Atkal Tu PATS!

11752605_1012417968798260_843615671923640811_n.jpg

Nepatikšanas mūsu dzīvē notiek tikai tāpēc, ka mēs spītīgi turamies pie saviem ideāliem – tas nozīmē, ka mums ir PAREIZĪBA. Ja vēlaties pārvarēt to, kas nāk pie jums mācībstundu veidā (mācībstundas – tā ir pāreja nākamajā līmenī), PĀRSTĀJIET BŪT PAREIZI. 

Vienkārši ziniet un saprotiet, kā jūs vēlaties, lai kaut kas notiktu.

Nav iespējams izmainīt otru cilvēku. Ja cilvēks patiesi vēlas mainīties, tad var palīdzēt viņam radīt apstākļus izaugsmei – tad iespēja, ka viņš tomēr mainīsies, būs 50 uz 50.

Ja jūs sākat uztraukties un pārdzīvot par to, vai viņš mainīsies vai nemainīsies, tiek atņemta jūsu veiksme/realizācija/iespēja virzīties uz priekšu – tā tiek atdota šim cilvēkam un paliek pie viņa.

Tēlaini runājot, jūs atdodiet sevi citiem, kad cenšaties viņus vilkt aiz krāgas tur, kur būs skaisti, pozitīvi un vērtīgi. Tas pats notiek tad, kad jūs nosodiet citus cilvēkus, jo tajā pat momentā uzņemieties viņu problēmas un atstrādājiet tās tā, it kā paši būtu radījuši.

Kad mēs neesam gatavi kustēties uz priekšu, mēs emocionāli esam atkarīgi no tā, vai mūsu tuvie cilvēki (un ne tikai tuvie), mainīsies uz labo pusi.

Nevēloties kustēties uz priekšu, mēs sākam glābt apkārtējos, nosodīt un celt pretenzijas tiem, kuri kaut ko dara ne tā. Ja jūs sākat izdāļāt un uzspiest manas lekcijas cilvēkiem, kuri nevēlas tās klausīties, tas nozīmē, ka jūs atdodiet citiem to, kas atnācis jums, lai pašiem tas nebūtu jādara. Kad jūs kādu nosodiet, tas nozīmē, ka nevēlaties iet uz priekšu, nevēlaties mainīties un uzņemties atbildību, studēt jauno un mijiedarboties ar to.Jūs vienkārši veļaties lejup mirklī, kad kādu nosodiet. Tas viss noved pie novecošanas, slimībām, nabadzības un problēmām ar pretējo dzimumu u.t.t.

Kad vēlaties mainīt pasauli un padarīt to labāku, tad patiesībā jūs neesat gatavi darīt laimīgu paši sevi un atdodiet citiem savu enerģiju, kas jums iedota, lai attīstītu sevi.

Savukārt, ATTĪSTOT SEVI, JŪS ATTĪSTAT ARĪ APKĀRTĒJO PASAULI.

Serafims Sarovskis šajā sakarā teica; “Apgūstiet Dieva žēlastību un tūkstoši jums apkārt paglābsies.”

Tātad apgūstiet prasmes, kas atbilst laikam, kurā jūs dzīvojat.

Autors: Alexander Palienko

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements