanos un pārliecību.

Lūk, daži no paņēmieniem, ko izmanto dzīve, lai kalpotu mums kā atspulgs:

Ja tu nosodi un kritizē sevi – citi tevi nosodīs un kritizēs.
Ja tu nodari sev sāpes – citi darīs tev sāpes.
Ja tu sev melo – citi melos tev.
Ja tu esi bezatbildīgs pret sevi – citi būs bezatbildīgi pret tevi.
Ja tu vaino sevi – citi vainos tevi.
Ja tu pret sevi esi emocionāli vardarbīgs – tad citi būs tādi pret tevi, un, iespējams, pat fiziski vardarbīgi.
Ja tu neieklausies savā sirdī un jūtās – neviens neieklausīsies tavās jūtās.
Ja tu mīli sevi – citi mīlēs tevi.
Ja tu cieni sevi – citi cienīs tevi.
Ja tu uzticies sev – citi uzticēsies tev.
Ja tu esi godīgs pret sevi – citi būs godīgi pret tevi.
Ja tu pret sevi esi līdzcietīgs – citi būs līdzcietīgi pret tevi.
Ja tu sevi novērtēsi – citi novērtēs tevi.
Ja tu esi pateicīgs sev – citi būs pateicīgi tev.
Ja tu priecājies par sevi – citi priecāsies par tevi.

Un vēl…
Ir jāpierod pie domas: to visu, kas man šobrīd dzīvē ir un bija – visu to es pats esmu sev pievilcis. Tai skaitā arī viss, par ko žēlojies. To visu tu esi pievilcis gan apzināti, gan – neapzināti. Pat tad, ja tev šobrīd ne īpaši patīk to dzirdēt. Ne visiem tas ir viegli, taču tas ir jāpieņem kā fakts – mums šodien ir tas, ko paši esam radījuši. Tikai sākumā šķiet grūti kontrolēt savas domas. Tās, protams, skrien uz visām pusēm, taču tas tikai tāpēc, ka neesi radis tās kontrolēt. Taču vēlāk sāksies pats interesantākais!

Pamēģini dzīvot un priecāties. Ja ir slikts garastāvoklis – to var uzlabot pāris sekundēs. Ieslēdz skaistu, patīkamu mūziku, sāc dziedāt. Vai padomā par sev mīļu cilvēku. Atrodi taču kaut ko labu, par ko padomāt un tu redzēsi, kā mainās tava dzīve. Un tu ieraudzīsi saikni starp to, ko tu domā un to, kas atkal atgriežas tavā dzīvē. Un sajutīsies kā Radītājs. Un cilvēki, kuri tev apkārt, arī ieraudzīs šīs pārmaiņas tevī un to pasaku, par kādu tu vari pārvērst savu dzīvi. Tava dzīve var kļūt laimīga un tādai tai jābūt!

Mūsu vēlmes piepildās pēc Aladina lampas principa. Kad visums, kā labestīgais Džins atbild uz visām tavām vēlmēm ar tikai vienu frāzi: “Tavas vēlmes, cilvēk, man ir likums!” Un tavu vēlmju var būt bezgalīgi daudz, un Visums vienmēr uz tām atbildēs.

Avots: http://www.aum.news

Tulkoja: Ginta FS