Šodien

11695039_975956765759149_9059708083749637798_n

Cilvēks var būt veiksmīgs tikai ar vienu noteikumu: ja viņš katru sekundi atceras, ka viņa fiziskie, emocionālie un garīgie resursi nav ierobežoti. Kā tiko jūs sākat meklēt sev attaisnojumus “esmu noguris”, “man nav īstais vecums”, “es dzīvoju ne tajā pilsētā u.t.t., varat būt droši, ka jums nekas nesanāks.

Jūs lieliski ziniet, ka ekstremālās situācijās cilvēks iespēj brīnumainas lietas. Taču to jūs nekad nevarēsiet piemērīt sev. Patiesībā, neatkarīgi no sava vecuma, cilvēki vēlas būt aktīvi un interesanti. Kā tiko jūs pieņemsiet šo programmu, viss sāks mainīties.

Ja jūs mērķtiecīgi vēlaties paplašināt savas fiziskās un emocionālās iespējas, jūsu dzīve sāks mainīties. Tas ir ļoti svarīgs princips. Ir jālikvidē vecā, negatīvā programma un tās vietā jāieliek jauna – ņemot vērā to, kas notiek jums apkārt: jūsu pilsētā, valstī un pasaulē.
Ja jūs noliegsiet šo stāvokli, nevēlēsieties paplašināt savu iekšējo pasauli, atteiksieties izzināt to, kas notiek apkārtējā pasaulē, turpināsiet dzīvot vecajā modelī “ģimene-darbs-televizors”, jūs pazaudēsiet visu!!!
Īpaši tas skar sievietes. Es saprotu, ka sievietes ne īpaši interesē pasaules politika, pretrunas starp Rietumiem un, piemēram, Krieviju, ekoloģiskās problēmas. Taču, ja vēlaties patstāvīgi pelnīt naudu, būvēt savu personīgo biznesu, tad neņemot vērā šos apstākļus, un kopējot tikai pagātnes pieredzi, jums nekas nesanāks.

Ir jāsaprot, kādā laikā jūs dzīvojat un jāiegūst jauna pieredze. Jābūt gataviem katru dienu pieņemt kādu jaunu izaicinājumu un adekvāti uz to atbildēt, būt spējīgam piedāvāt sevi tirgū ar pavisam jaunām, svaigām idejām. Un tas nav sociālās izaugsmes, bet gan individuālās izaugsmes jautājums.
Autors: Irina Hakamada

http://personaonline.ru/

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements