Diennakts maģija

senči

15 vienkārši mūsu senču padomi

Rīts. 

1. Sāc rītu ar klusumu. Uzreiz pēc pamošanās centies nesarunāties. “Nakts pieredze pāraugs par rīta gudrību” – tā runāja mūsu senči.

2. Atver logu, lai telpa piepildās ar svaigu gaisu, tas atmodinās ne tikai saprātu, bet – arī garu.

3. Izskalo acis ar vēsu ūdeni. Senči uzskatīja: “Nokratīsi nakti – acis ilgi būs jaunas un prāts caurspīdīgs”.

4. Nelec augšā uzreiz pēc pamošanās. No gultas piecelies lēni – sākumā pagriezies uz sāniem un tad līgani piecelies. Tā nepazaudēsi enerģiju, kas uzkrājusies nakts laikā.

Diena. 

5. Neskaties acīs nejaušiem pretimnācējiem, pretējā gadījumā sajutīsi nogurumu.

6. Ceļā uz darbu, vai, ejot savās ikdienas gaitās, neatskaties. Tā tu saglabāsi spēkus tiem darbiem, kurus esi ieplānojis.

7. Kad dodies savās ikdienas gaitās, ņem līdzi amuletus. Var izmantot divus –  vienu redzamo (tas būs redzams visiem), otru – neredzamo (paslēptu no ziņkārīgo acīm). Redzamo vari piestiprināt pie apģērba, neredzamo – ieliec kabatā vai paslēp zem apģērba. Tie tevi aizsargās.

8. Ja gaidāms kāds eksāmens vai svarīgas pārrunas, vai kāda situācija, kurā nepieciešama koncentrēšanās, ieliec kabatā noasinātu zīmuli. Kad meklēsi atbildi uz jautājumu, iedomājies un sakoncentrējies uz zīmuļa asumu, atbilde neliks ilgi sevi gaidīt.

9. Ja jūties neaizsargāts, atrodoties ļaužu pilnā vietā, jūti diskomfortu un trauksmi, paņem nelielu papīra lapu, uzzīmē uz tās apli un apļa vidū punktu. Tagad iedomājies, ka esi tas punkts, un aplis – tava aizsardzība. Saglabā šo lapu, ieliec to kabatā, kamēr atrodies neomulīgajā vietā.

Vakars. 

10. Atgriezies mājās no darba, noteikti sasveicinies ar savu māju, pasaki, ka esi ļoti priecīgs un pateicīgs tai. Vakars būs izdevies.

11. Vakarā nenodarbojies ar mājas tīrīšanas darbiem un neiznes atkritumus, izlieto šo laiku atpūtai un mieram.

12. Pēc saulrieta īpaši centies saglabāt savā ģimenē mieru. Pretējā gadījumā, strīds var pārnest savu enerģiju uz nākamo dienu.

Nakts.

13. Lai aizsargātu sevi no sliktiem sapņiem un sliktām domām, zem spilvena paliec ķiploka daiviņu.

14. Pirms iemigt, aizdedzini sveci un pāris minūtes paskaties sveces liesmā, iedomājies, ka visas tavas raizes sadeg šajā liesmā un tas atnesīs tev mierīgu miegu.

15. Ja tomēr bijis slikts sapnis, nomazgājies vēsā ūdenī, sakot; “Briesmīgs sapnis, žēlsirdīgs Dievs. Kur nakts, tur arī sapnis.” Tad arī sapnis nepiepildīsies dzīvē.

Avots: http://www.econet.ru
Tulkoja: Ginta FS