Savienotie trauki

savienotie trauki

Ja ticam grāmatām, tantras meistariem, psihotreneriem u.t.t.u.t.j.p., kad satiekas vīrietis un sieviete, tie kļūst par savienotajiem (enerģētiski) traukiem. Un pēc savienoto trauku likuma, starp viņiem sāk notikt savstarpēja enerģētikas apmaiņa.

Daba lēmusi tā, ka vīrietis saņem savu enerģiju no augšas (ideju), bet sieviete – no apakšas (spēku). Lai realizētu savu ideju, vīrietim vajag spēku, bet enerģētiski to viņš var saņemt tikai no sievietes. Sieviete ir kā spēka banka, viņa pati nevar tērēt savu spēku darbībām, bet var to atdot, tāpēc, ka saņem tikai no atdošanas.

Starp vīrieti un sievieti enerģijas apmaiņa notiek praktiski vienmēr – tas arī no dabas dots.
No dzimšanas brīža katram zēnam ir māte, kura viņu iedvesmo, dāvinot mātes mīlestību, tālāk māsa, pirmā mīlestība, otrā, trešā… darbiniece, draudzene. Katrā sievietē vīrietis meklēs to avotu, kurš piepildīs viņu tā, lai viņam visas idejas izdotos realizēt viegli un ar iedvesmu.

Tālāk, kad mēs savienojamies mīlestībā, sieviete atdodas (ne tikai fiziski, bet arī rūpēs, morāli, intelektuāli), bet vīrietis šajā procesā gūst no viņas spēku, sāk darīt un radīt.

Lieliski, taču tā ir tikai pirmā daļa un tajā vēl nenotiek pārlīšana, jo nav pašas apmaiņas. Kad vīrietis saņēmis spēku savas idejas realizācijai, viņam tas jāatgriež sievietei (materiāli, ar dāvanām, rūpēm, drošību, fizisku palīdzību) atbilstoši viņas spēka ekvivalentam, lai iedvesmotu sievieti nākamajai atdošanai. Un tā tālāk – līdz bezgalībai.

Mīlestība. Ja sieviete ir piepildīta ar mīlestību, viņa var pilnīgi VISU. Visu, lai vīrietis realizētos, pie kam, tas viss notiks dabiski un nepiespiesti. Tā kā ļoti daudz kas atkarīgs no jums – mīļās, no mūsu atbildības spēka, tāpēc, ka tieši mūsu potenciāls pievelk un formē mūsu izredzēto. Tieši mēs esam atbildīgas par mūsu nodomu un emociju tīrību, par mūsu iekšējām vērtībām, harmoniju un iekšējo prieku, un, protams, par to, lai mēs būtu piepildītas ar mīlestību.

Autors: Jekaterina Andrejeva

Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s