Mātes dienas patiesais stāsts

Edisons

Tas ir patiess stāsts.

Par Mammu.

Reiz kāds mazs puisēns atgriezās no skolas un nodeva savai mammai vēstuli no skolotāja. Māte to izlasīja un sāka nevaldāmi raudāt. Nedaudz nomierinājusies, viņa nolasīja dēlam šo vēstules tekstu skaļi: “Cienījamā kundze. Jūsu dēls ir ģēnijs. Šī skola ir pārāk maza un šeit nav skolotāju, kuri būtu spejīgi viņam ko iemācīt. Lūdzu, māciet viņu pati.”

Daudzus gadus pēc mātes nāves viņš pārskatīja ģimenes arhīvus un uzdūrās kādai vecai vēstulei. Viņš atvēra to un lasīja:  “Cienījamā kundze. Jūsu dēls ir garīgi atpalicis. Mēs nevaram viņu vairs mācīt skolā kopā ar citiem bērniem. Tāpēc rekomendējam jums viņu mācīt patstāvīgi – mājās.”

Zēna vārds bija Tomass Alva Edisons un uz brīdi, kad viņš lasīja šo vēstuli, viņš bija jau kļuvis par vienu no gadsimta lielākajiem izgudrotājiem.

edisons5

Viņš nosēdēja ar vēstuli rokās vairākas stundas un raudāja. Pēc tam viņš savā dienasgrāmatā ierakstīja: “Tomass Alva Edisons bija garīgi atpalicis bērns. Pateicoties savai mātei viņš kļuva par vienu no pasaules lielākajiem ģēnijiem”.

Novērtējiet savas mammas! Mīliet viņas! Tikai viņas mīl mūs tādus, kādi mēs esam un tic mūsu spēkiem, neskatoties ne uz ko.

Lai brīnisķīga šī Mātes Diena mums visām un it īpaši manai mīļjai Mammītei!

Es Tevi ļoti mīlu!

Ginta

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s