Sievietes vārda spēks

11133774_373893102735350_4515033703145622307_n

«Sieviete ir tā, kas uzvar bez kara palīdzības».

Šodien ļoti daudzām sievietēm nākas smagā cīņā izkarot savu vietu zem saules, pierādīt savu taisnību un prāta spējas, tādā veidā upurējot savu personīgo veselību, harmoniju un laimi. Šos noteikumus diktē pasaulē valdošā kārtība un konkurence – tā jau vēsturiski ir vīriešu pasaule. Taču sievietes galvenais spēks ir viņas RUNA.

Mūsdienu apstākļos sievietei ir bijis jāiemācās runāt kā vīrietim – asi, konkrēti, bez emocijām. Tajā pat laikā, viss sievietes spēks ir apslēpts tieši viņas maigumā.

Interesants fakts: vīrieši sievietes runu uztver ar to pašu smadzeņu puslodi, kas atbild par mūzikas uztveri. Savukārt vīrieša runa tiek uztverta ar to puslodi, kas atbild par informācijas uztveršanu un apstrādi.

Zināms, ka mūzika var nenest konkrētu informāciju, taču tā ļoti nozīmīgi ietekmē mūsu emocionālo stāvokli, garastāvokli, domu virzienu. Tāpēc sievietei būtu jāiemācās valdīt pār savu intonāciju, lai pats viņas balss tonis kļūtu par emociju, jūtu un vēlmju nodošanas instrumentu.

Ja sieviete izsakās asi, tieši un konkrēti – vīrieši sāk uztvert viņu kā vīrieti un viņas sievišķīgā būtība viņu apziņā pamazām dzēšas. Viņa pārstāj būt pati.

Senatnē uzskatīja, ka sievietēm piemīt vārda spēks: ka ar vārda palīdzību viņas var iedvesmot, dziedināt, svētīt un arī nolādēt. Ir viens, kas nogalina šo spēku un tās ir BAUMAS.

Baumas un skaudība nogalina sievietes dabu, tās pievelk visu slikto, no tā, ko viņa runā. Tajā pat laikā citu cilvēku un to darbu uzslavēšana, iedrošināšana apbrīns, dod tai spēku. Tas, kas tiek izrunāts, sāk darboties kā buramvārdi.

Vienkāršākais piemērs: «es esmu resna», «mans vīrs ir sliņķis» – un tā viņa arī paliks resna ar vīru – sliņķi. Bet atliek vien pārdēvēt sevi no «resna» uz «skaista», bet vīru no «sliņķis» uz «mans varonis», kā dzīve sāk mainīties uz labo pusi.

Pārbaudiet, ja neticiet!

Avots: http://www.tayni-mirozdaniya.ru/

Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s