Tas tik ir nummurs!

rods-reels

Menedžeris jautā:

— Vai jums ir pieredze pārdevēja darbā?
Jaunais cilvēks sparīgi atbild:
— Protams, tur, no kurienes es atbraucu, es strādāju par pārdevēju!
Menedžerim jaunais cilvēks iepatikās:
— Sāciet darbu tūlīt.
Pirmā darba diena bija ļoti saspringta, bet jaunais puisis tika galā. Dienas beigās menedžeris piegāja pie pārdevēja:
— Un cik cilvēku šodien pie jums nopirka preces?
— Viens.
— Viens? Mūsu tirdzniecības centrā pārdevēji vidēji apkalpo 20-30 pircējus dienā! Jā-a… Un par kādu summu iepirkās Jūsu apkalpotais pircējs?
— 102 516 dolāri un 17 centi.
— Ko-o-o? 102 tūkstoši 516 dolārus un 17 centus?! Ko tad Jūs viņam pārdevāt?
— Sākumā es viņam pārdevu mazu makšķernieku āķīti, pēc tam jau lielāku un pēc tam jau pašu lielāko. Pēc tam es viņam pārdevu pašu modernāko makšķeri. Tad, kad biju iesaiņojis šos pirkumus, es viņam pajautāju, kur viņš taisās makšķerēt? Viņš atbildēja, ka Somu jūras līcī. Uz to es viņam teicu, ka tur bez laivas neiztikt.
Mēs aizgājām uz laivu nodaļu un es viņam ieteicu nopirkt dīzeļdzinēja laivu ar diviem motoriem. Viņam tā ļoti iepatikās, taču sāka šaubīties, vai viņa sporta auto to pavilks. Mēs devāmies uz automašīnu nodaļu un es ieteicu nopirkt PAJERO džipu ar piekabi. To viņs arī nopirka. Lūk, to visu nopirka mans pirmais klients. Menedžeris, izbolījis acis, sekoja sava jaunā pārdevēja stāstam:
— Jūs gribat teikt, ka cilvēks atnāca nopirkt makšķernieku āķi un rezultātā nopirka makšķeri, laivu un džipu ar piekabi?
— Nē, nē! Viņš atnāca nopirkt paciņu tamponu savai sievai. Bet es viņam teicu, ka par cik brīvdienas tāpat izbojātas, tad labāk doties makšķerēt..

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements