Vai esi Gaismas Darbinieks?

Treti-Pivni-14

Vai Tu jūti sevī vēlmi dziedināt pasauli? Iespējams, Tu esi Gaismas Darbinieks. Tādu cilvēku pasaulē ir daudz. Un pat tad, ja Tu tāds neesi, noteikti šos cilvēkus esi saticis savā dzīvē. Tie sevī nes spēcīgu vēlmi dot pasaulei pozitīvo enerģiju.

Viņi izmanto savus talantus, lai izplatītu dievišķo mīlestības gudrību, brīvības sajūtu, zināšanas un prasmes valdīt pār sevi un tādā veidā kļūst par tiem, kuri vada tīro mīlestības enerģiju.

Ja cilvēki Tev mēdz teikt, ka Tev ir tīra sirds, ka Tu viņus iedvesmo, ka Tu sildi viņu dvēseles, īpaši tad, kad viņi jūtas nospiesti, tad šī dzīve Tev var nozīmēt darbu Gaismas vārdā.

Šeit 9 pazīmes, kuras palīdzēs Tev noteikt, vai esi Gaismas Darbinieks.

1. Tu esi jūtīgs

Gaismas Darbinieka dvēsele ir ļoti tīra un daudzas negatīvās lietas, kas notiek šajā pasaulē, viņam ir grūti saprotamas. Viņam nav viegli kontaktēties ar negatīviem cilvēkiem, kuri intensīvi pauž dusmas, naidu un agresiju. Ejot pa dzīvi un sastopoties ar negatīviem notikumiem, Gaismas Darbinieks bieži jūtas noguris un tāpēc viņam ir vajadzība atjaunot savu dvēseles tīrību un enerģiju.

2. Pierasta ir vientulības sajūta

Jau no agras bērnības Gaismas Darbinieks jūt savu izolētību, vientulību un citu cilvēku nesapratni. Savu uzdevumu risināšanas procesā un sava ceļa meklējumos, viņš arvien vairāk distancēsies no citiem cilvēkiem. Tieši tāpēc, ka viņš ir jūtīgs un savāc no apkārtējiem daudz negatīvās emocijas, viņam ļoti svarīgi ir vairāk laika pavadīt vienatnē un attīrīties. Tā ir introverta daba un tā nav atkarīga no sociālajām izvēlēm vai temperamenta. Tas vienkārši ir ielikts Gaismas Darbinieka dvēseles pamatā. Dažkārt to sauc arī par Dvēselisko Balto Vārnu.

3. Tu esi līdzjūtīgs un empātisks cilvēks

Gaismas Darbiniekam ir dziļa tieksme pēc izaugsmes un pasaules izpratnes un viņš bieži vien “apmeklēs” dzīves tumšos stūrus, lai iegūtu zināšanas un perspektīvu. Viņā ir dziļi ielikta līdzjūtība  un viņš dara vairāk nekā vienkārši jūt līdzi. Ņemot vērā to, ka šis cilvēks nemitīgi atrodas izaugsmes procesā, gala rezultātā viņam ir spējas palīdzēt citiem cilvēkiem kļūt daudz līdzjūtīgākiem un sirdsgudrākiem.

4. Tu ļoti vēlies palīdzēt cilvēkiem

Tieši tāpēc, ka Gaismas Darbiniekiem ir līdzjūtīga daba, viņi bieži izvēlas darbu, kas saistīts ar kalpošanu. Lai arī ar ko tie nodarbotos – būtu medmāsas, slimo kopēji vai jebkura veida skolotāji, viņi vienmēr izvēlēsies dot savu ieguldījumu cilvēces labā un attīstībā.

5. Tu cieni un godā dzīves dvēselisko jēgu

Gaismas Darbinieki pasauli uztver ka kaut ko grandiozu un brīnišķīgu. Tāpat kā maza skrūvīte lielā mehānismā, viņi apzinās, ka ir daļa no dzīves, kurai noteikti ir ietekme uz visu pasauli kopumā. Viņi saprot, ka visas lietas ir savstarpēji saistītas un katrai darbībai ir atbilstošā pretreakcija. Kad Zeme kļūst par cilvēces cīņas un postījumu arēnu, Gaismas Darbinieks var izjust zaudējuma un rūgtuma sajūtu. Tāda cieša saikne bieži izpaužas mīlestībā pret dzīvniekiem un apkārtējo vidi, iespējams, pat darba izvēlē kādā no šīm sfērām.

6. Tu nedaudz esi dumpinieks

Tieši tāpēc, ka Gaimsas Darbinieki ļoti atšķiras no pārējiem cilvēkiem, viņi ne pārāk atbilst sabiedrībā pieņemtajiem šabloniem un standartiem. Tradicionālajās organizācijās un valsts struktūrās, kur galvenā doma ir gluži pretēja tai, ko domā Gaismas Darbinieki, viņiem ir vēlme dumpoties un pārkāpt stereotipus.

Šī anti-autoritārā daba ir ielikta viņu sirdsvēlmju pamatā. Un tas saistīts ar viņu galveno dzīves uzdevumu – nodibināt jaunu dzīvesveidu, kas iziet ārpus  šeit uz zemes pastāvošās evolūcijas bloķēšanas sistēmas.

7. Tu darbojies kā cilvēces balss

Gaismas Darbinieki bieži darbojas kā cilvēces pārstāvji tieši caur savu radošumu. Ar humanitaro zinātņu palīdzību tie apraksta sabiedrības garīgo aktivitāti, palīdz padarīt kultūru masām pieejamu un saprotamu. Viņu radošums un intuitīvā daba ļoti spēcīgi ietekmē cilvēkus, kurus tie satiek un viņu darbība kļūst par cilvēces pulsu.

8. Tu sajūsminies par kosmosu

Vai tev kādreiz ir bijusi sajūta, ka tev noteikti ir kādas “citas mājas” – kaut kur – ārpus šī varenā kosmosa? Gaismas Darbinieku apbur zvaigznes un viņš jūt, ka dzīvība ir arī ārpus mūsu zemes dzīves un, ka viņš ir cieši saistīts ar to, kas eksistē aiz mūsu planētas robežām. Viņam ir ārkārtīgi spēcīga saiknei ar Avotu. Dievu. Visumu un nemitīgi ir sajūta, ka tas viss ir viņa dvēselē un kāds viņu vada gaismas nešanas ceļā.

9. Tev ir tieksme pēc pašpilnveidošanās

Šiem cilvēkiem vienmēr ir vēlme kļūt arvien labākiem, nodzīvot savu dzīvi vērtīgi, palīdzot to izdarīt arī citiem cilvēkiem. Kas mēs esam un kur dodamies, var saprast, mūs pavērojot ikdienas ieradumos: vai mēs cenšamies būt pozitīvi, iedvesmojoši, vai daram tās lietas, kas attīsta mūs kā personības. Tas viss var izpausties jebkurā formā – fiziskajā, prāta un garīgajā.

Piemēram: tevi var aizraut grāmatas par pašrealizāciju, joga, meditācijas, lūgšanas, semināri personības izaugsmē, skriešana, iešana, baznīcas apmeklējums, audiogrāmatu klausīšanās vai kas cits.

Dzīvo, lai mācītos mīlēt.

Mācies, lai mīlētu dzīvot.

Mīli, lai dzīvotu mācoties.

(Rico Dasheem)
.
Gaismas Darbinieki var būt brīvi no patiesības meklējumiem kaut kur ārpusē, jo saprot, ka patiesais spēks atrodas pašos. Un tikai no viņiem ir atkarīgs tas, vai viņi palīdzēs izplatīt šo personības starojumu vai apslēps to.

Avots: https://www.powerofpositivity.com

Tulkoja: Ginta FS

1 thought on “Vai esi Gaismas Darbinieks?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s