Kur uzmanība, tur – arī enerģija!

12803318_1031100870282099_8963067306644206686_n

Jūs noteikti esat dzirdējuši frāzi: kur uzmanība, tur – enerģija. Izrādās, tas ir mūsu pasaules bāzes likums un ne velti Austrumos ir ļoti daudz dažādu prakšu savas enerģijas vadīšanai un pārvaldīšanai. Ko tas nozīmē?

Tur, uz kurieni virzīta mūsu uzmanība, mēs atdodam savu dzīves enerģiju, kura, savukārt, formē mūsu realitāti.

Paskaties uz savu dzīvi no šī redzes leņķa:

  • Kad tu skaties TV, kur ir tava uzmanība un – attiecīgi – arī enerģija?
  • Kad tu apspried kādu, piemēram politiķus vai kaimiņieni, kur ir tava uzmanība un enerģija?
  • Kad tu domā par vīrieti, kurš tevi pametis, tad, kur tajā momentā atrodas tava uzmanība un enerģija?

Tu baro ar savu dzīves enerģiju tos, par kuriem domā, uz kuriem vērs savu uzmanību.

Ja tevi atstāja vīrietis un tu turpini domāt par viņu, kas notiks ar tavu dzīvi? Tu visu savu enerģiju esi atdevusi viņam un vai ir iespējams, ka tagad būsi interesanta citiem vīriešiem?

Kas notiek ar sievietēm, kuras atdevušas visu savu enerģiju vīrietim, kurš nepievērš viņām uzmanību? Kas notiks tavā dzīvē, ja tu visu savu enerģiju atdod darbam vai TV? Vai tev pietiks enerģijas, lai pievilktu citu vīriešu enerģiju? Vai vispār sieviete bez enerģijas var pievilkt savā dzīvē vīrieti?

Varbūt ir vērts paskatīties uz savu dzīvi no šī likuma pozīcijām un pārstāt atdot savu enerģiju politiķiem, kaimiņiem un vīriešiem, kuri mūs pametuši?

Jo, lai kā mēs censtos piepildīt sevi ar enerģiju, dalot to pa labi un pa kreisi, visi mūsu centieni būs velta laika tērēšana.

Sievietei ir ļoti svarīgi ne tikai praktizēt kādas tehnikas enerģijas iegūšanai, bet arī – prast netērēt to lieki.

Nevis izmētāt, bet izmantot to savas dzīves uzlabošanai.

Ļauj sev virzīt savu uzmanību un enerģiju uz sevi.
Un kļūsti starojoša un priecīga sieviete, tāda, kura spēj pievilkt vīrieša uzmanību. Kāpēc kopta sieviete vienmēr būs interesanta vīrietim? Tāpēc, ka kopta sieviete ir sevi mīloša sieviete, un skaidri redzams, ka viņa pievērš sev uzmanību un netērē to kaut kur ārpusē.

Senās skaistules zināja šo likumu un ļoti daudz sava laika veltīja sev.- praktizējot uzmanību pašām pret sevi. Tādā veidā katru rītu, priecājoties par debesīm, ziediem un sevi, viņas spēja mainīt savu tēlu, būt interesantas, pievilcīgas. Viņu enerģija viņas pašas piepildīja, tādā veidā, darot pievilcīgas arī vīrietim – ka fiziski, tā arī garīgi un emocionāli.

Lai to realizētu, ir svarīgi iemācīties “Būt Šeit un Tagad”.

Atceries, kad tu par kaut ko domā, tad kādā laika atskaites sistēmā tu domā? Tagadnē? Pagātnē? Nākotnē?

PAREIZI!
Ja pagātnē vai nakotnē. Atbilstoši – kur tu nosūti savu enerģiju? Pagātnē vai nakotnē? Vai tad varēsi izmantot šo enerģiju “šeit un tagad”?

Vai varēsi pievilkt vīrieti šeit un tagad, ja visu laiku tava enerģija plūst pagatnē vai nākotnē (viena jau pagājusi, otra – vēl nav pienākusi). Un kad pienāks tā – Nākotne, vai varēsi izmantot kaut kad – senāk tai nosūtīto enerģiju?

Prasme atrasties Šeit un Tagad ir viena no svarīgākajām sievietes pievilcības atslēgām. Bez šīs atslēgas – savas uzmanības pārvaldīšanas – nekas šajā pasaulē nestrādā. Visas, īpaši sieviešu prakses ir uzbūvētas tieši uz šī principa.
Šeit un Tagad!

Visās tradīcijās ir liels daudzums dažādu prakšu, kas saistītas tieši ar uzmanības pārvaldīšanu. Koncentrācija un dekoncentrācija, vizualizācija un sensualizācija un daudzu citu veidu meditācijas kalpo tikai vienam – savas uzmanības kontrolēšanai visdažādākajās tās formās.

Avots: http://www.aum.news

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements